Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε ναι, δεν είναι η collectors, λάθος μου που δεν το διευκρίνησα.

 

Πάρα πολύ καλή τιμή, κατοχυρώθηκε ήδη.

 

edit: http://www.amazon.co.uk/Witcher-Collectors-PC-DVD/dp/B004C03L5K/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1290112541&sr=8-12

 

Ορίστε και η Collector's, για όποιον ενδιαφέρεται, σε εξίσου καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Collector's edition του πρώτου Witcher στο γερμανικό Amazon

 

http://www.amazon.de/NAMCO-BANDAI-Partners-The-Witcher/dp/B000VWP1NS/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1290118157&sr=8-6

 

Και αυτή του δεύτερου Witcher στο play com στα 98 ευρώ.

 

http://www.play.com/Games/PC/4-/17675438/The-Witcher-2-Assassins-Of-Kings-Collector-Edition/Product.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα την φερουν στην Ελλαδα ομως. Στανταρ ειναι ποιο βαρια απο 1 κιλο οποτε θα τρωμε κοκκινη καρτα.

 

Είναι σίγουρο αυτό;

 

Εγώ πάντως το παρήγγειλα από το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο αυτό;

 

Εγώ πάντως το παρήγγειλα από το amazon.

 

Εχω παραγγειλει πολλα παιχνιδια απο εξωτερικο (συμπεριλαμβανομενου και του Amazon, My memory) και οταν καποιο παιχνιδι ξεπερναει το 1 κιλο μου στελνουν μηνυμα οτι δεν μπορουν να το στειλουν. Το ειχα παθει με την collectors edtion του Bioshock 2. Η μοναδικη collectors που καταφερα να παρω ειναι το Blazeblue: Calamity trigger για PS3 που ειναι ισα ισα λιγο ποιο κατω απο 1 κιλο.

 

Οταν θα ερθει η στιγμη να σου το στειλουν να δεις που θα λαβεις μηνυμα οτι δεν μπορουν να το στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το amazon δεν νομίζω να ισχύει γιατί έχω παραγγείλει βιβλία που ξεπερνάνε κατά πολή όχι το ένα κιλά αλλά και τα 5 και το έχουν στείλει κανονικά. Πρέπει να έχει να κάνει αν το προιόν το πουλάει κατευθείαν το amazon η κάποιος δεύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το amazon δεν νομίζω να ισχύει γιατί έχω παραγγείλει βιβλία που ξεπερνάνε κατά πολή όχι το ένα κιλά αλλά και τα 5 και το έχουν στείλει κανονικά. Πρέπει να έχει να κάνει αν το προιόν το πουλάει κατευθείαν το amazon η κάποιος δεύτερος.

 

Έτσι είναι. Από το amazon.de πάντως παρέλαβα πριν λίγες μέρες το Two World 2 Royal Edition = 3,2 κιλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρόσφατα πήρα κάτι για το ποδήλατο από το amazon, αρκετά βαρύ και μεγάλο, κ μου ήρθε κανονικά και με UPS (με τη Free επιλογή). Οπότε σίγουρα δεν ισχύει αυτό περί κιλού. Σε άλλα e-shops ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή τη σκηνή με τα κεφάλια θα σταματήσουν να την βάζουν/αναφέρουν; :P

 

Το πιάσαμε το νόημα πια.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είπα χθες να κάνω προπαραγγελία τον κολέκτορα από το amazon.uk που το είχε και σε πολύ καλή τιμή αλλά δυστηχώς 3 μήνες πριν την επίσημη κυκλοφορία του το παιχνίδι έχει εξαφανιστεί!! Πρώτη φορά το βλέπω αυτό το πράγμα σε τίτλο ούτε το starcraft δεν είχε χαθεί ο κολέκτορας του τόσο γρήγορα. Εύχομαι να το φέρουν ξανά η τουλάχιστον να το φέρει και κάποιο από τα ελληνικά καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...