Προς το περιεχόμενο

Msn kai adverts..


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λύση βρίσκεται στον Messenger Plus! .

Είναι ένα εξτένσιον που κάθεται πάνω στον Μέσετζερ και του δίνει κάποιες παραπάνω δυνατότητες όπως τρανσπάρενσι, κρατάει λογκ φάιλς κλπ.

Μια ακόμα σπουδαία δυνατότητα που έχει είναι ότι μπορείς να τσεκάρεις στις επιλογές του να κρύβει τις διαφημίσεις του μέσετζερ.

Αν όμως έχετε την έκδοση 5 του Μέσετζερ πρέπει να περιμένετε μέχρι το Δεκέμβριο για να βγάλει το παλικάρι τη νέα έκδοση.

Υπήρχε και στα φάιλς της Ινσόμνια αλλά με τις αλλαγές...

 

Εγώ που έχω τον Ελληνικό Μέσετζερ 4.7 και "φοράω" τον Messenger Plus! 1.42b δεν έχω δει ποτέ διαφήμιση παντός είδους... :smirk:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω το Messenger 4.6. Για να κρύψω τις διαφημίσεις πάω tools>Add-Ins και κάνω uncheck to MSN Add-In.

 

Οι διαφημήσεις χάνονται αλλά συγχρόνως παύει και η ειδοποίηση για καινούρια mail στο hotmail αλλά μικρό το κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An exete Windows Messenger h MSN Messenger (den uposthrizei thn ekdosh 5 akoma) pate katebaste to Messenger Plus! Extension kai ka8arisate, bgazei ola ta ads eno ola ta alla doulevoun kanonika..Twra gia to MSN kai thn ekdosh 5, 8a dokimaso to programma pou leei o filos parapanw na dw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote kavaliotis:</font><hr> An exete Windows Messenger h MSN Messenger (den uposthrizei thn ekdosh 5 akoma) pate katebaste to Messenger Plus! Extension kai ka8arisate, bgazei ola ta ads eno ola ta alla doulevoun kanonika..Twra gia to MSN kai thn ekdosh 5, 8a dokimaso to programma pou leei o filos parapanw na dw! <hr /></blockquote>

 

To Ads Remover den ekane douleia gia mena an doulepsei se sena please let me know...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...