Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings


nikolasz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος αν αναφέρθηκε, αλλά όσοι έχετε αγοράσει το Witcher 2 εκτός GoG.com (και έχετε το ανάλογο product key) μπορείτε να το προσθέσετε πλέον στο GoG account σας ως DRM-free download.

 

Σχετικό link

 

Edit: Για αγορές μέσω Steam, υπάρχει σχετικό product key retrieval στη σελίδα του Witcher.

 

Το back up θα αφορά την enhanced αν καταλαβαίνω σωστά, έτσι;Δηλαδή ένα installer και τέρμα.Αν ναι, θα είναι φοβερή διευκόλυνση για εμάς που το έχουμε σε retail ήδη.Άντε τώρα να κάνεις install, να κατεβάζεις τα μέχρι τώρα patch και μετά άλλα 10 gb την enchanced...

+1

 

edit: άνοιξα το link και μιλάει για ee.Γιούπι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

http://en.thewitcher.com/ee_manual/

 

Δοκίμασε από εδω να κατεβάσεις πάλι

Part 1 και Part 2

 

Εγώ γενικά τα κατέβασα όλα και κάνω setup από του manual και προχωράει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά υπάρχει μια γενική υποβάθμιση στα γραφικά η μου φενεται; port απο xbox360 είναι;αυτήν την αίσθηση μου δίνουν τα γραφικά...μπορεί να κάνω λάθος..

 

Το πρόβλημα το βλέπω σε πρώτη ματιά στα σώματα των χαρακτήρων...αν είναι έτσι και σ εσάς πείτε μου...να μην ξαχνω άσκοπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδιά υπάρχει μια γενική υποβάθμιση στα γραφικά η μου φενεται; port απο xbox360 είναι;αυτήν την αίσθηση μου δίνουν τα γραφικά...μπορεί να κάνω λάθος..

 

Αυτό έλειπε παιχνίδι που έγινε port στο 360 να γίνει re-port στο PC. :P

 

Δεν βλέπω κάποια διαφορά, τα models είναι τα ίδια, τα textures είναι τα ίδια και σε κάποια μέρη αλλαγμένα με περισσότερη λεπτομέρια νομίζω (έβαλα save κοντα στις 2 τελικές μάχες).

 

Είδα προς το τέλος μερικές από τις αλλαγές, κάτι νέες σκηνές, ξανασκηνοθετημένες 2 σκηνές, κλπ.

 

Επίσης μου φαίνεται ή το lip-sync είναι τώρα σχεδόν άψογο; (το animation συνεχίζει να είναι λίγο περίεργο μερικές φορές, αλλά ο συγχρονισμός με την φωνή είναι μια χάρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει ας βοηθησει καποιος...Εχω κατεβασει την νεα εκδοση και μεσα στο φακελο υπαρχει ενα setup Pre_Downloader και τα υπολοιπα ειναι αρχεια bin...Πως προχωραω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...