Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα ρωτήσω κάτι που φαντάζομαι έχει απαντηθεί ξανά. Θέλω να πάρω τον κολέκτορα αλλά από ελληνικό κατάστημα (ή site) καθώς με βολεύει η αντικαταβολή ως τρόπος πληρωμής!Αν και ήξερα ότι σίγουρα το Plaisio το έχει (το είχα δει μάλιστα πριν από κανένα μήνα), σήμερα που κοίταξα δεν μπόρεσα να το βρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΥΓ:Το Disdain & Fear το βλέπω συνέχεια από χτες και δεν το βαριέμαι-να ανησυχήσω;!;! :whistle:

 

Ναι, να ανησυχήσεις. :P

Εγώ βάζω στην σειρά το Disdain & Fear, Hope και Blood & Love (το World of the Witcher το αφήνω, αφού είναι απλά για το όλο kingdoms backstory) και τα βλέπω και δεν βαριέμαι. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx και ναι δεν μπορείς να παίξεις ο server είναι down αλλα αυτός ο πούσ... παίζει :P

 

http://thehouseofvidya.net/2/

 

OMG Σκούλ μας κατέστρεψες δεν μπόρεσα να αντιστα8ώ μαμώ τα spoilers μου.

post-48819-0-15902600-1305547904_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρωτήσω κάτι που φαντάζομαι έχει απαντηθεί ξανά. Θέλω να πάρω τον κολέκτορα αλλά από ελληνικό κατάστημα (ή site) καθώς με βολεύει η αντικαταβολή ως τρόπος πληρωμής!Αν και ήξερα ότι σίγουρα το Plaisio το έχει (το είχα δει μάλιστα πριν από κανένα μήνα), σήμερα που κοίταξα δεν μπόρεσα να το βρώ....

 

Νομίζω πρέπει να έχει εξαντληθεί ο κολέκτορας στα περισσότερα ελληνικά μαγαζιά εκτός από εδώ

 

http://www.playnaut.com/video-game/3006/witcher-2-assassins-kings-collectors-edition-pc

 

λάθος και εκεί ήταν διαθέσιμο μέχρι και χθές αλλά εξαντλήθηκε. Είχε βάλει και countdown.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαίσιο είναι gtp απορώ πως αγοράζετε ακόμα από εκεί, εδώ στο search τους μέσα στο μαγαζί δεν το βρίσκαν...έλεος..να πάνε να "μαμιθουν" το πήρα από αλλου αν και δεν μου το δίναν γιατί είναι αύριο το release but I preveiled!!! :P

 

w.JPG

w2.JPG

 

Εντάξει είσαι καθαρός...σκάναρα το barcode με το κινητό και είναι όντως το the witcher 2 ..με πήγε στο site για preorder :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το εχω στα χερια μου και δεν αντεχω να περιμενω μεχρι αυριο , εντωμεταχυ κανω ενα τηλεφωνημα στο customer suport bandai namco greece και ενα τυπακι μου λεει οτι γινεται offline activation αλλα πρεπει να περιμενεις μεχρι αυριο να το κανεις. Τον ρωταω λεπτομερειες αλλα μου τα μασαγε και δεν καταλαβα καλα οποιος αλλος θελει να προσπαθησει το customer suport service number ειναι 210 60 18 800 ( να του πειτε οτι δεν εχω ιντερνετ σπιτι )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx και ναι δεν μπορείς να παίξεις ο server είναι down αλλα αυτός ο πούσ... παίζει :P

 

http://thehouseofvidya.net/2/

 

Σε μισώ!!!! :mad:

Εκτός του ότι πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο τώρα πρέπει να πειθαρχήσω τον εαυτό μ να μην πατήσει αυτό το Link. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πάλι θα περιμένω κατά τις 23 (το αργότερο) από Amazon, με standard delivery το έστειλε σήμερα, οπότε ναι, μια βδομάδα περίπου θα βλέπω εσάς ή θα πέσω στον θείο μέχρι να έρθει... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...