Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει κανείς θέμα με το 3D;

 

μέσα στο menu του παιχνιδιού ενεργοποιώ το 3D αλλά δεν "αλλάζει" η εικόνα σε 3D mode. φυσικά δεν βλέπεις 3D φορώντας τα γυαλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει κανείς θέμα με το 3D;

 

μέσα στο menu του παιχνιδιού ενεργοποιώ το 3D αλλά δεν "αλλάζει" η εικόνα σε 3D mode. φυσικά δεν βλέπεις 3D φορώντας τα γυαλιά...

Νvidia control panel-set up stereoscopic 3d-ακολουθείς τα βήματα για το σετάρισμα

 

Οff the topic: Ισως υπάρχουν κάποιοι που δεν το γνωρίζουν. Και σε απλά μόνιτορ μπορείς να δείς 3d, σετάροντας το nvidia control panel για απλά γιαλιά (τα χάρτινα κόκκινο -μπλέ) με εντυπωσιακά αποτελέσματα αναλόγως το παιχνίδι. π.χ στο crysis είναι φανταστικά στο Tomb raider όχι και τόσο.

Δεν είναι πάντως για πάνω από μισή ώρα παιχνίδι.Κουράζει......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νvidia control panel-set up stereoscopic 3d-ακολουθείς τα βήματα για το σετάρισμα

 

Οff the topic: Ισως υπάρχουν κάποιοι που δεν το γνωρίζουν. Και σε απλά μόνιτορ μπορείς να δείς 3d, σετάροντας το nvidia control panel για απλά γιαλιά (τα χάρτινα κόκκινο -μπλέ) με εντυπωσιακά αποτελέσματα αναλόγως το παιχνίδι. π.χ στο crysis είναι φανταστικά στο Tomb raider όχι και τόσο.

Δεν είναι πάντως για πάνω από μισή ώρα παιχνίδι.Κουράζει......

έχω 3d τηλεόραση και έπαιζα το assasins creed 3 για λίγο καιρό σε 3d mode.Στην αρχή είναι εντυπωσιακό μετά κουράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματισα και εγω. 77% overal complete στο τελος. Καλα ειναι. Θα συνεχισω να παιζω και αν δεν βαριεμαι θα το κανω 100%

Φοβερο παιχνιδι, καλογραμμενο σεναριο, φοβερα γραφικα. Στο τελος μου τα χαλασε αρκετα με την λαρα, που πηδαγε ολοκληρα βουνα ενω ειχε χιονοθυελλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αργήσω λίγο ακόμα να το ξεκινήσω γιατί έχω άλλα που παίζω ακόμα. Αλλά μάλλον καλά έκανα  :-)

Από 29-30 στο benchmark πήγε στα 45 με το καινούριο patch. 

Έχει καλύτερες σκιές των μαλλιών επίσης σε σχέση με εκείνα τα απαράδεκτα της πρώτης έκδοσης.

Μάλλον φταίει το ότι έχω την 7850 1GB και βελτίωσαν την ποσότητα μνήμης που χρησιμοποιεί το TressFX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα και εγώ το παιχνίδι εδώ και μερικές μέρες και συμφωνώ για το σενάριο, τα γραφικά και το gameplay, που είναι φοβερά, αλλά μου άφησε μια...πικρή γεύση στο τέλος. Καταρχήν μου φάνηκε μικρή η διάρκειά του. Σε 4-5 μέρες με 2-3 ώρες τελείωσε ενώ τα προηγούμενα έχω την εντύπωση ότι ήταν μεγαλύτερα. Το 2ο που δε μου άρεσε είναι ότι έπεσε κατακόρυφα το επίπεδο δυσκολίας και δεν αναφέρομαι στην δυσκολία να σκοτώσεις τους <κακούς>. Που είναι οι γρίφοι, να προσπαθείς να συνδυάσεις κάποιο αντικείμενο για να προχωρήσεις κτλ. Είναι το μοναδικό παιχνίδι που δεν χρειάστηκε να ψάξω στο ίντερνετ για να βρω κάποια λύση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...