Προς το περιεχόμενο

Torchlight


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το τσίμπησα απο steam, για 8 ευρώ είναι μια χαρά

 

Ακριβως..το πηρα και γω χτες στα 7.99 απο steam και νομιζω καθε Diablo fan πρεπει να το τσιμπησει!

 

Προσωπικα δεν μου καθεται και πολυ καλα το ολο concept και ειδικα το soundtrack του με τα χαρουμενα γραφικα του, αλλα κατα τ΄ αλλα speciale game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ακριβως..το πηρα και γω χτες στα 7.99 απο steam και νομιζω καθε Diablo fan πρεπει να το τσιμπησει!

 

giggle.

Σήμερα θα είναι στα 4 €

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσάμπα πράμα. Αναλογιζόμενοι τι "πατάτες" κυκλοφορούν στα €40, 50 και 60, το κακόμοιρο το Torchlight στα €8 ή €4 για σήμερα είναι λουκουμάκι. Diablo-clone όσο δεν πάει (κάποιοι από τους δημιουργούς του έχουν δουλέψει στο Diablo II αν δεν απατώμαι), ό,τι πρέπει για τους φαν του είδους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όχι και χρυσάφι.. Καλούτσικο rip-off αλλά υπάρχει και το Sacred 2..

 

Και anyway πες ότι αυτό είναι πιο απλοϊκό, δεν κοστίζει 20GB αλλά 500mb και μπορεί να παιχτεί και σε Celeron..

 

..NO MULTIPLAYER? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..

 

MMO δεν θέλω να το παίξω.. LAN ΘΕΛΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ HACK AND SLASH. Κάθονται οι fans και παλεύουν με τα mods να ανοίξουν co-op και το κάνουν και announce.. Μέχρι να το κάνουν flawless και complete θα έχει έρθει το D3..

 

Στην τελική τα classes/subs είναι almost party based. Ξανά σαν να παίζω Necromancer του D2 είμαι με τον Lorά.. Full Supporter, αν δεν έχω Tankιό πως σκατά θα ευχαριστηθώ το ρόλο μου και το ίδιο το Game με το τρέξε-τρέξε all the time?

 

F_ck me που είναι και χρυσάφι.. Ότι έχει μικρό όγκο και είναι φθηνό το κάνετε θεό πια.. (βλ. Trine)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Το προβλημα μου ειναι οτι πανω απο 1152χ864 το παιχνιδι δεν δεχεται την αναλυση ενω ταυτοχρονα οταν δοκιμαζω να την ανεβασω με ριχνει στα 1024χ768 και βγαζει το antialiasing.Σε οποιαδηποτε αναλυση απο 1152χ768 και κατω δεν εχω κανενα προβλημα.Αυτην την στιγμη πεζω σε 1152χ768 χωρις κανενα προβλημα με το συστημα της υπογραφης μου....Καμια ιδεα για το τι μπορει να παιζει????(Αμα θελετε καμια αλλη πληροφορια πειτε μου....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Έχει αναφερθεί κάτι αντίστοιχο στο φορουμ της Runic Games αλλά δίχως κάποια συγκεκριμένη λύση.

 

Εσύ τι ανάλυση χρησιμοποιείς στα Windows ;

 

Την ιδια με το game δηλαδη 1152χ864....Λες να εχει σχεση το τι αναλυση εχεις στην επιφανεια εργασιας?

 

---------- Προσθήκη στις 22:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:24 ----------

 

Λοιπον τελικα αυτο ητανε...Το παιχνιδι "συχρονιζει" ας πουμε με την αναλυση στα windows.Δηλαδη (σε εμενα τουλαχιστον) δεχεται οτιδηποτε αναλυση εχουν τα win και κατω....Για παραδειγμα εχουμε στα win 1400x900 στα win??τοτε θα παιζει σε αυτην την αναλυση και σε οποιαδηποτε κατω απο αυτην.

 

Ερωτηση

 

Μπορω να αλλαξω τα points που εχω βαλει στα skills μου???Δηλαδη να βγαλω καποια points απο καποιο skill και να τα βαλω αλλου????

Επεξ/σία από nemesiskp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...