Προς το περιεχόμενο

Free Forum


oneirobatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα παίζει σημαντικό ρόλο τι ακριβώς υποστηρίζει ο server που έχεις τη σελίδα σου . Υποστηρίζει php ή asp;Και εγώ δεν ξέρω τίποτα από php και asp , αλλά έχω βάλει forum στη σελίδα μου .

 

http://www28.brinkster.com/greekprogrs/forum

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jheremias: Thanx gia ta kala sou logia. Sto t35.com den mporo na mpo dystihos. Analoga me to ti ipostirizei o server php i asp tha stiseis to antistiho forum an kai pliroforiaka na xereis oti php kai mysql einai se genikes grammes pio grigora apo asp & access.

 

<blockquote><font class="small">Quote MY80$:</font><hr> Kai to VB (to kalytero IMHO) einai tsampe ama mporeis na steileis pm ;) To mono prob pou vlepw ekei einai oti theloune xrhma gia mysql db. Eixa dei vevaia kapote sites pou dinane dbs tsampe, kane ena search sto google na deis ama vreis tipota ;) <hr /></blockquote>

 

Mysql epi pliromis?? Oxi file mou den nomizo.... ego eho brei tous apeirous servers oi opoioi den hreonoun oute access oute mysql. o SQL server hreonetai!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα φορουμ αναγνωριζονται απο την κοινοτητα των χρηστων ως αριστο μεσο διεπαφης οποτε για μενα ειναι το μελλον του διαδικτυου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα φορουμ αναγνωριζονται απο την κοινοτητα των χρηστων ως αριστο

μεσο διεπαφης οποτε για μενα ειναι το μελλον του διαδικτυου..<hr /></blockquote>

 

Asxeto... alla sostooooo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...