Προς το περιεχόμενο

Torchlight


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο προ, βάζει το Shift στο ποντίκι.

 

Pro μπορει να μην ειμαι, αλλα τα nameplates ακομα θα ηθελα να τα δω (ελπιζω σε κανα mod τωρα συντομα :-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτακια πανω απο τα enemies με το ονομα τους (και why not το health τους αν γινεται :devil:) οπως εχει με τα items (ζηταω πολλα, ξερω, αλλα τα'χω συνηθησει τα ατιμα απο αλλα games, τι να κανουμε). Παντως, εχω δει και αλλα post στα φορα της Runic που ζητανε παρομοια πραγματα, πολυ πιθανον να βγει κατι τετοιο σε mod οταν γινει release ο TorchED η πως-τον-λεν τον editor :mrgreen:

 

Edit: Παιζει να βρηκα το bestest-mod-evarr, το δευτερο file εδω ειναι απλα ΟΛΑ τα λεφτα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κατέβασα απο εδώ το patch http://games.softpedia.com/get/Patch/Torchlight-Patch.shtml.

Όταν πάω να το κάνω εγκατασταση μου βγάζει το εξής μήνυμα: Prior instalation detected please uninstal before reinstalling.Έχετε καμια λύση;Το save μου μετα το update θα μπορώ να το παίξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κατέβασα απο εδώ το patch http://games.softpedia.com/get/Patch/Torchlight-Patch.shtml.

Όταν πάω να το κάνω εγκατασταση μου βγάζει το εξής μήνυμα: Prior instalation detected please uninstal before reinstalling.Έχετε καμια λύση;Το save μου μετα το update θα μπορώ να το παίξω;

 

Kανονικότατα θα παίξεις τα save σου. Απλά θέλει απεγκατάσταση του παιχνιδιού.

Και να περάσεις το patch που είναι ενσωματωμένο με το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...] μήπως έχετε ιδέα αν κάνουν scaling τα τέρατα αναλόγως του level του ήρωα;

Απ την ώρα που βγήκα απ τα μπουντρούμια του main quest έχω πάρει καμιά 15αριά lvls και μου ρθε τώρα η απορία (που δε μπορώ να το τσεκάρω άμεσα).

Απαντάω στον εαυτό μου:

Δεν κάνουν γμτ. Είμαι πλέον lvl 25 κι αυτά είναι lvl 5 :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το τερματισα, το κολπο ηταν να κανεις summon μερικα τερατακια να σε βοηθησουν και να κραταν τον ορντακ απασχολημενο οσο τον βαρας...level 35, σπαθακι 707 και βγαινει πολυ ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το τερματισα, το κολπο ηταν να κανεις summon μερικα τερατακια να σε βοηθησουν και να κραταν τον ορντακ απασχολημενο οσο τον βαρας...level 35, σπαθακι 707 και βγαινει πολυ ευκολα...

 

Σε πόσες ώρες τερμάτισες ; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιγνίδι ειναι γελοιωδώς εύκολο...Έφτιαξα εναν μαγο,αλχημιστή,summoner τα πάντα ολα(γιατί ο χαρακτήρας ειναι τα πάντα ολα,για κλωτσιές) ο οποιος κουβαλαγε μαζι του ενα ολοκληρο στρατευμα,συν το στρατευμα που εκανε summon το γατι και δεν εμενε τπτ...Ο τελευταιος αρχηγος ειναι απλα...ανυπαρκτος; πηγα lvl10 εκεινο το ξορκι με την ακτινα φωτός και τα λιάνισα ολα σε χρονο dt..εκτος του οτι εχει κατι μοναδικα αντικείμενα που ειναι λες και εβαλες τσιτ(1100dps ενα ραβδακι).

μου πηρε 12 ωρες να το τελειώσω(έπαιξα 5-6, 20+ dungeon)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε τελειώνει το παιχνίδι; Το quest που έχω είναι αυτό που πρέπει να πάω στο νεκροταφείο.

Είμαι level 47 με Ember Shield 10 και Ember Lance 10. Με το που ενεργοποιώ την ασπίδα και μου επιτίθονται 2-3 τερατάκια την χάνω αμέσως και με το επόμενο τους χτύπημα το health πέφτει στο μισό. Τι δεν έχω κάνει σωστά;

Τα strength-dexterity-κτλ είναι: 71-77-90-89

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Torchlight - Mod Tools Available Now

 

You 'll need .Net installed if you want to use the editor. If you don't have .Net (or don't know if you have .Net) you can download and install it here.

 

The first time you run the editor it will take longer to start up than it should on subsequent launches. We're shipping the raw assets, so the editor has to go through and compress all of them the first time it runs. There are also some C# assemblies that have to be CodeDOM compiled the first time which takes a little bit.

 

Read the forum thread for Top Ten Helpful Hints for running TorchED.

 

Runic Games is not hosting mods. Mods will be hosted at the following sites:

 

* Original Runic Games Fansite

* Torchlight Insider

 

Get the Torchlight Mod Tools (380mb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...