Προς το περιεχόμενο

MechWarrior Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το είχα αφήσει λίγο το παιχνίδι (όπως κι όλα τα υπόλοιπα για προσωπικούς λόγους) και επέστρεψα πάλι τη Δευτέρα και μπορώ να πω ότι με τα διαδοχικά patches που έχουν βγάλει, βελτίωσαν πολλά πράγματα..

Όσο πάνε το κάνουν και καλύτερο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο patch της 2 Απριλίου περιμένουμε τα αλλαγμένα vision modes και το Highlander, αλλά αυτό που θέλει περισσότερο ο κόσμός είναι το community warfare νομίζω.

 

Btw, τι όνομα έχεις στο παιχνίδι είπαμε Zizu; Σε έχω κάνει add; (δεν θυμάμαι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gist είναι το name μου στο παιχνίδι και είχαμε μπει πριν κανά μήνα για 4-5 ματσάκια με εσένα και την outfit σου και με έχεις και friend  ;)

 

Καλά βρε συ, τι μνήμη είναι αυτή??  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο, το Gist ούτε εγώ δεν το θυμάμαι καλά καλά  :P

Zizu ήθελα να βάλω αλλά επειδή το έχω και στο PS2 είπα να το αλλάξω για να μην έχω κανένα θέμα με την TAW σε περίπτωση που μπω σε άλλo outfit...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα για double c-bills, οπότε μόνο XP.

Αν ψήνεσαι, πέρνα πάλι από τα μέρη μας. ;)

 

Καλά θα ήταν να έιχε διπλασιασμό και στα c-bills αλλά μην τα θέλω κι όλα δικά μου  :P

Ναι θα περάσω εννοείται, να τα πούμε κιόλας, απλά δύο μέρες τώρα προσπαθώ να αναπληρώσω το χαμένο έδαφος από το PS2  ;)  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανάλογα τη μέρα, μερικές φορές παίζει να νικήσεις 6-7 παιχνίδια σερί και άλλες φορές να χάσεις 6-7 συνεχόμενα παιχνίδια...

 

Κι εγώ θέλω σιγά-σιγά να αρχήσω να φτιάχνω λίγο το CFT μου γιατί έχει ορισμένες ελλείψεις και με ρίχνουν  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...