Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sold out το παιχνίδι σε όλη τη Κύπρο.

 

Το αναμένω τώρα από Αγγλία.

 

Το Steam όπως πάντα υπερβολικότατο στην τιμολόγησή του.

21.60€ μπορεις να το βρεις σε Steam εκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

I hate me too, γιατί θέλω και την CE του GOW:A και δεν έχω λεφτάααααα

 

Έρχεται και bioshock σε λίγο....όλα τώρα βρήκανε να βγούνε σιχτίρ!!

 

Σκατά να φας εσύ ρε βρωμοκαπιτάλα, να μου δώσεις κανένα φράγκο να αγοράσω τη Lara original, έχουμε καταντήσει το τελευταίο original παιχνίδι που έχουμε παίξει να είναι το Xcom και πριν από αυτό ήταν το The Witcher 2...

 

 

Και μετά να φας κανένα άκυρο από τη Valve και να τα κλαις τα λεφτά σου, όπως πολλοί εδώ μέσα. No thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, τι ωραιο παιχνιδι. Ειναι απο τα λιγα που δεν ταυτιζομαι με τον χαρακτηρα, λογω φυλου, αλλα της συμπαραστεκομαι και την συμπονω. Θα μπορουσα ακομα και να κλαψω επειδη καταλαθος την εριξα στον γκρεμο. Τι ωραια.. ματια και τα... χειλη της ειναι πολυ μεγαλα και χυμαρωδης. Αν και ειναι πιο πολυ για κονσολες χαιρομαι που βγηκε και στο pc γιατι εχουμε να δουμε πολυ καιρο ενα τετοιο παιχνιδι τυπου Uncharted.

Χωρις το tressfx εχω περιπου 34 fps με ολα τα υπολοιπα στο φουλ σε 1680*1050. Με το tressfx εχω περιπου 10 λιγοτερα. Ωραιες οι τριχες αλλα δεν με πειραζει καθολου να μην τις βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το θυμήθηκα και στο AC3 τα ίδια. Παρατάω παιχνίδια, γιατί γίνονται unplayable από ένα σημείο και μετά από το dropframe FFS...

μη συγκρινεις με το τελειως προβληματικο ac3 , αυτο και τουμπανη καρτα να εχεις εχει προβλημα γιατι υπολειτουργει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gavros10 παιχνίδι μπήκες να παίξεις ή τπτ άλλο αδερφέ μου? :P

 

επειδη αργησα να το παρω, εβλεπα τα σχολια και ελεγα, μα καλα ανωμαλοι ειναι ολοι τους; Ενας ψηφιακος χαρακτηρας ειναι. Εκανα λαθος ομως. Ειναι τοσο καλα γραμενη, σεναριακα, που μου αρεσει πολυ. Οι κινησεις τις και οι εκφρασεις του προσωπου της σε επηρεαζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα το παιχνιδι ενεργοποιειται μονο στο steam... οποτε και να κλεισει θα μεινει με το cd στο χερι

Ως γνωστον εκατομυρια λογαριασμοι εχουν διαγραφει επειδη οι οι χρηστες αγορασαν απο αλλου αυθεντικα keys...

Ορισμενοι πληρωσαν προστιμα και αλλοι μπηκαν φυλακη (και θανατωθηκαν). Απο το insomnia.gr ηταν ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ένα (και μοναδικό) παράπονο που είχα με το παιχνίδι αφορά τα optional tombs - εκτός του μικρού τους αριθμού (7), όλα μα όλα αποτελούνται απο ένα-δύο δωμάτια, ένα γρίφο (της πλάκας) και το ίδιο carbon-copy chest στο τέλος. Θα προτιμούσα να συνδύαζαν τα tombs σε 2-3 ελαφρώς μεγαλύτερα και περισσότερο διαφοροποιημένα μεταξύ τους...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ένα (και μοναδικό) παράπονο που είχα με το παιχνίδι αφορά τα optional tombs - εκτός του μικρού τους αριθμού (7), όλα μα όλα αποτελούνται απο ένα-δύο δωμάτια, ένα γρίφο (της πλάκας) και το ίδιο carbon-copy chest στο τέλος. Θα προτιμούσα να συνδύαζαν τα tombs σε 2-3 ελαφρώς μεγαλύτερα και περισσότερο διαφοροποιημένα μεταξύ τους...

συμφωνω απολυτα κι εμενα ειναι επισης το μοναδικο μου παραπονο

 

δε μου αρεσει που δε μπηκαν υποχρεωτικοι και καπως ψιλοδυσκολοι γριφοι, αλλα τελοσπαντων δεχομαι οτι ηθελαν να προσεγγισουν ενα μεγαλυτερο κοινο 

 

αυτοι ομως που μπηκαν καλο θα ηταν να ειχαν δουλευτει περισσοτερο 

 

ευελπιστω οτι σε μελλοντικα sequel αυτο θα αλλαξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα το παιχνιδι ενεργοποιειται μονο στο steam... οποτε και να κλεισει θα μεινει με το cd στο χερι

 

Δεν εννοώ να κλείσει το steam. Εννοώ να είναι κλεμμένο το cd key ή οτιδήποτε άλλο παρεμφερές και να κλαις τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως το ένα (και μοναδικό) παράπονο που είχα με το παιχνίδι αφορά τα optional tombs - εκτός του μικρού τους αριθμού (7), όλα μα όλα αποτελούνται απο ένα-δύο δωμάτια, ένα γρίφο (της πλάκας) και το ίδιο carbon-copy chest στο τέλος. Θα προτιμούσα να συνδύαζαν τα tombs σε 2-3 ελαφρώς μεγαλύτερα και περισσότερο διαφοροποιημένα μεταξύ τους...

 

συμφωνω απολυτα κι εμενα ειναι επισης το μοναδικο μου παραπονο

 

δε μου αρεσει που δε μπηκαν υποχρεωτικοι και καπως ψιλοδυσκολοι γριφοι, αλλα τελοσπαντων δεχομαι οτι ηθελαν να προσεγγισουν ενα μεγαλυτερο κοινο 

 

αυτοι ομως που μπηκαν καλο θα ηταν να ειχαν δουλευτει περισσοτερο 

 

ευελπιστω οτι σε μελλοντικα sequel αυτο θα αλλαξει 

 

+1 κι από μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατά να φας εσύ ρε βρωμοκαπιτάλα, να μου δώσεις κανένα φράγκο να αγοράσω τη Lara original, έχουμε καταντήσει το τελευταίο original παιχνίδι που έχουμε παίξει να είναι το Xcom και πριν από αυτό ήταν το The Witcher 2...

 

 

Και μετά να φας κανένα άκυρο από τη Valve και να τα κλαις τα λεφτά σου, όπως πολλοί εδώ μέσα. No thanx

 

Δεν είμαι καπιτάλας, αλλά δεν είμαι γαυρόκοτα σαν και σένα και δοκιμάζω τα site με τα keys. Πως νομίζεις ότι έχω τόσα παιχνίδια; Σκάω 35άρες στο amazon ή 50άρια στο steam; Αγοράζω τα games που θέλω αν πρόκειται για κάποια collectors βαρβάτου τίτλου και τα υπόλοιπα "κλειδάκια"¨ key site. Ποτέ μα ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...