Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί παραγγείλατε από εξωτερικό ένα παιχνίδι που ήταν εξίσου φθηνό και σε κάποιες περιπτώσεις φθηνότερο στην εγχώρια αγορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί παραγγείλατε από εξωτερικό ένα παιχνίδι που ήταν εξίσου φθηνό και σε κάποιες περιπτώσεις φθηνότερο στην εγχώρια αγορά...

Η collectors edition ήταν 20+ ευρώ φτηνότερη (τουλάχιστον 10 απριλιου που έκανα το preorder)σε σχέση με οτιδήποτε κυκλοφορούσε στην εγχώρια αγορά...

 

Δες εδώ και ένας άλλο που του έλεγε dispatch για 31 και του ήρθε σήμερα από amazon χωρίς ειδοποίηση

 

http://www.pcmaster.gr/forum/viewtopic.php?f=10&t=22079&start=200

Λες ;!; :confused: Πάω να τσεκάρω το γραμματοκουτι :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα save απο το 1 ειναι απαραιτητα; Tα εχω κρατημενα αλλα επειδη διαβαζω οτι δεν βγαινει ακρη δεν εχω δοκιμασει..Τι αλλαζουν;

Τα controls δεν αλλαζουν απο καπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα πολύ ωραίο configuration.exe στον bin φάκελο του παιχνιδιού π πας κ πειράζεις οτι γουστάρεις.

Τώρα για τα saves σταύρωσε τα χέρια κ ευχή σου να είσαι ένας απο τους τυχερούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Performance του είναι τουλάχιστον για κλωτσιές, ελπίζω να είναι καλό σαν game.

 

Τελικά δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, εγώ με Ultra παίζω εκτός του uber sampler που είναι off φυσικά

και τα 25-30 τα έχει για minimum σε πολύ χαμό, μέσο όρο 40-50 και ακόμα περισσότερο σε μέρει που δεν έχει χαμό και απέραντα τοπία. Τώρα θα μου πεις είμαι ακόμα με 1280χ1024 αλλά και το ΑΑ μου το έχω και το AF, έτσι παίζω πάντα οπότε...

 

Κρατάει ακόμα καλά η 5850.

 

Υ.Γ έφαγα το πρώτο τυχαίο crash και είδα το desktop :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τα saves του παιχνιδιού?

Όταν κάνω ένα ,μ δημιουργεί αυτόματα ένα καινούργιο με αποτέλεσμα να έχω 20 saves κ να μην μπορώ να τα σβήσω... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι εχετε nvidia βαλτε τους 275 beta drives....μιλαμε για εξωπραγματικές διαφορες....αποτι φαίνεται το προβλημα το δημιουργεί το 3D Vision...εγω ειδα αύξηση επιδόσεων έως και 40 % χωρίς πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνεις σας πρόβλημα με την ευαισθησία του ποντικιού ; Έχω δοκιμάσει όλη την κλίμακα αλλά εξακολουθεί να γυρνάει σαν τρελλό .Κοντέυω να κάνω εμετό κάθε φορά που γυρνάω την κάμερα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τα saves του παιχνιδιού?

Όταν κάνω ένα ,μ δημιουργεί αυτόματα ένα καινούργιο με αποτέλεσμα να έχω 20 saves κ να μην μπορώ να τα σβήσω... <_<

 

Δοκίμασες να κάνεις overwrite κανένα save?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες να κάνεις overwrite κανένα save?

Δεν έχω δει τέτοια επιλογή. Το μόνο π έχει είναι μια επιλογή save π κάνει νέο save με δικό του όνομα.

Δλδ δεν μπορώ να δώ τα saves μ απλά το πατάω κ κάνει(σαν quick save φάση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...