Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ειμαι στο mystic river στην αρχη εχω βρει το ενα κουτι πηρα και το κλειδι απο το ναυαγιο το πηγα στο τυπο στην πολη και μου λεει τωρα να βρω ενα δευτερο κουτι πως μπορω να το βρω?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό το quest αν θυμάμαι καλά ειναι κατά την διάρκεια ολοκληρού του παιχνιδιού. το επόμενο κλειδί θα το βρεις σε επόμενο chapter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο Chek αλλα

δεν υπάρχει άλλο κλειδί, το ίδιο κλειδί από το Act 1 ανοίγει το chest στο Act3, στο Act 2 δεν χρειάζεται κλειδί.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GWbFBpr9wKc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Thresh τα ποσοστά τα συμφωνήσαμε?!?

 

details :P

 

Εγώ πλέον δέχομαι και δραχμές :D

 

γιατί νομίζεις ότι θα μείνει η ισοτιμία στο 1 euro = 340.75 δρχ? ΗΑΗΑΗΑΑΗΑΗΑΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα εχω κοληση ασχημα με το witcher2 σε αυτό το κεφαλίσιο mystic river στη αρχή ρε γεμότο βρήκα το πρώτο κουτί στο ναυάγιο πήρα το κλειδί και το πήγα στο τύπο στην πόλη μου λέει να βρω και το δεύτερο αλλά μέχρι τότε τη κανουμε??????γυρναω όλοι την πόλη βγαίνω έκτος και δεν γίνεται τιποτα????μηπωσ κάποιος γνωρίζει μετά από το σημείο αυτό τη κανεις??????αντε καλό σouκου να έχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το ξανατερμάτισα, αυτή τη φορά στο Iorveth path, ενώ επέλεξα διαφορετικές επιλογές στην όλη ιστορία.

 

Πάρα πολύ ωραίο να βλέπεις τις επιλογές σου να έχουν πραγματικό αποτέλεσμα στην ιστορία.

 

Είμαι σίγουρος ότι το Witcher 3 θα είναι ακόμα πιό ενδιαφέρον.

 

Τα Witcher 1 και 2 είναι μακράν στα καλύτερα και πιό αξιομνημόνευτα παιχνίδια που έχω παίξει ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιβάλλω, τώρα που "ψώνισαν" και άλλες κατεσκευαστικες μάλλον θα αλλάξουν λίγο σαν εταιρία αλλα ελπίζω προς το καλύτερο και σαν "EA" κτλ. Άλλωστε πολύ δουλειά έπεσε στην ΕΕ οποτε δύσκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...