Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε δεν παει αλλο. Ειπα να περιμενω λιγες μερες μηπως ο θειος το φτιαξει και κανει save αλλα εχει βγει εδω και 3 μερες και τιποτα ακομα. Ετοιμαζομαι τωρα να παω να το αγορασω.

Μα τι καναλι τραβηξες...δεν περιγραφεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανει save πουθενα. Εδω και 2 μερες μου χει σπασει τα νευρα γι αυτο θα παω σημερα να το αγορασω



πρέπει να είσαι ο μόνος ρε οροκουσάκη που έχει τέτοιο θέμα

Δεν ειμαι ο μονος ειναι και αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κανένας δεν απάντησε...στην ερώτηση μου άμα παίζει κάποιος στο hard με gamepad... :whistle:

 

Στο Normal εγώ.

 

Δυσκολεύει πολύ στο Hard; Αν ναι, πού ακριβώς, Αποκλειστικά στις διενέξεις με τους Ρώσους (τι είναι αυτοί τέλος πάντων) ή και σε άλλους τομείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μονο που μπορει να αυξηθει η δυσκολια ειναι στις μαχες, τωρα αν ανεβαινει και στα quick time events , μαλλον καλυτερα με χειριστηριο 

 

οπως και να χει οποιος το παιζει σε κονσολα στο hard υποχρεωτικα εχει χειριστηριο και δε νομιζω οτι εκει θα υπαρχει καποιο aim assist , αρα αφου μπορουν να το κανουν αυτοι οι dirty peasants   :P , μπορουμε κι εμεις

 

για να εχεις προβλημα με χειριστηριο και να θες μονο ποντικι/keyboard πρεπει μια ζωη να παιζεις σε pc , διαφορετικα αναλογα τη περισταση προτιμας αυτο που ειναι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανει save πουθενα. Εδω και 2 μερες μου χει σπασει τα νευρα γι αυτο θα παω σημερα να το αγορασω

Βρε orokusaki γιατι δεν αφηνεις το pc gaming αφου δεν το πολυ εχεις με τα pc και παρε καμια κονσολιτσα να παιζεις χωρις να μπλεκεις τα μπουτια σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...