Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βασικά ghost τι level είσαι γιατί άμα έχει τόσο μεγάλη διαφορα σε skill points easy-normal κτλ το ξεκινάω από την αρχή εννοείτε...έχει κάποιος κανένα save από το παλιό γιατί δεν τα βρίσκω.. :-(

 

Τα chapter είναι

5 μαζί με prologue και epilogue

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, γιατί είτε έχω χάσει κάτι ή δεν υπάρχει και με προβληματίζει.

Δεν θα έπρεπε να υπάρχει κάπου (μάλλον μέσα στο journal) κάποιο tab όπου θα υπήρχαν φωτογραφίες και info για όλα monsters που έχουμε συναντήσει;

Στο Witcher1 υπήρχε και για τα monsters και για τα herbs, αλλά σ' αυτό έχω βρει μόνο ένα tab όπου γράφει Huge Monsters και εκεί μέσα υπάρχει το Fire Elemental (ή κάπως έτσι), το οποίο δεν το έχω συναντήσει ακόμη στο παιχνίδι (και μάλλον δεν θέλω :P )... :blink:

 

Μήπως έχει συμβεί κάτι με την έκδοση που έχω (retail, στην οποία δεν έχω περάσει το κρακεράκι, όπως κάνω με όλα μου τα παιχνίδια για να μην 'τρώω' τα δισκάκια) και δεν γίνεται σωστό update στο tab των monsters;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους!θελω να κατεβασω το dlc troll of trouble.τι κωδικο πρεπει να βαλω εκει που λεει preorder code redemption??

κανενα, απλος το επιλεγεις και μετα πατας το Download κατω απο το redemtion code χωρις να γραψεις τιποτα. Οταν τελειωσει το κατεβασμα μπαινεις ξανα στο downloadable content μενου το επιλεγεις και πατας Install (Στο ιδιο σημειο που ελεγε download πριν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση, γιατί είτε έχω χάσει κάτι ή δεν υπάρχει και με προβληματίζει.

Δεν θα έπρεπε να υπάρχει κάπου (μάλλον μέσα στο journal) κάποιο tab όπου θα υπήρχαν φωτογραφίες και info για όλα monsters που έχουμε συναντήσει;

Στο Witcher1 υπήρχε και για τα monsters και για τα herbs, αλλά σ' αυτό έχω βρει μόνο ένα tab όπου γράφει Huge Monsters και εκεί μέσα υπάρχει το Fire Elemental (ή κάπως έτσι), το οποίο δεν το έχω συναντήσει ακόμη στο παιχνίδι (και μάλλον δεν θέλω :P )... :blink:

 

Μήπως έχει συμβεί κάτι με την έκδοση που έχω (retail, στην οποία δεν έχω περάσει το κρακεράκι, όπως κάνω με όλα μου τα παιχνίδια για να μην 'τρώω' τα δισκάκια) και δεν γίνεται σωστό update στο tab των monsters;

 

Mανο δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο απ'οσο έχω δεί.Το ψαχνα και γώ οταν αγόρασα τα βιβλία για nekkers/drowners.

 

Πηγαίνεις Character/attributes/knowledge. Λίγο χαζομάρα το κάνανε κατ'εμε...

 

Οποιος εχει ακομη προβλημα με perfomance και fps μπορω να του στειλω το unprotected exe χωρις drm που τελικα φταιει για το ριξιμο των frames.

 

Αυτό κάνει και για μάς που χουμε το γνήσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mανο δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο απ'οσο έχω δεί.Το ψαχνα και γώ οταν αγόρασα τα βιβλία για nekkers/drowners.

 

Πηγαίνεις Character/attributes/knowledge. Λίγο χαζομάρα το κάνανε κατ'εμε...

 

 

 

Αυτό κάνει και για μάς που χουμε το γνήσιο;

 

Για το γνησιο μιλαω.Εξαρταται ποια εκδοση εχεις.Εγω μιλαω για την GOG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mανο δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο απ'οσο έχω δεί.Το ψαχνα και γώ οταν αγόρασα τα βιβλία για nekkers/drowners.

 

Πηγαίνεις Character/attributes/knowledge. Λίγο χαζομάρα το κάνανε κατ'εμε...

 

Μόλις ήμουν έτοιμος να κάνω edit το post μου.

Για να εμφανιστούν τα entries στο monsters tab πρέπει να αγοράσεις τα βιβλία. Έτσι γινόταν και στο Witcher1, απλά έχει περάσει καιρός από το '08 και το είχα ξεχάσει. :-D

 

Πιστεύω ότι δεν είναι spoiler αυτό που γράφω, άλλωστε είναι κάτι που υπήρχε και στο 1. Αν κάνω λάθος τότε πείτε μου να κάνω edit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σε μια σπηλιά να ξεκαθαρίσω κάτι για μια malena. Τι διάολο ρε παιδιά,δε προλαβαίνω το σπαθί μου να κουνήσω,πως αντιμετωπίζω τα Nekkers; μήπως πήγα νωρίς και δεν εχω λεβελ; ή μηπως σώνει και καλά με τις grapeshot bombs;

 

Α και πείτε μου πως να βάζω spoiler μήπως και είμαι ahead απο κάποιον στο παιχνίδι.

 

Μανο,εννοούσα πως το κάνανε χαζομάρα απο την αποψη πως στο 1 τα εβγαζε πιο ομορφα.Με εικόνες κτλ,σαν εγκυκλοπαίδεια τεράτων.Ενω στο 2 εχει απλώς ενα τιτλο και ένα κείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έφυγα απο κεί,το παιξα μονο μια φορα και πήγα να κάνω κατι άλλα quests, να φάω κάτι τέρατα και να ξοδεψω το χρήμα πουθενά...Θενκς για τις ινφο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...