Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως από αυτά που διαβάζω στις τελευταίες σελίδες, φαίνεται καλό παιχνίδι. :P

Είναι πάρα πολύ καλό παιχνίδι, αυτό εννοείται

Και λόγω των απαιτήσεων του μπορούν να το παίξουν σχεδόν όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο benchmark του pc hardware  η καρτα μου το τρεχει με tasselation σε 1920χ1080 και μαλιστα χωρις το overclock που της εχω κανει εγω.

Με TressFX είσαι Unplayable, χωρίς, κάτι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα fix για το camera effect,το δοκιμασα κ πιανει,παιζω τωρα με fullscreen κ εχω κ τα εφε

 

tutorial εδω:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2675769

 

Δουλευει μια χαρα ωραια εφαρμογη και οντως κανει σημαντικη διαφορα στο ΙQ!

Σκ@τ@ τα εχεις κανει Nixxes, λεμε για την nvidia αλλα εβγαλες παιχνιδι τιγκα στα bug..

 

tress fx ,fxaa ,benchmark και fps. -_- .Aντι να βαλουν υπεργριφους βαζουν γραφικα.Τελωσπαντων αυτα ζηταει η νεολαια  -_-

 

Συμφωνω με το δευτερο σκελος 100%, και εμενα μου λειπει το παλιο tomb raider. Αλλα γιατι να μην μπορει να συνδυαστει καλλιστα με το πρωτο μερος; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη οποτε ετρωγα damage μου μαυριζε η οθονη οταν χρησημοποιουσα το Windowed borderless mode

το εσβησα κ εκανα αυτο που λεει εδω:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2255875

 

τωρα εχω κ τα εφε σε fullscreεn k ουτε μου μαυριζει η οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιδιοι developers ομως το ειχαν κουρασει , ή ειχαν κουραστει.. δε ξερω 

μεχρι και το last revelation κατι γινοταν και μολις εβγαλαν το εκτρωμα angel of darkness καλως πηραν ποδι 

 

η crystal dynamics εχει βγαλει καλα tomb raider και αυτο ειναι το καλυτερο τους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις εγω αυτο δεν το θεωρω tomb raider και σαφως εχωντας αλλαξει και game devs κατα την διαρκεια της σειρας το παιχνιδι ειχε μεινει σχεδον το ιδιο.

Αυτο δεν εχει το gameplay,την αισθηση των παιχνιδιων της σειρας tomb raider, τους γριφους δεν το θυμιζει.

Ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι, ξεχωριστο σε προδιαθετει να το παιξεις αλλα δυστυχως δεν ειναι αυτο με το οποιο μεγαλωσαμε.

Καποιες φορες πρεπει να ξερεις που τραβας την γραμμη και βαζεις ενα οριο. Για εμενα το ξεπερασαν.

Αυτο βεβαια δεν με εμποδιζει να το παιξω απλα το βλεπω σαν ενα αλλο παιχνιδι, καμια σχεση με την παλια σειρα. Οπως και εσας φυσικα να το θεωρειτε πετυχημενο reboot.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...