Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως κοιτωντας τα release notes του patch ειδα ενα θεμα που διαπιστωσα σε φιλο μου , επαψε με το πρωτο Patch να παιζει βιντεο και οταν αρχισε το παιχνιδι δε του εδειξε την εισαγωγη 

 

απλα οι περισσοτεροι το ειχαμε ηδη ξεκινησει και δεν αντιμετωπισαμε το προβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω βρει μερικα bugs παντως,επειδη προσπαθω να το κανω 100% κ δν μπορω,px σε μια περιοχη εχω βρει κ τα 2 campfire που εχει αλλα μου γραφει οτι εχω 1/2 κ ουτε στον χαρτη το δειχνει το 1,επισης ενα relic παταω να δω που ειναι κ μου δειχνει οπου να ναναι,μολις παω εκει που δειχνει αλλαζει κ μετα δειχνει οτι ειναι αλλου,κ παλι το ιδιο,κ δεν το εχω βρει ποτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι για μένα, μη κράζετε ;)

φαντάζομαι να λες αυτή τη δικαιολογία στους μπάτσους/δικαστές για παρανομία της προκοπής και ΓΕΛΑΩ :-D
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επιβεβαιώνω και εγώ φοβερή βελτίωση με τον νέο οδηγό.

Με όλα full (+TressFX + 2xSSAO κλπ) στα 1080p βγάζει 40+ fps in game με μια GTX580 με stock clocks.

Άψογα.

Βαστάει καλά η 580 Νικόλα ε; Απίστευτη αγορά είχες κάνει τότε σε τρελή τιμή :). ( σε χάσαμε ρεεεε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παντως μπραβο στην nvidia που μας εδωσε driver οταν το τελειωσαμε ολοι σχεδον.. λολ j/k καλιο αργα παρα ποτε!

εγώ περίμενα, trololol :P

 

 

το triple buffer πάντως μου ρίχνει fps, ειδικά με Tressfx τα γαμάει όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα το τερματισα! Απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει!! Αξιζε τα λεφτα του! Θα το ξαναπαιξω αλλη μια φορα στο μελλον! Παιχνιδαρα!!!!!!

 

Πόσο σου κόστισε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαστάει καλά η 580 Νικόλα ε; Απίστευτη αγορά είχες κάνει τότε σε τρελή τιμή :). ( σε χάσαμε ρεεεε)

 

χαχα ναι Θοδωρή έτσι είναι, σκεφτόμουν να αναβαθμιστώ αλλά δεν αξίζει όσο ακόμα είμαι με αυτή την ανάλυση.

(Χάθηκα όντως φίλε, υποχρεώσεις βλέπεις.)   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα κι εγώ (αν και θα επιστρέψω... στο νησί να το πάω 100 τοις 100)... Παιχνιδάρα... με ψήνει να το παίξω και στο hard και για να ξανατραβήξω screenshots...Εξαιρετικό παιχνίδι... action... πιστολίδι... εθιστικό...ατμοσφαιρικό... και το κυριότερο... θα βγει σίγουρα 2ο παιχνίδι με άλλη ιστορία. Έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά και ανυπομονώ για τον επόμενο τίτλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...