Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανείς με 5850 και Win 7 x64 ;

 

Έχω θέμα, δε παίζει καν in-game, όλα γκρίζα - πορτοκαλί κλπ, δεν απεικονίζει τίποτα σωστά. Όλα τα άλλα παιχνίδια δουλεύουν ΟΚ, είμαι με catalyst 11.4 ...

 

Δοκίμασα και 11.5a RC3, πάλι τα ίδια...δε γίνονται αυτά ρε γμτ...

 

 

 

Το φτιαξα τελικά, όλα ΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ είχα την έκδοση 1.5 uncut directors edition κ το save το είχα κάνει όταν ήμουν πάνω από το πτώμα του τελευταίου boss.

Επίσης από ΄ότι βλέπω έχουμε την ίδια έκδοση του w2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βλέπω μια μανία ας το πώ, με τα saves του 1ου της σειράς...

Δε πιστεύω να "χάνω" κάτι απο το 2ο,μιας και τα saves του 1ου δεν τα έχω πλέον εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα την έκδοση 1.5 uncut directors edition κ το save το είχα κάνει όταν ήμουν πάνω από το πτώμα του τελευταίου boss.

Επίσης από ΄ότι βλέπω έχουμε την ίδια έκδοση του w2..

 

Τότε είναι πολύ πιθανό να υπάρχει κάποιο θέμα με την έκδοση του Witcher2. Επειδή είναι ENG/POL και δεν ξέρω και γω τί άλλο να υπάρχει ασυμβατότητα με τα saves του 1oυ.

Μάλλον θα το παρατήσω και θα περιμένω να μου έρθει η retail από το blahdvd, που θα 'ναι αγγλική.

Υπομονή, θα 'ρθει.

 

 

Παίδες βλέπω μια μανία ας το πώ, με τα saves του 1ου της σειράς...

Δε πιστεύω να "χάνω" κάτι απο το 2ο,μιας και τα saves του 1ου δεν τα έχω πλέον εδώ και καιρό.

 

Εκτός του ότι θα περάσουν στο παιχνίδι η πανοπλία και τα δύο σπαθιά που είχες στο τέλος του Witcher1, σημαντικό είναι ότι θα παίζουν ρόλο στην ιστορία οι αποφάσεις που είχες πάρει στο save που έκανες import.

 

Πχ. αν σκότωσες ή έσωσες την Adda, αν είχες κάνει ρομάντσο με την Shani ή την Triss κτλ.

 

 

Δεν γνωρίζω πώς ακριβώς θα γίνει, αλλά πολύ πιθανόν υπάρξουν αναφορές στις κινήσεις σου, μέσα στους διαλόγους ή να έχεις συγκεκριμένη αντιμετώπιση από κάποιους χαρακτήρες, που δεν θα την είχες αν δε κάνεις import. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το amazon ακόμα μου λέει not yet dispatched ενώ έχει ακόμα Dispatch estimate: 16 May 2011 στην παραγγελία μου.Τους στέλνω mail η άπλα περιμένω; Sorry αν γίνομαι κουραστικός αλλά είναι η πρώτη φορά που παραγγέλνω από amazon/εξωτερικο :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε και κανένα αρνητικό ε ;

 

Σε ξένα forum υπάρχει αρκετή γκρίνια για προβλήματα με το registration

και γενικά παίζουν χαμηλές επιδώσεις σε σχετικά καλά συστήματα καθώς και τυχαία crashes.

Από την άλλη είναι ακόμα νωρίς και παίζουν τόσες εκδόσεις. καλύτερα να περιμένετε τα γνήσια σας.

Το πρώτο patch ήδη βγήκε οπότε έχουμε δρόμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το amazon ακόμα μου λέει not yet dispatched ενώ έχει ακόμα Dispatch estimate: 16 May 2011 στην παραγγελία μου.Τους στέλνω mail η άπλα περιμένω; Sorry αν γίνομαι κουραστικός αλλά είναι η πρώτη φορά που παραγγέλνω από amazon/εξωτερικο :fear:

 

Αν δεν κάνουν μέχρι αύριο despatch στείλε τους email να δεις τι γίνετε. Πάντως ποτέ δεν είχα πρόβλημα με προπαραγγελία από το amazon. Με το χρόνο παράδοσης υπάρχει κάποια καθυστέρηση πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γενικά παίζουν χαμηλές επιδώσεις σε σχετικά καλά συστήματα καθώς και τυχαία crashes.

Ωχ κατάλαβα τι θα τραβήξω με την 5650..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, που να σκεφτώ να κρατήσω τα saves...Κρίμα.

 

Παρέλαβα εντωμεταξύ προ ολίγου το κουτάκι! Δε περίμενα πραγματικά να το πάρω τόσο γρήγορα απο ελληνικό κατάστημα! Ευτυχώς που δεν εμπλεξα με αμαζον και συναφή.

 

Εντυπώσεις αργότερα μόλις το εγκαταστήσω γιατί έπεσε δουλειά στο γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειο παιχνιδι must buy σιγουρα το κατεβασα το πρωι για δοκιμη κ δεν το εχω κλεισει καθολου,πολυ βαρυ βεβαια ulta ολα κ εχω 35-40 φραμες με 4.1ghz τον επεξεργαστη κ την καρτα 1600/2056 80-81 βαθμους μου παει η καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι μουνάρες στο play.com; Πάνε καλά; Το παρήγγειλα χτές και σήμερα έσκασε μέηλ και αρνούνται να μου το πέψουν γιατί λέει η παραγγελία υπερβαίνει τις 30£ και δεν κάνουν αποστολή στην Ελλάδα για συνολική αξία πάνω από 30£. Σύμφωνοι, αυτό το ήξερα. Όμως η τιμή του παιχνιδιού είναι 31,49€= περίπου 27,5£. Oπότε ποιό είναι το πρόβλημα; Πάνε καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...