Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οικονομικες προτασεις για αγορα του παιχνιδιου υπαρχουν?

 

Από Ελλάδα μπορείς να δεις από εδώ.

Από εξωτερικό από εδώ & από εδώ.

 

Aν πάλι βιάζεσαι να το ξεκινήσεις άμεσα την Τρίτη και δεν σ' ενδιαφέρει το κουτί, μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ ΜΟΝΟ με € 32,00. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Aν πάλι βιάζεσαι να το ξεκινήσεις άμεσα την Τρίτη και δεν σ' ενδιαφέρει το κουτί, μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ ΜΟΝΟ με € 32,00. ;)

Η σελίδα στο gog λέει 44,99€ (ή $60,97). Πως βγαίνει το €32 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

$ 44,99. Όχι € 44,99.

Άρα τα $ 45,00 είναι € 31,91 (εγώ έγραψα € 32,00). :)

Βλέπουμε διαφορετική σελίδα;

 

http://www.gog.com/en/gamecard/the_witcher_2

witche2goge3.jpg

 

(Πάντως φαίνεται να υπάρχει μια σύγχυση. Στην αρχική σελίδα του gog.com κι εγώ βλέπω $ 44,99, αλλά όχι στην σελίδα του witcher 2.)

 

edit: Αυτό που γίνεται είναι ότι αν εκμεταλλευτείς το pre-order offer πληρώνεις € 45 (= $60.97 ), αλλά σου δίνουν credit $16 (εξ'αιτίας της διαφοράς από την τιμή στις US) για να αγοράσεις άλλους τίτλους από το gog.com. Επίσης δίνουν (σε EU και US) επιλογή να πάρεις 1 από 5 RPG τίτλους του GOG.

http://www.gog.com/en/page/tw2v3

Since the EU price is almost $16 more than the price in USD, we're giving our EU customers a $16 credit to purchase anything on GOG.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες η εταιρία της CDProjekt GOG έβγαλε προσφορά όπως είχαν πεί το Witcher: Enhanced Edition Director's Cut στα 4.99 δολλάρια, δηλαδή 3.5 Ευρώ!

 

http://www.gog.com/e...ard/the_witcher

 

oK μόλις το αγόρασα..:wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από amazon, επειδή δεν έχω ξαναπαραγγείλει, πότε να την περιμένω την collector's μου; Btw με το super saver delivery έρχεται συστημένο να φανταστώ η πρέπει να βαρέσω σκοπετακι για τον ταχυδρόμο;

Σχεδόν offtopic:όταν έβαλα τρόπο πληρωμής πιστωτική,δεν μου ζήτησε πουθενά τον 3ψηφιο κωδικό στο πίσω μέρος της κάρτας και παραξενεύτηκα, λέτε να έχω τράβαλα;

 

(Sorry για τις πολλές χαζές απορίες άλλα όπως είπα δεν έχω ιδέα από amazon :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έτσι για την ιστορία, πόσοι από εμάς το έχουν προπαραγγείλει ή θα το αγοράσουν αυθεντικό;

 

Πρέπει να είμαστε καμπόσοι. Έχει μεταφερθεί πολύ θετικό κλίμα για το παιχνίδι μεταξύ μας.

 

Για τo παιδί που ρωτούσε για προσφορές, εγώ το πήρα από το play.com στα 31.5.

 

http://www.play.com/Games/PC/4-/15640823/The-Witcher-2-Assassins-Of-Kings-Premium-Edition/Product.html?searchtype=allproducts&searchsource=0&searchstring=witcher+2&urlrefer=search

 

Κάπου όμως κάποιος φίλος πόσταρε προσφορά πιό χαμηλή, στα 29 ευρώ νομίζω.

 

Από amazon, επειδή δεν έχω ξαναπαραγγείλει, πότε να την περιμένω την collector's μου;

 

Σχεδόν offtopic:όταν έβαλα τρόπο πληρωμής πιστωτική,δεν μου ζήτησε πουθενά τον 3ψηφιο κωδικό στο πίσω μέρος της κάρτας και παραξενεύτηκα, λέτε να έχω τράβαλα;

 

Στο amazon, έχει estimated delivery date που είναι πολύ ακριβής. Όποτε σου λέει ότι θα το λάβεις, τότε θα το πάρεις.

 

Για το θέμα του 3-ψήφιου, δεν θυμάμαι να σου πώ, γιατί μιά φορά έκανα το λογαριασμό και τα στοιχεία αποθηκεύτηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράξενο αυτό με το τριψήφιο γιατί πάντα το ζητάει στο amazon αλλά αφού δέχτηκαν την παραγγελία δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν έρχετε συστημένο αλλά ειδοποίηση και πας και το παραλαμβάνεις από το ταχυδρομείο με την ταυτότητα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα έκανα μια δοκιμή να προσθέσω άλλη πιστωτική κάρτα στο account αλλά και πάλι δεν ζητάει τον κωδικό.Ίσως έχουν διαφορετικό policy πλέον;Dunno... Εφόσον η παραγγελία ισχύει από ότι βλέπω ακόμα δεν ανησυχώ.

Ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τριψήφιο δεν στον ζητάει όταν προσθέτεις κάποια κάρτα αλλά κατά την ολοκλήρωση της παραγγελείας.

 

Εε μην το λες αυτό,γιατί θυμάμαι όταν είχα προπαραγγείλει τα windows 7 ( 59 ή 69 λίρες δεν θυμάμαι),όταν ήρθε η μέρα να τα στείλουν και να πλερωθούν,έγινε αυτόματα χωρίς να κάνω κάτι έξτρα..Κοίταζα μόνο τα emails :mrgreen: . Αν θυμάμαι τα είχα συμπληρώσει τα στοιχεία τότε που δήλωνα τα στοιχεία.. Πλέον τα χω βγάλει επειδή δεν παραγγέλνω :shifty: .

 

 

Όσο για το witcher 2 ..θα σας αφήσω να το παίξετε και να πείτε εντυπώσεις και να το πάρω και γω :wub: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...