Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The Witcher 2 Crashes, FPS Fix, SLI Fix, ATI Graphics, nVidia Performance, No Sound, Errors and Fixes

 

 

http://segmentnext.com/2011/05/18/the-witcher-2-crashes-fps-fix-sli-fix-ati-graphics-nvidia-performance-no-sound-errors-and-fixes/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ήρθε και σε μένα σήμερα η Collector's από το Amazon.Το χα κλείσει στις 69 λίρες αλλά επειδή έπεσε η τιμή,μου το άφησαν στη μικρότερη που είναι 67.91

 

Χτες το μεσημέρι έφυγε από Αγγλία και μόλις μου το έφεραν με UPS.Εντωμεταξύ είχα βάλει Free delivery.Μιλάμε έμεινα μ@λ@κ@ς :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο game που έχω παίξει φέτος μαζί με shogun 2.

Απο performance σε i5 2500 & gtx 570 όλα τέρμα πλην supersampling ~ 45-60 fps κατα μέσο όρο,μια χαρά. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τα DLC;

 

Τα έκανα redeem,πάτησα download,βγάζει μια άσπρη βούλα και δίπλα λέει downloading αλλά δε κατεβάζει κάτι.

 

Αν πατήσω το Χ στο παράθυρο και με βγάλει στο launcher λέει connection error και δε μπορεί να συνδεθεί.Με Firewall κτλ δεν υπάρχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς όσους έχουν βγάλει το prologue

 

Όταν έκανα την απόδραση απο το μπουντρούμι έσωσα τον παπάρα τον Aryan La Valette(τον είχα πείσει να παραδοθεί στην κορυφή του πύργου).Στο vid που κυκλοφορεί όμως είχα δει ότι ήταν μια γκόμενα που έσωζε ο geralt.Για να βρεις την γκόμενα στο μπουντρούμι πρέπει να σκοτώσω τον aryan η πήρα καμιά λάθος στροφή εκεί κάτω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά cd key σκέτο έχει αγοράσει κανένας να μας πει αν δουλεύουν όλα οκ??

Δεν απαντά στην ερώτησή σου (προσωπικά δεν ξέρω, το αγόρασα κανονικά το παιχνίδι) αλλά υπάρχει το εξής στη σελίδα του en.thewitcher.com

It has been brought to our attention that some people are attempting to sell The Witcher 2 activation codes without the actual game or the additional content included in legitimate copies. Such codes are of unknown origin, and there is a high possibility that they will not work. CD Projekt RED will not provide technical support for these copies. We advise you not to buy an activation code alone since The Witcher 2 is not legitimately available this way.

http://en.thewitcher.com/community/entry/16/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ερώτηση προς όσους έχουν βγάλει το prologue

 

Όταν έκανα την απόδραση απο το μπουντρούμι έσωσα τον παπάρα τον Aryan La Valette(τον είχα πείσει να παραδοθεί στην κορυφή του πύργου).Στο vid που κυκλοφορεί όμως είχα δει ότι ήταν μια γκόμενα που έσωζε ο geralt.Για να βρεις την γκόμενα στο μπουντρούμι πρέπει να σκοτώσω τον aryan η πήρα καμιά λάθος στροφή εκεί κάτω;

 

 

 

Εγώ διάλεξα την 2η επιλογή με τον Aryan ("it's just between us") και είχαμε μονομαχία όπου τον σκότωσα. Ούτε ο Foltest, ούτε η μητέρα του ("η γκόμενα" στο μπουντρούμι :P) το πήραν με το καλύτερο μάτι, αλλά είπα στην μητέρα του ότι δεν μου είχε αφήσει επιλογή και τον σκότωσα γρήγορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς όσους έχουν βγάλει το prologue

 

Όταν έκανα την απόδραση απο το μπουντρούμι έσωσα τον παπάρα τον Aryan La Valette(τον είχα πείσει να παραδοθεί στην κορυφή του πύργου).Στο vid που κυκλοφορεί όμως είχα δει ότι ήταν μια γκόμενα που έσωζε ο geralt.Για να βρεις την γκόμενα στο μπουντρούμι πρέπει να σκοτώσω τον aryan η πήρα καμιά λάθος στροφή εκεί κάτω;

 

 

 

Ούτε εγώ την βρήκα και δεν έπεισα τον Aryan να παραδοθεί. Geralt είσαι, δεν έχει mercy. :-D

Άρα, μαλλον κάπου χάσαμε κάποια στροφή. :angry:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ διάλεξα την 2η επιλογή με τον Aryan ("it's just between us") και είχαμε μονομαχία όπου τον σκότωσα. Ούτε ο Foltest, ούτε η μητέρα του ("η γκόμενα" στο μπουντρούμι :P) το πήραν με το καλύτερο μάτι, αλλά είπα στην μητέρα του ότι δεν μου είχε αφήσει επιλογή και τον σκότωσα γρήγορα.

 

 

 

Η μάνα του ήταν τελικά;!;Σωστός ο μακαρίτης Foltest,milf!!! :-D Τουλάχιστον αυτή δραπετεύει η την βλέπει μπουρλοτιέρης σαν τον γιο της;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...