Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σημαίνει ότι το περιμένουν δεν έχει έρθει ακόμα.

 

xaxaxa,μ'αρέσεις φίλε μου! ελληνικά γνωρίζω. :-D

 

Απλώς είπε ο παραπάνω φίλος πως "ηρθε στο πλαίσιο" και φαντάστηκα πως ήρθε και σαν προϊόν (επειδή ανέφερε πως τρέχει να το πάρει/ακυρώσει απο αλλού).Ενώ γράφει "αναμένεται"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa,μ'αρέσεις φίλε μου! ελληνικά γνωρίζω. :-D

 

Απλώς είπε ο παραπάνω φίλος πως "ηρθε στο πλαίσιο" και φαντάστηκα πως ήρθε και σαν προϊόν (επειδή ανέφερε πως τρέχει να το πάρει/ακυρώσει απο αλλού).Ενώ γράφει "αναμένεται"...

 

Όχι το ήρθε εννοεί πως μπορείς να το προπαραγκιλεις .. εδώ κάποιο game δεν θυμάμαι πιο είχε να το παραγγείλεις επτά μήνες πριν κυκλοφορήσει!! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε έχει καί το κανονικό ας πούμε προς 39.99ε. Κρίμα γιατί αν ήταν διαθέσιμο το τσιμπουσα α μ ε σ α.

 

Ρε παοκτζή, θα μας τρελάνεις σήμερα? :P

Πώς να είναι διαθέσιμο κάτι που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα? Για Μάιο το περιμένουμε το παιχνίδι, δεν είναι ότι έχει βγει και δεν το έχει φέρει το Πλαίσιο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδία τιμή έχει περίπου και στο εξωτερικό και να θυμίσω ότι όλοι οι κολέκτορες του witcher έχουν εξαντληθεί εδώ και μήνες από τα μεγάλα retail ηλεκτρονικά καταστήματα όπως το amazon, game.co.uk. Κάτι ανάλογο δεν θυμάμαι να έχει ξανασυμβεί ποτέ σε game ούτε καν στο starcraft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδία τιμή έχει περίπου και στο εξωτερικό και να θυμίσω ότι όλοι οι κολέκτορες του witcher έχουν εξαντληθεί εδώ και μήνες από τα μεγάλα retail ηλεκτρονικά καταστήματα όπως το amazon, game.co.uk. Κάτι ανάλογο δεν θυμάμαι να έχει ξανασυμβεί ποτέ σε game ούτε καν στο starcraft.

 

Από το hmv το σταμάτησες για κάποιο λόγο ? Έβγαινε ακριβό με ταχυδρομικά πχ ? Γιατί το πλαίσιο το έχει 99,90 από ό,τι βλέπω. Ρωτάω γιατί μια και το amazon δεν βλέπω να το φέρνει (έφερε κάποια κομάτια πριν 4-5 μέρες και έφυγαν πριν προλάβω να κάνω login), σκεφτόμουν να το πάρω από το hmv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

xaxaxa,μ'αρέσεις φίλε μου! ελληνικά γνωρίζω. :-D

 

Απλώς είπε ο παραπάνω φίλος πως "ηρθε στο πλαίσιο" και φαντάστηκα πως ήρθε και σαν προϊόν (επειδή ανέφερε πως τρέχει να το πάρει/ακυρώσει απο αλλού).Ενώ γράφει "αναμένεται"...

 

υπήρχε περίπτωση να εννοούσε ότι ήρθε ως προϊόν? αφού το game κυκλοφορεί Μάιο...

 

100 ευρά πάντως ακόμα και για το The Witcher 2 είναι πολλά λεφτά.

 

εννοείς για οποιοδήποτε παιχνίδι, εκτός αν συμπεριλαμβάνει "premium services"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα που έχω τρέλα με τις συλλεκτικές εκδόσεις και τις μαζεύω σχεδόν εδώ και κάτι δεκαετίες.. δεν είναι πολλά τα λεφτά και ιδίως για το witcher αξίζει και με το παραπάνω. Είχα και το πρώτο μέρος σε κολέκτορα.

Από hmv το σταμάτησα γιατί έβγαινε στις 77 λίρες με τα μεταφορικά δλδ στα 89 ευρώ συν ότι θα σου κάνει 15+ για να σου έρθει. Αρά δίνεις 10 ευρώ παραπάνω και το έχεις την ίδια μέρα που κυκλοφορεί. Η καλύτερη τιμή που είχε βγει στο internet για τον κολέκτορα ήταν από το amazon που το είχε περίπου στα 80 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παοκτζή, θα μας τρελάνεις σήμερα? :P

Πώς να είναι διαθέσιμο κάτι που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα? Για Μάιο το περιμένουμε το παιχνίδι, δεν είναι ότι έχει βγει και δεν το έχει φέρει το Πλαίσιο. :)

 

Καλά ε είμαι για τρελα ναρκωτικά,χαχαχα. Δεν ήξερα πως βγαίνει μάϊο καί γιαυτό πορωθηκα με το ποστ του φίλου. Α ρε ζαλαααδα.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε είμαι για τρελα ναρκωτικά,χαχαχα. Δεν ήξερα πως βγαίνει μάϊο καί γιαυτό πορωθηκα με το ποστ του φίλου. Α ρε ζαλαααδα.!

 

δικός μας αυτός :lol:

 

Εγώ πάλι είδα ότι βγαίνει 24 Μαρτίου.. τελικά ξέρει κανεις ακριβή ημερομηνία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δικός μας αυτός :lol:

 

Εγώ πάλι είδα ότι βγαίνει 24 Μαρτίου.. τελικά ξέρει κανεις ακριβή ημερομηνία?

http://lmgtfy.com/?q=the+witcher+2+release+date

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...