Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάποιος δεν έχει σκοπό να αγοράσει τα παιχνίδια που παίζει τότε δεν νομίζω οτι θα το κάνει ποτέ.

Αλλά και γω πιστεύω οτι η cdproject είναι μια εταιρεία που αξίζει να την υποστηρίξουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν καμία ώρα το τερμάτησα κι εγώ, πολύ ωραίο και κλάσεις ανώτερο σε σχέση με το πρώτο.

Μου φάνηκε περίεργο πάντως που το κυριότερο κομμάτι είναι το 2ο κεφάλαιο και το 3ο κεφάλαιο και ο επίλογος τελειώνουν σε μία-δύο ώρες το πολύ.

 

Σε γενικές γραμμές πάντως φοβερό και σίγουρα αξίζει για αγορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Τερμάτισες την απλή ή τη Version 2.0? Η δεύτερη είναι μια χαρά και στην κατεβάζει αυτόματα από το launcher, προσθέτει αρκετό περιεχόμενο στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ δεν θυμάμαι κάποια υπόσχεση, απλά είχαν πει ότι οτιδήποτε DLC = free και ΑΝ έβγαζαν expansion, τότε θα έπρεπε να το πληρώσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στις 40+ ώρες για να κάνεις τα πάντα, αλλά μπορείς να δεις μόνο το 70% του παιχνιδιού με 1 playthrough οπότε 80+ ώρες και για ένα 2ο.

Αυτά στην v2.0 που είχα παίξει, στην enchanced φαντάζομαι θα έχει 3-4 ώρες plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στις 40+ ώρες για να κάνεις τα πάντα, αλλά μπορείς να δεις μόνο το 70% του παιχνιδιού με 1 playthrough οπότε 80+ ώρες και για ένα 2ο.

Αυτά στην v2.0 που είχα παίξει, στην enchanced φαντάζομαι θα έχει 3-4 ώρες plus.

 

A δεν είναι σαν το Skyrim που είναι ατελείωτο αλλά δεν είναι και μικρό...

 

Όταν το βγάλει το Steam θα το αγοράσω να το δοκιμάσω κι εγώ επιτέλους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα δεις μια πολύ πιο δομημένη ιστορία και ο κόσμος αν και δεν είναι σαν του skyrim είναι πολύ μεγάλος.  

Θα χορτάσεις, στο εγγυώμαι.  ;)   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα δεις μια πολύ πιο δομημένη ιστορία και ο κόσμος αν και δεν είναι σαν του skyrim είναι πολύ μεγάλος.  

Θα χορτάσεις, στο εγγυώμαι.  ;)   

 

Ωραία!!! Επομένως, περιμένω να βγει σε προσφορά και θα το χτυπήσω πακέτο 1+2  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα δεις μια πολύ πιο δομημένη ιστορία και ο κόσμος αν και δεν είναι σαν του skyrim είναι πολύ μεγάλος.  

Θα χορτάσεις, στο εγγυώμαι.  ;)   

εμενα αυτο το παιχνιδι μου φανηκε οτι κοπηκε αποτομα

 

και ο κοσμος του ενω αρχικα φαινεται οτι θα ειναι πολυ μεγαλος μεγαλος , τελικα ειναι μικρος

 

το μονο θετικο ειναι οτι δεν εχει απειρα side quests που σκανε ξεμπαρκα και πολλες φορες φαινονται να μην εχουν νοημα , "κολλανε" με την ιστορια και τα κανεις ευχαριστα χωρις να δυσανασχετεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λες και μικρό.Μόνο ο χάρτης του 2ου act(και απο τις 2 μεριές) είναι γιγαντιώδες!

Απλά χρειαζόταν ένα μεγάλο χάρτη και για το τελευταίο act το οποίο όντως τελείωσε κάπως απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...