Προς το περιεχόμενο

HP laser colour 2550ln


pagratios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου χάρισαν τον εκτυπωτή που λέω και δεν μπορώ να τον εγκαταστήσω ενώ έχω βρει τους drivers στο site της hp!Πάω να τους βάλω και στην αναγνώριση του εκτυπωτή θέλει ένα αρχείο και ενώ το βρήκα συνεχίει να μου ζητάει την δισκέτα!Για πείτε καμία γνώμη!

 

Εκτός από αυτό είναι καλός?Και ρε παιδιά αυτά τα τονερ κάνουν 68€ το ένα.Τουλάχιστον κρατάνε αρκετά?

 

Το imaging drum τι είναι που έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον χαρισαν γιατι ειναι ασυμφορος.

Οπως καταλαβες το καθε δοχειο τονερ κανει 70€ και μαλιστα η χαμηλη ποσοτητα.Το imaging drum ειναι το τυμπανο που το εχει χωριστα μπροστα απο τις κασετες τονερ και καθε 15000 σελιδες ζηταει αλλαγη δηλ. 150€.

Αν τα βαλεις κατω και αγορασεις μια πληρη σειρα αναλωσιμα αγοραζεις 2 καινουργιους laser.Δεν ξερω τι χρηση θα του κανεις αλλα μπορεις να τη παλεψεις με αναγομωσεις για τα τονερ και τσιπακια για το drum.( το οποιο καποια στιγμη θα το αλλαξεις γιατι χαλαει).Ρωτα σε κανενα inkcenter να σου πουν.

 

Καλη τυχη.

 

Μανετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα και μου είπαν αφού τον θες για οικιακή χρήση καλύτερα πέτα τον και πάρε άλλο.

 

Μου τον χάρισαν γιατί νόμιζαν ότι έφταιγε το μαύρο τόνερ που το πήραν ιμιτασιόν αλλά από ότι είδα φταίει το drum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...