Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ορμάτε ;)

 

http://impulsedriven.com/witcher2

 

PS: Η έκδοση από το Impulse δεν θα έχει καθόλου DRM, οπότε thumbs up σε αυτήν την κίνηση :D

 

Ούτε η έκδοση από το GOG έχει DRM, για όποιον ενδιαφέρεται, και τα χρήματα πηγαίνουν κατευθείαν στην τσέπη της CD Project.

 

http://www.gog.com/en/page/tw2_preorder/

 

Εγώ πάντως έχω κάνει την προπαραγγελία μου από το play για την premium edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CD Projekt: The Witcher 2 “designed with console in mind”

 

Despite coyly refusing to officially confirm a console port of the ravishing RPG, CD Projekt has confirmed that The Witcher 2: Assassins of Kings was built with that intention.

 

You can play The Witcher 2 with joypad – it’s implemented. The whole interface is designed with console in mind, in fact,” CD Projekt RED’s Jan Bartkowicz told IGN.

 

It’s the first console project we would like to do,” he explained, adding that the console port is actually already playable in part.

 

We need to do it in house. In the end we decided not to do it outsourced. We’ve been running some tests, and putting a small part of the game just to make sure we’re not cheating anyone.”

 

At this point it is customary to ring the death knell over PC gaming and mourn platform-exclusive development, but CD Projekt’s firm commitment to the PC and the quality of its title suggests we’ll see no compromise in the final product – even if you can play it with a controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μιλάμε για παιχνιδάρα και ένας από τους πιο cult χαρακτήρες που έχουν εμφανιστεί σε video game ever

 

http://www.youtube.com/watch?v=fiVljwq9kdg

 

http://game20.gr/news/the-witcher-2-locations-characters-0122/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Game20+%28Game+2.0%29

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σίγουρο buy. :)

Ωραίες αλλαγές (πιο ανοιχτή μάχη, fatality mini-cutscene, αλλαγμένα ζάρια, πιο brutal το fist fight :P)

Λίγο περίεργο μου φάνηκε το animation στο μπραντεφέρ μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτας... Αντε με το καλό.

 

Απτα λιγα παιχνιδια που χω γνήσια το 1ο, αλλά και το 2ο θα πάρει τη θέση του εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι rpg. Μια η besthesda τωρα αυτό εδώ μας έχουν τρελάνει. Μόνο να μου έρθει ο κολέκτορας από hmv έγκαιρα γμτ :P

 

Είναι καλό το hmv ? Πριν το δω στην ιστοσελίδα του witcher δεν το είχα ξανά-ακούσει. Εγώ είχα σκοπό να το πάρω από το amazon.co.uk όπως πάντα (όταν το φέρει το amazon και φύγει ο πονηρός ο Έλληνας πωλητής που το έχει 90 λίρες). Το να έρθει έγκαιρα δεν με καίει και τόσο γιατί στην αρχή πιθανά να μη παίζει στο wine ή να έχει προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο amazon με το που φέρνουν μερικά κομμάτια απο τον κολέκτορα μετά από λίγες ώρες έχουν εξαντληθεί. Είχα μια περίπτωση πριν λίγες μερές που είδα σε ένα forum να αναφέρει κάποιος ότι είναι διαθέσιμα αυτή την στιγμή τρία κομμάτια του κολέκτορα και είχα μπει μετά από μια ώρα και τα κομμάτια είχαν εξαφανιστεί.

Καλό φαίνετε το hmv σαν site αλλά δεν γνωρίζω πότε θα έχει dispatch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε γεια λέμε!

 

New amazing gameplay footage from The Witcher 2

 

 

 

Πραγματικα φαινεται τελειο....!! Δεν μπορω να παιξω rpg βεβαια, με κουραζουν....αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα φαινεται τελειο....!! Δεν μπορω να παιξω rpg βεβαια, με κουραζουν....αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. :-D

 

Ο συγκεκριμένος τίτλος δε θα σε κουράζει, εσύ θα τον κουράζεις :P

 

Αν εξαιρέσουμε οποιαδήποτε έκπληξη εμφανιστεί αυτό το έτος, έχω την εντύπωση οτι είναι πολυαναμενόμενος για πολλούς. Θα μοσχοπουλήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...