Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε πρέπει να πάλεψε και πολύ η cdp για να το κλειδώσει, είναι προφανές πως βασίζεται στην συνείδηση μας...

 

Κάποιος ανυπόμονος να μας πει πως πάει στο σύστημα του ;

με ανησυχεί μήπως δε το χαρώ στο τέρμα με τον ταπεινό quad και την 5850 μου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πρέπει να πάλεψε και πολύ η cdp για να το κλειδώσει, είναι προφανές πως βασίζεται στην συνείδηση μας...

 

Κάποιος ανυπόμονος να μας πει πως πάει στο σύστημα του ;

με ανησυχεί μήπως δε το χαρώ στο τέρμα με τον ταπεινό quad και την 5850 μου :D

Τερμα θα το χαρεις.Ποιον quad εχεις?Ραμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected] Και 4gb ddr2

 

και εγώ έτσι πιστεύω αλλά αν το ξέρω στη πράξη θα είναι καλύτερα, άκουσα ότι μια πρώιμη beta ζόριζε την gtx460

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ξεκινάνε στο IGN να παίζουν το παιχνίδι με την τελική έκδοση που έχει και ο υπόλοιπος κόσμος.

 

Το review θα το κάνει ο Charles Onyett, ο οποίος είναι από τους hardcore RPG gamers της εταιριας (ο οποίος απέφυγε να κάνει το review του DA 2 για κάποιο λόγο ;) ).

 

Επιβεβαιώνει ότι το παιχνίδι σύμφωνα με την CDProjekt είναι γύρω στις 40 ώρες ( main quest + side quests).

 

Συνεπώς από το IGN να περιμένουμε ολοκληρωμένο review σε 3 μέρες, αν και θα κάνουν καθημερινώς upadte ανάλογα με το πόσο έχουν ολοκληρώσει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected] Και 4gb ddr2

 

και εγώ έτσι πιστεύω αλλά αν το ξέρω στη πράξη θα είναι καλύτερα, άκουσα ότι μια πρώιμη beta ζόριζε την gtx460

Ευκολα ρε συ.Νομιζω οτι μπορεις να ανεβασεις λιγο παραπανω τον επεξεργαστη,αλλα οπως και να εχει εισαι κομπλε.και η 5850 πεταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ξεκινάνε στο IGN να παίζουν το παιχνίδι με την τελική έκδοση που έχει και ο υπόλοιπος κόσμος.

 

Το review θα το κάνει ο Charles Onyett, ο οποίος είναι από τους hardcore RPG gamers της εταιριας (ο οποίος απέφυγε να κάνει το review του DA 2 για κάποιο λόγο ;) ).

 

Επιβεβαιώνει ότι το παιχνίδι σύμφωνα με την CDProjekt είναι γύρω στις 40 ώρες ( main quest + side quests).

 

Συνεπώς από το IGN να περιμένουμε ολοκληρωμένο review σε 3 μέρες, αν και θα κάνουν καθημερινώς upadte ανάλογα με το πόσο έχουν ολοκληρώσει το παιχνίδι.

 

Πληρωνονται για να καιγονται...Αυτα ειναι :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με τη σειρά μου το χω παραγγείλει απο activate.Μου ήρθε μαϊλ νωρίς το πρωι πως μου το έχουν αποστείλει με ACS.

 

Οπότε ελπίζω αύριο να το έχω στα χέρια μου.Απο τιμή η κλασσική προσφορα(?) της premium edition των 29κάτι ευρώ.

 

Αν και σκέφτομαι να το τσιμπησω απ'το μαγαζάκι,αλλά και 13 γκιγκα ειναι πολλά για μια μέρα (νύχτα) ουσιαστικά αναμονής...

 

Ελπίζω πως με το σύστημα μου να το παίζω επαρκώς,διότι στο Ι με τη 8800GT που είχα,στο 3το ακτ αν θυμάμαι καλά είχα θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Okay το game είναι top αλλα...βαρύ θέλει high-end για όλα full. Όλα είναι τα ίδια σε γενικές γραμμές εκτος από το combat που είναι τελείως διαφορετικό, προς το καλύτερο πιο interactive και πιο δύσκολη. Must buy περιττά τα λόγια νομίζω, sum in game screenies..

c2d 3.3gh, 4g ram, 4870, win7 86.

 

w2 (1).jpg

w2 (2).jpg

w2 (3).jpg

w2 (4).jpg

w2 (5).jpg

w2 (6).jpg

w2 (7).jpg

w2 (8).jpg

w2 (9).jpg

w2 (10).jpg

w2 (11).jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απλη απορια...γιατι δηλαδη πρεπει να περιμενω το καθε IGN και τον καθε hardcore RPG reviewer και δεν ξερω και εγω τι αλλο να το παιξει για να μου πει αν ειναι καλο;

 

Μονος μου δεν μπορω να εχω αποψη;Δηλαδη αμα παιξω το παιχνιδακι και μου αρεσει αμα δεν αρεσει στο IGN θα χαλαστω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...