Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πότε πρόλαβαν και έβγαλαν εμπεριστατωμένη άποψη και πάνε και βάζουν 10ρια ένας Θεός ξέρει..

 

Κι εγώ το έχω σε υψηλή εκτίμηση, αλλά κανένα παιχνίδι δεν θα έπαιρνε 10.

Ειδικά χωρίς να τελειώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 έχω βάλει μόνο στο Starcraft 1 και στο Baldur's gate 1 και αυτά μετά από 1-2 τερματισμούς.

 

Εδώ πότε πρόλαβαν και το τερμάτισαν για να έχουν πλήρη άποψη.. Βαλτοί απο CD Project red είναι, standard :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://img545.imageshack.us/img545/8416/thewitcher2gpus1920us.png

Έβγαλαν πάλι παιχνίδι για Marketing?

Εκτός και αν είναι πρόβλημα που δεν παίζει σωστά και θα διορθωθεί.

 

Επί της ουσία τώρα, χρειάζεται κάποιος να έχει τερματίσει το πρώτο για να παίξει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επί της ουσία τώρα, χρειάζεται κάποιος να έχει τερματίσει το πρώτο για να παίξει αυτό?

 

Είχα γράψει πριν κάτι σελίδες την γνώμη μου, αλλά τώρα βαριέμαι να την ξαναβρίσκω ή ξαναγράφω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μήν το βλέπετε έτσι το θέμα με τις βαθμολογίες του κόσμου.

 

Η βαθμολογία του κόσμου έχει πιό πολύ να κάνει με τα συναισθήματα που του προκαλεί ένα παιχνίδι, παρά για τον τεχνικό ή άλλο τομέα του. Είναι η εντύπωση που δίνει σε αυτόν τη στιγμή που θα ψηφίσει.

 

Και ακριβώς για αυτό το λόγο, όπως υπάρχουν τα 10-άρια, έτσι υπάρχουν και τα 0-ικά.

 

Και στο τέλος όλες αυτές οι ακραίες βαθμολογίες συμψηφίζονται και δίνουν έναν πολύ αντιπροσωπευτικό μέσο όρο ;)

 

Όταν λοιπόν βλέπεις τόσα πολλά δεκάρια στο παιχνίδι, αυτό σημαίνει ότι το παιχνίδι έκανε μεγάλη πρώτη εντύπωση.

 

PS: Και για το Dragon Age 2 στην αρχή έτσι λέγαν αρκετοί και ειδικά η Bioware, ότι οι πρώτες βαθμολογίες δεν είναι αντιπροσωπευτικές (μέσος όρος 4.1) και ότι μετά θα ψηφίσει ο κόσμος που τερμάτισε το παιχνίδι και η βαθμολογία θα αλλάξει. Και μερικούς μήνες μετά, πού είμαστε? Στο 4.3 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα.. την 1.5 bro φοράω..Μα πως;;Αφού έβαλα το update της 1.4 ^_^ ..Tespa.

 

Το ίδιο μ'εσένα είχα πάθει και μου γύρισε το μυαλό ανάποδα. Έφαγα χθες 1 ώρα να ψάχνω σε ξένα fora τη λύση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για όσους ενδιαφέρονται να το ψάξουν, η κοκκινομάλλα αγαπημένη του Gerald μάγισσα Triss έκανε γυμνή φωτογράφιση στο πολωνέζικο Playboy.

 

 

 

307px-Playboy_Triss.jpg

playboy.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hδη πριν το εγκαταστήσω άρχισα να σπάζομαι.Μετά σου λέει αγόραζε τα γνήσια.

 

Εβαλα τον κωδικό λάθος, και δε μου κάνει activate.Αντε λεω καλά,τον βάζω σωστά,αλλά το request code παραμένει αυτό που ειναι συνδεμένο με το λαθος serial.

 

Ελεος δηλαδή.Ουτε και με το manual activate γινεται κάτι.Τώρα απεγκατάσταση και εγκατάσταση. Τι να πω...αϊ σιχτίρ δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...