Προς το περιεχόμενο

Truelove ( www.truelove.gr )


WaVe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Kapoios pou exei ftasei makria na voi8isei [WaVe p.x.]

Egw ta exw kanei ola ma ola stin arxiki pista, exw teleiwsei "sxedon" apo to mouseio afou exw parei to agalmataki alla prepei na parw enan papuro or something apo to mouseio kai den ton vriskw...

mono etsi 8a er8ei o kapetanios sto limani wste na fugoume...

3erei kaneis tipota?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paw stin eisodo mou leei to mouseio 8a anoixei argotera ta exw parei ola.mipws prepei na paw sto diamerisma na allaxw kanali me to tilekontrol gia na anoixei to mouseio?an kai to ekana ayto tipota den bgike.exw kollisei mipws mporei kapoios na mou pei.exw to sprei dia tous pseilous to xriso tin ksilini 8iki to tigani fako koupa me nero to md sfirixtra.ediwksa kai ton astinomiko sto sta8mo kai sto limani....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi astinomikoi pou sinantisate sto sta8mo kai sto limani sas eipan tipota gia to mouseio?giati egw ola ta exw parei ebgala kai tous astinomikous apo tin mesi kai otan paw stin eisodo tou mouseiou mou leei oti 8a anoixei meta.den emfanizetai tipote allo oute o filakas.eseis kanate kati gia na anoixei to mouseio pigate apo tin eisodo?

help eyxaristw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto bar exeis valei to md me alexk??milises me ton kapetanio??

dimvega prepei na pareis kai thn mpala apo thn eisodo tou spitiou.apo thn apothiki exeis parei ta kouvadakia??

apo to spiti exeis parei to sxinaki??

apenanti apo to spiti exei ena pitsiriki.tou dineis to kouvadaki kai sou dinei ena mpistolaki me ventouzes.

try afto kai se ksanahelp meta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file sdoup seyxaristw poli alla ola ayta ta exw kanei.kai eimai exw apo to mouseio kai den mporw na mpw.ta exw parei ola exw diwxei tous astinomikous apo sta8mo kai limani exw ta sprei to gipso fako alla den mporw na mpw mou leei oti to mouseio 8a anoixei argotera.

mporeis na me boi8iseis?eyxaristw kalo bradi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...