Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον στο συγκεκριμενο σημειο με το ελικοπτερο οντως υπαρχει ενα drop στο usage στο 60% αλλα τουλαχιστον σε μενα ειναι μεσα στο χωριο για λιγα δευτερολεπτα και δεν μπορω να πω με επηρεαζει τοσο .Γενικα παντως οτι στην περιοχη παιζει λιγο το usage  μπορω να το επιβεβαιωσω τουλαχιστον στην εκδοση του θειου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ στην αρχή περίπου στο 10% έχω κολλήσεις στην σπηλιά με τον λύκο που επιτίθεται, εκεί που πατάς δεξιά αριστερά και μετά θέλει να πατήσεις το f για να τον κλωτσήσεις δεν μου το πιάνει με τίποτα... το έχει πάθει και κανείς άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι να κάνει κι αυτή.. Από γκρεμό σε γκρεμό τσακίζεται, αεροπλάνα πέφτουν πάνω της, έχει φάει το ξύλο της ζωής της..

χάζεψε η κοπέλα!

Ναι την άμοιρη, πολύ ξύλο..

 

Κατι τετοια λαμβανουν υποψη τους οι devs και κοβουν αβερτα. Ειμαι σιγουρος στο επομενο θα κινειται μονη της η La(u)ra..Ηδη σκυβει μονη της..

+1. Μερικά πράγματα παραέγιναν εύκολα..

 

Πάντως ρε παιδιά, έχω βαρεθεί να σκοτώνω, πολύ killing.. Τόση ώρα σκοτώνω,

σκοτώνω και ξανασκοτώνω.. 

Ελπίζω να μην είναι έτσι απο δω και πέρα. . . 

Πάντως, όσον αφορά στο killing έχω βρει πολύ βολικό το surviror instict, 

το πατάω και τους βλέπω όλους να λαμπυρίζουν και τους σκοτώνω πιο εύκολα.

Γιατί αλλιώς.. λίγο η νύχτα, λίγο η σκόνη και ο καπνός, λίγο η βροχή,

λίγο τα fps που πέφτουν.. δυσκολεύουν τα πράγματα.. ..

Άντε, θα τελειώσουν ποτέ οι σολάρι, ψιλοέλεος..!?!

 

 

Παιδιά εγώ στην αρχή περίπου στο 10% έχω κολλήσεις στην σπηλιά με τον λύκο που επιτίθεται, εκεί που πατάς δεξιά αριστερά και μετά θέλει να πατήσεις το f για να τον κλωτσήσεις δεν μου το πιάνει με τίποτα... το έχει πάθει και κανείς άλλος?

Ναι, μέχρι να συγχρονιστώ, είδα κι'έπαθα. Άσε που δεν έβρισκα το αντίστοιχο κουμπί στο gamepad. 

Υπομονή μέχρι να το πετύχεις, μετά θα σου βγαίνει νεράκι.  

 

>ποιος ειναι ο κωδικας για το quote εδώ μέσα? το όνομα γιατί δε μου το βγάζει?  :-(

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ στην αρχή περίπου στο 10% έχω κολλήσεις στην σπηλιά με τον λύκο που επιτίθεται, εκεί που πατάς δεξιά αριστερά και μετά θέλει να πατήσεις το f για να τον κλωτσήσεις δεν μου το πιάνει με τίποτα... το έχει πάθει και κανείς άλλος?

 

Είναι λίγο μλκισμένο αυτό το σημείο. Εγώ παράτησα το ποντίκι και πατούσα με τα δύο χέρια τα βελάκια δεξιά, αριστερά, μετά F για την κλωτσιά και αν θυμάμαι καλά θέλει και E στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως οκ, κάνεις το πρώτο kill

και η Lara κλαίει

και αρκετά πιο μετά (και κάτι άπειρα headshots)

 

 

Random about-to-die-enemy: "It's the outsider! She's got a grenade launcher!"
Lara: "That's right! And I'm coming for all you bastards!" (must be that time of the month)
Εγώ: She's gone berserk! Run!  :shock: 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο μλκισμένο αυτό το σημείο. Εγώ παράτησα το ποντίκι και πατούσα με τα δύο χέρια τα βελάκια δεξιά, αριστερά, μετά F για την κλωτσιά και αν θυμάμαι καλά θέλει και E στο τέλος.

 

δεν έχω περάσει ακόμα το σημείο με το f, αλλά δεν μπορεί να κάνω τόσο λάθος συγχρονισμό ρε γαμώτο 100 φορές το έχω κάνει είμαι σε σημείο να παρατήσω το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιο πολύ μου άρεσε το "Go το hell" στα μούτρα του τυπά που δοκιμάζεις για πρώτη φορα το αυτόματο.

 

 

 

 

δεν
έχω περάσει ακόμα το σημείο με το f, αλλά δεν μπορεί να κάνω τόσο λάθος
συγχρονισμό ρε γαμώτο 100 φορές το έχω κάνει είμαι σε σημείο να
παρατήσω το παιχνίδι...

 

 

A-D στην αρχή, F στο εσωτερικό κύκλο, E, F ξανά κύκλο και τέλος FFFFFFFFFFFFFFFFFFF

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το F φταίει, οχι τα βελάκια, κι'εγώ είχα πρόβλημα μέχρι να το πετύχω.. 

συγκεντρώσου στο πότε θα ολοκληρωθεί ο κύκλος, εμενα με βοήθησε ο ήχος που κάνει

για να το πατήσω σωστά..

δεν εχω και savegame να βοηθήσω.. :( 

(άλλη βλακεία κι'αυτή - μόνο 3 slots για savegames?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οκ, κάνεις το πρώτο kill

και η Lara κλαίει

και αρκετά πιο μετά (και κάτι άπειρα headshots)

 

 

Random about-to-die-enemy: "It's the outsider! She's got a grenade launcher!"

Lara: "That's right! And I'm coming for all you bastards!" (must be that time of the month)

Εγώ: She's gone berserk! Run!  :shock: 

 

true story,και εγω νιωθω λες και εχω τον rambo στα χερια μου.Το περιμενα καλυτερο αποτι ειχα ακουσει,εχει πολυ πιστολιδι και το στορυ ειναι meh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιο πολύ μου άρεσε το "Go το hell" στα μούτρα του τυπά που δοκιμάζεις για πρώτη φορα το αυτόματο.

 

Haha εγω του εριξα με το τοξο για να παρω μετα το βελος πισω. Τσιγκουνιαααα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

true story,και εγω νιωθω λες και εχω τον rambo στα χερια μου.Το περιμενα καλυτερο αποτι ειχα ακουσει,εχει πολυ πιστολιδι και το στορυ ειναι meh.

 

Μου αρέσει το στόρυ. ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...