Προς το περιεχόμενο

Τη γνωμη σας για Epson SX205


zombietone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το πολυμηχανημα...

 

Τεινω προς τα εχει λογω της τιμης του και λογω οτι εχει ξεχωριστα δοχεια για τα χρωματα... Μου φαινεται πιο οικονομικο. Με τη λογικη παντα οτι θα τα ξαναγεμιζω ή οτι θα χρησιμοποιω μελανια των 5 ευρω και οχι των 20...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το πολυμηχανημα...

 

Όχι καλό. Φθηνό, φθηνιάρικο δηλαδή, με ακριβά αναλώσιμα και όχι καμιά τέλεια ποιότητα εκτύπωσης.

 

Τεινω προς τα εχει λογω της τιμης του και λογω οτι εχει ξεχωριστα δοχεια για τα χρωματα... Μου φαινεται πιο οικονομικο. Με τη λογικη παντα οτι θα τα ξαναγεμιζω ή οτι θα χρησιμοποιω μελανια των 5 ευρω και οχι των 20...

 

Τα δοχεία δεν ξαναγεμίζουν εύκολα - έχουν chip και νομίζω πως δεν κυκλοφορεί resetter. Imitation βρίσκεις, αλλά πόσο θα κοστίζουν δεν γνωρίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι καλό. Φθηνό, φθηνιάρικο δηλαδή, με ακριβά αναλώσιμα και όχι καμιά τέλεια ποιότητα εκτύπωσης....

 

Της HP ειναι πιο ακριβα ομως... ΚΑι τα χρωματα ειναι σε ενα cartridge... Τι προτεινεις εσυ δηλαδη φυρω σε αυτη τη τιμης;

 

 

Τα δοχεία δεν ξαναγεμίζουν εύκολα - έχουν chip και νομίζω πως δεν κυκλοφορεί resetter. Imitation βρίσκεις, αλλά πόσο θα κοστίζουν δεν γνωρίζω...

 

Τα δοχεια ξαναγεμιζουν... Resetter υπαρχει και τα imitation στοιχιζουν 5 με 6 ευρω τα 9ml...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...