Προς το περιεχόμενο

Torchlight


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανακοινωθηκε το Torchlight ενα νεο action adventure που θα κυκλοφορησει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc στις 27 οκτωβριου!! Μην το χασετε !!

 

Επεξ/σία από kostacurtas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ανακοινωθηκε το Torchlight ενα νεο action adventure που θα κυκλοφορησει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc στις 27 οκτωβριου!! Μην το χασετε !!

 

http://www.youtube.com/watch?v=oTXyYt_79j4&eurl=http%3A%2F%2Fgameover.gr%2Farticles%2F%25CE%25A3%25CF%2584%25CE%25B9%25CF%2582-27-10-%25CF%2584%25CE%25BF-Torchlight.9640.html&feature=player_embedded#t=111

 

Δεν θα το χάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι νέο, είχε προκαλέσει αίσθηση από την περσινή Ε3 ακόμα!

Και πως να μην το κάνει όταν προέρχεται από τους δημιουργούς των Diablo (1 & 2), Fate και Mythos !!!

Μολονότι single-player ΜΟΝΟ (το ΜΜΟ αντίστοιχο του θα κυκλοφορήσει σε 1-1,5 χρόνο περίπου) πιστεύω ότι θα είναι ό,τι καλύτερο στα action-RPGs μέχρι να βγει το Diablo 3. Για να μην πω ότι ούτε αυτό πιστεύω ότι θα το φτάσει και γίνω Κασσάνδρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συγκλονηστικα με το game ;) ! Προπαραγγελια απο το θειο εκανες orokusaki ? :lol:

 

μην σου πω ότι θα το κατεβάσει και 2 φορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το κατεβασω θα το αγορασω!

Εχω σταματησει εδω και καιρο να κατεβαζω games. Αποφασισα να αγοραζω ολα τα games για να στηριξω το pc gaming. Ξεκινησα με τα Lost Planet& Street fighter 4 σε λιγες μερες θα αγορασω το RE5. Μετα θα αγορασω το Batman και το Mini Ninjas. Mαλλον θα το αγορασω και αυτο. Ποτε θα καταλαβετε επιτελους οτι με το να κατεβαζουμε games καταστρεφουμε το pc gaming??:mad::mad: Εδω το Gears 2 δεν βγηκε στο pc γιατι φοβοντουσαν οτι κανεις δεν θα το αγορασει και ολοι θα το κατεβασουν.. Πρεπει να αρχισετε να αγοραζετε και εσεις pc games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το κατεβασω θα το αγορασω!

Εχω σταματησει εδω και καιρο να κατεβαζω games. Αποφασισα να αγοραζω ολα τα games για να στηριξω το pc gaming. Ξεκινησα με τα Lost Planet& Street fighter 4 σε λιγες μερες θα αγορασω το RE5. Μετα θα αγορασω το Batman και το Mini Ninjas. Mαλλον θα το αγορασω και αυτο. Ποτε θα καταλαβετε επιτελους οτι με το να κατεβαζουμε games καταστρεφουμε το pc gaming??:mad::mad: Εδω το Gears 2 δεν βγηκε στο pc γιατι φοβοντουσαν οτι κανεις δεν θα το αγορασει και ολοι θα το κατεβασουν.. Πρεπει να αρχισετε να αγοραζετε και εσεις pc games.

 

μας πηραν τα ζουμια σταματα :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game θα το δουμε οταν βγει! απλα καζουρα στο orokusaki!

Παντως οταν ενα game εχει θετικη ψηφο απο orokusaki δεν ξερω αρχιζω και φοβαμαι...;) την εχω πατησει ουκ ολιγες φορες με τις κριτικες του :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το κατεβασω θα το αγορασω!

Εχω σταματησει εδω και καιρο να κατεβαζω games. Αποφασισα να αγοραζω ολα τα games για να στηριξω το pc gaming. Ξεκινησα με τα Lost Planet& Street fighter 4 σε λιγες μερες θα αγορασω το RE5. Μετα θα αγορασω το Batman και το Mini Ninjas. Mαλλον θα το αγορασω και αυτο. Ποτε θα καταλαβετε επιτελους οτι με το να κατεβαζουμε games καταστρεφουμε το pc gaming??:mad::mad: Εδω το Gears 2 δεν βγηκε στο pc γιατι φοβοντουσαν οτι κανεις δεν θα το αγορασει και ολοι θα το κατεβασουν.. Πρεπει να αρχισετε να αγοραζετε και εσεις pc games.

 

Μπορεις τουλαχιστον να δινεις τα λεφτα σου για παιχνιδια που το αξιζουν και οχι για παπαρες οπως το RE5?

 

Ον τοπικ. Το παιχνιδι διχνει καλυτερο απο προσφατα παραδειγματα οπως το το Sacred 2. Θα το εχω υποψη μου να δω τι εχει να πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...