Προς το περιεχόμενο

Torchlight


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που βρίσκω αρνητικό είναι τι κάνεις όταν το τελειώσεις μια φορά και ειδικά αν καταφέρεις να παίξεις στο πιο δύσκολο επίπεδο.

Υπάρχουν 2 πράματα:

1)Retirement

2)Endless Dungeon

 

Υπάρχει τίποτα άλλο;

 

Εγώ πάντως έπαξα Dual Weapon Destroyer.

Tα Uniques + Sets που έχω είναι καμιά 40 αριά με μονο 2 μέρες παιχνιδιού. Τα πιο πολλά βέβαια έκατσαν και με gamble που κανονικά πρέπει να 'κόψουν' κάτι το οποίο λίγο με ξενέρωσε.

 

Προσοχή όταν φτιάξετε δεύτερο χαρακτήρα θα κάνει override τον πρώτο αλλά στο φόρουμ το επίσημο υπάρχει workaround.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εξαιρετικα εθιστικο game ;) Εχω πιασει Alchemist και απλα απο lvl10 και βαλε μου θυμιζει παλιες καλες εποχες με necro, spam aoe και μια μικρη ορδη απο summons να θεριζουν :devil: (steampunk robots = GOOD :P). Λιγο το Ember Lance εχω μονο παρατηρησει ειναι ψιλο-OVERPOWERED, απο level 5 και βαλε θεριζει σχεδον τα παντα και 90% των περιπτωσεων το knockback που εχει δεν αφηνει καν creep να πλησιασει.

 

(Edit: Καλο θα'ταν να βαζανε προαιρετικα nameplates και στα enemies, ξεκινησα Vanquisher και πολλες φορες αντι να κλικ-αρω πανω στο enemy για ranged attack (πιστολακια forever :devil:) μπαινω αθελα μου σε melee range :-()

 

(Edit - Again: Aρχισαν ηδη να βγαινουν και official mods - ιδιαιτερη προσοχη στο Respec Mod, προσθετει στους vendor ενα potion που κανει reset τα skills)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ξεκίνησα Alchemist, αλλά δεν μπορώ να "στείλω" μαγεία όταν έχω mace που θέλει 2 χέρια. 'Οταν έχω maces του ενός χεριού με αρ κλικ κάνει επίθεση από μακρυά, ενώ όταν έχω αυτά των δύο χεριών, με αρ κλικ πλησιάζει κοντά και κάνει melee attack... είναι λογικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έπαιξα χτες... πολύ καλό αλλά είναι λίγο κουραστικό το χάος που γίνεται (στην αρχή τουλάχιστον) με το κατέβα- κατέβα σκάλες.

 

1,5 ώρα έπαιξα γιατί βαρέθηκα να κατεβαίνω στο ορυχείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry αλλα καταφερε κανεις να το τερματισει κερδιζοντας την τελευταια μαχη με τον ορντακ?Θεωρω πως μαλλον με τον χαρακτηρα που εχω φτιαξει ειναι αδυνατο...πηγα εκει με καμια 100αρια healing potion και αλλα τοσσα μαζεψα απο τριγυρω εκανα καμια 5-6 ressurection και ζητημα αν τον μειωσα στο 1/4....απιθανα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικα εθιστικο game ;) Εχω πιασει Alchemist και απλα απο lvl10 και βαλε μου θυμιζει παλιες καλες εποχες με necro, spam aoe και μια μικρη ορδη απο summons να θεριζουν :devil: (steampunk robots = GOOD :P). Λιγο το Ember Lance εχω μονο παρατηρησει ειναι ψιλο-OVERPOWERED, απο level 5 και βαλε θεριζει σχεδον τα παντα και 90% των περιπτωσεων το knockback που εχει δεν αφηνει καν creep να πλησιασει.

 

(Edit: Καλο θα'ταν να βαζανε προαιρετικα nameplates και στα enemies, ξεκινησα Vanquisher και πολλες φορες αντι να κλικ-αρω πανω στο enemy για ranged attack (πιστολακια forever :devil:) μπαινω αθελα μου σε melee range :-()

 

(Edit - Again: Aρχισαν ηδη να βγαινουν και official mods - ιδιαιτερη προσοχη στο Respec Mod, προσθετει στους vendor ενα potion που κανει reset τα skills)

 

 

 

Κρατάμε το Shift πατημένο όταν πυροβολάμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έπαιξα χτες... πολύ καλό αλλά είναι λίγο κουραστικό το χάος που γίνεται (στην αρχή τουλάχιστον) με το κατέβα- κατέβα σκάλες.

 

1,5 ώρα έπαιξα γιατί βαρέθηκα να κατεβαίνω στο ορυχείο

 

εγώ επηρεασμένος και από τα 600Mb λέω πάει...εδώ μέσα τερματίζει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έπαιξα χτες... πολύ καλό αλλά είναι λίγο κουραστικό το χάος που γίνεται (στην αρχή τουλάχιστον) με το κατέβα- κατέβα σκάλες.

 

1,5 ώρα έπαιξα γιατί βαρέθηκα να κατεβαίνω στο ορυχείο

 

Αυτό δεν το κατάλαβα. Αφού υπάρχει Minimap που μπλέχτηκες? Θα ήθελες να ανεβαίνεις?

 

Ο προ, βάζει το Shift στο ποντίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το κατάλαβα. Αφού υπάρχει Minimap που μπλέχτηκες? Θα ήθελες να ανεβαίνεις?

 

Ο προ, βάζει το Shift στο ποντίκι.

Δε μπλέχτηκε, απλά βαρέθηκε το πάνω κάτω. Δεν είχε δει το town portal :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπλέχτηκε, απλά βαρέθηκε το πάνω κάτω. Δεν είχε δει το town portal :P

 

Μηπως θεώρησε χαζο και μονοτονο το οτι μόνο κατεβαίνεις σ'αυτο το παιγνίδι και οτι απο περιβάλλοντα, 0 εις το πηλήκιων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπλέχτηκε, απλά βαρέθηκε το πάνω κάτω. Δεν είχε δει το town portal :P

 

Αυτό ήθελα να αναφέρω και εγώ αλλά δεν ήθελά να μπω στην διαδικασία να υποννοήσω κάτι για την εμπειρία του στα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το κατάλαβα. Αφού υπάρχει Minimap που μπλέχτηκες? Θα ήθελες να ανεβαίνεις?

 

Όπως λένε τα παιδιά (εκτός του Αντον που παιδί δεν τον λες :P) δεν μπερδεύτηκα... απλά ελαφρός κουράστηκα.

 

Δε μπλέχτηκε, απλά βαρέθηκε το πάνω κάτω

 

Μηπως θεώρησε χαζο και μονοτονο το οτι μόνο κατεβαίνεις σ'αυτο το παιγνίδι και οτι απο περιβάλλοντα, 0 εις το πηλήκιων;

 

10 επίπεδα κατέβηκα και επειδή δεν μου αρέσει να αφήνω ανεξερεύνητο τίποτα, ξέχασα γιατί κατέβηκα

 

Δεν είχε δει το town portal :P

το είδα ρα... αλλά και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...