Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LRoi platform ε?  :P

 

To patch κάνει τίποτα?

Κάργα λατρεμένο platform είναι :P

 

Α, δεν το πέρασα το patch, θα το βάλω το βράδυ και θα απαντήσω, αλλά δεν γίνεται να είναι σύμπτωση το ότι σε όλα τα παιχνίδια έχω κατακόρυφο dropframe (μέχρι και στο Xcom δηλαδή, όταν έβγαινε συγκεκριμένο είδος εξωγήινων, κολλούσε το σύμπαν). Cpu είναι ή μνήμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάργα λατρεμένο platform είναι :P

 

Α, δεν το πέρασα το patch, θα το βάλω το βράδυ και θα απαντήσω, αλλά δεν γίνεται να είναι σύμπτωση το ότι σε όλα τα παιχνίδια έχω κατακόρυφο dropframe (μέχρι και στο Xcom δηλαδή, όταν έβγαινε συγκεκριμένο είδος εξωγήινων, κολλούσε το σύμπαν). Cpu είναι ή μνήμη?

 

Δες μήπως είναι θέμα σκληρού δίσκου (π.χ αν έχεις ανοιχτό download κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την φιγούρα της collectors μπόρεσε κάποιος να την στήσει όρθια; Μου βγάλε τη πίστη το τόξο μέχρι να της το βάλω. Δεν είναι κακή αλλα μετά την imba φιγούρα του Κόνορ από το AC ότι και να πιάσεις στα χέρια σου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες μήπως είναι θέμα σκληρού δίσκου (π.χ αν έχεις ανοιχτό download κτλ).

 

Δεν έχω κάτι ανοιχτό, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω έναν δίσκο partitioned. Στο ένα μέρος έχω εγκαταστήσει τα windows και στο άλλο εγκαθιστώ τα παιχνίδια. Υπάρχει περίπτωση να παίζει κάποιο ρόλο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα και εγώ σε Ultimate και έτρεχε νεράκι μέχρι να πάω στο mountain village.

 

Εκεί έγινε unplayable με τρελά κολλήματα (μη με ρωτήσετε fps δεν βλέπω) ακόμα και με Ultra που κατέβασα τα γραφικά, μέχρι να ξαναμπώ σε εσωτερικό χώρο, για να επανέλθει σε κανονικά επίπεδα.

 

Γιατί συμβαίνει αυτό? Το έχω πάθει και με το dishonored σε συγκεκριμένες πίστες...

 

Αν εννοείς την Shanty Town, εκεί με το ελικόπτερο κλπ, έπεσαν κι εμένα αρκετά τα frames. Το gpu usage από 99% κολλημένο σε όλο το game, σε εκείνη την περιοχή πήγε 50-70% max.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν εννοείς την Shanty Town, εκεί με το ελικόπτερο κλπ, έπεσαν κι εμένα αρκετά τα frames. Το gpu usage από 99% κολλημένο σε όλο το game, σε εκείνη την περιοχή πήγε 50-70% max.

 

 

Εκεί που πέφτει το αεροπλάνο λέω που αποφασίζεις να πας να βρεις τον πιλότο. Εκεί πραγματικά πάει καρέ, καρέ ακόμα και σε ultra, πιο κάτω δεν κατέβηκα, το θεωρώ ξεφτίλα)

 

 

Θα το τσεκαρω και εγω μολις φτασω να δω τι θα κανει .Με AMD ειστε και οι 2?

 

Με αυτήν είμαι εγώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την φιγούρα της collectors μπόρεσε κάποιος να την στήσει όρθια; Μου βγάλε τη πίστη το τόξο μέχρι να της το βάλω. Δεν είναι κακή αλλα μετά την imba φιγούρα του Κόνορ από το AC ότι και να πιάσεις στα χέρια σου.....

i hate you..

---

Μου αρέσει ως τώρα το λίγο που έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εκεί που πέφτει το αεροπλάνο λέω που αποφασίζεις να πας να βρεις τον πιλότο. Εκεί πραγματικά πάει καρέ, καρέ ακόμα και σε ultra, πιο κάτω δεν κατέβηκα, το θεωρώ ξεφτίλα)

 

 

Με αυτήν είμαι εγώ 


Εκεί λέω κι εγώ. Καρέ-καρέ δεν μου πήγαινε, αλλά έπεσε γύρω στα 25 frames, μπορεί και λίγο χαμηλότερα σε κάποια σημεία.

Με 7970Μ εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ κατάλαβα, αν έπεσε η 7970 στα 25 εκεί και καρέ, καρέ, καλά ήταν...

 

 

και φυσικά είχα ξεκινήσει να ανάβω τα αγάλματα και να κλέβω αυγά και το παράτησα όπως, όπως, γιατί καρέ, καρέ, δεν γίνεται. Τα παράτησα και αν λυθεί το θέμα θα επανέλθω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i hate you..

---

Μου αρέσει ως τώρα το λίγο που έχω παίξει

 

I hate me too, γιατί θέλω και την CE του GOW:A και δεν έχω λεφτάααααα

 

Έρχεται και bioshock σε λίγο....όλα τώρα βρήκανε να βγούνε σιχτίρ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...