Προς το περιεχόμενο

Αγορα Epson PX800FW. Γνωμες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά!! :lol:

 

Λοιπόν, 240 ευρώ για πολυμηχάνημα inkjet είναι πάρα πολλά. Και ειδικά για το συγκεκριμένο, ξεπερνά τα όρια της απάτης... Τι μηναίο όγκο εκτυπώσεων έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελαχιστο. ουτε 10 το μηνα (τουλαχιστον προς το παρον...). απλα θα ηθελα ενα πολυμηχανημα το οποιο θα εχει ολα αυτα τα χαρακτηριστικα. δηλαδη wifi, εκτυπωση, scan, φαξ και εκτυπωση σε cd. μπορει να μην τα χρησιμοποιω ολα αλλα το βλεπω σαν "επενδυση". (ειμαι μπερδεμενος?) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ειμαι μπερδεμενος?) :-)

 

Μάλλον... Δεν υπάρχει η επένδυση στον τομέα των Η/Υ και των περιφεριακών. Σκέψου μόνο πως το συγκεκριμένο πολυμηχάνημα "φοράει" την εκτυπωτική μηχανή που φοράει και ο R285 (τιμή περί τα 70 ευρώ) και δέχεται τα ίδια μελανοδοχεία... Χρεώνουν επιπλέον 240-70=170 για ένα scanner της σειράς και 5-10 απλές λειτουργίες...

 

Αφού θέλεις 10 σελίδες το μήνα, νομίζω πως 240 ευρώ είναι πολλά χρήματα. Επίσης, εκτυπωση και scan κάνουν όλα, αλλά wifi, φαξ και εκτυπωση σε cd έχουν ορισμένα. Αν καίγεσαι για wifi, φαξ και εκτυπωση σε cd τότε το epson μάλλον είναι μονόδρομος σε αυτή την τιμή. Εγώ όμως θα αγόραζα άλλο πολυμηχάνημα (canon mp630), με καλύτερη εκτυπωτική μηχανή κι ας μην είχε wifi ή fax...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...