Προς το περιεχόμενο

1.000.000 πωλήσεις για το iPhone 3GS


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο οτι μου λες οτι θες να πάρεις ενα τηλέφωνο που να κάνει την δουλεία που θες και μου μιλάς για το iphone λες και δεν του λείπει τίποτα. εγω σου απάντησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 193
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Ναι, δε λεω...το Ringtone Όμως δεν πρέπει να το ακούμε; δεν είναι και οτι πιο δυνατό εχω ακούσει.... για το W850i δε διαφωνω μαζί σου, είναι λιιιιιγο παλιότερο απο το Iphone Όμως δε νομίζεις;

Προσωπικά ενάμιση χρόνο που έχω το iPhone (2G) δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα στο να ακούσω το ringtone. Αν το έχεις αντιμετωπίσει εσύ, δεν μπορώ να σε διαψεύσω. :-)

 

"iPhone is a revolutionary and magical product that is literally five years ahead of any other mobile phone," Mr Jobs

Κάτι μας είπες τωρα..... κάντα 50 χρόνια....

 

Μετά μου λέτε για μαρκετινγκ...

Λυπάμαι αλλά αυτό μόνο στείρο φανατισμό δείχνει, όχι επιχειρήματα.

Στο κάτω-κάτω, βλέπω πόσες εταιρείες προσπαθούν απεγνωσμένα να αντιγράψουν την πρωτοπορία της Apple και σε αυτόν τον τομέα... :-)

 

Κι έχει γέλιο η απέλπιδα προσπάθεια των πολέμιων του iPhone να μπουν σε κάθε thread και να προσπαθούν να επισημάνουν τα μειονεκτήματα. Αν αυτό δεν είναι fanboy-ισμός (έστω υπό την αντίστροφη έννοια) δεν ξέρω τι είναι... Αντιθέτως δεν βλέπω κανέναν χρήστη iPhone να μπαίνει στα threads των Windows Mobile για να επιτεθεί σε κανέναν.

Διαφορά επιπέδου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στο οτι μου λες οτι θες να πάρεις ενα τηλέφωνο που να κάνει την δουλεία που θες και μου μιλάς για το iphone λες και δεν του λείπει τίποτα. εγω σου απάντησα.

Εχμ αυτη δεν ειναι ολη η ιστορια?Να κανω την δουλεια μου?Ναι,για την δουλεια που το θελω,δεν του λειπει τιποτα(πχ δεν χρησιμοποιω το κινητο για να ακουω μουσικη χωρις ακουστικα).Αυτο που δεν καταλαβες,ειναι πως δεν προσπαθω να σε πεισω,ουτε με νοιαζει να σε πεισω.Συζητηση καναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά ενάμιση χρόνο που έχω το iPhone (2G) δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα στο να ακούσω το ringtone. Αν το έχεις αντιμετωπίσει εσύ, δεν μπορώ να σε διαψεύσω. :-)

 

 

Λυπάμαι αλλά αυτό μόνο στείρο φανατισμό δείχνει, όχι επιχειρήματα.

Στο κάτω-κάτω, βλέπω πόσες εταιρείες προσπαθούν απεγνωσμένα να αντιγράψουν την πρωτοπορία της Apple και σε αυτόν τον τομέα... :-)

 

Όλοι παντού αντιγράφουν την apple. και στα Pc Και στα windows αντιγράφουν την Apple.... Για ποιά πρωτοπορία μιλάς; για το ότι έβγαλε κινήτο με μεγάλη οθόνη αφής χωρίς κουμπιά; Εχώ γραψεί καποια επιχειρήματα, δεν μπορω να τα γράφω συνέχεια. Ναι ο ήχος δεν με κάλυπτε...

 

Εγω είπα απλώς οτι το μαρκετινγκ είναι αυτό φταίει περισσότερο για την "επίτυχια" του τηλεφώνου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...] Για ποιά πρωτοπορία μιλάς; για το ότι έβγαλε κινήτο με μεγάλη οθόνη αφής χωρίς κουμπιά; [...]

 

Καλά, εφόσον εσύ είχες δει πριν το iPhone πολλά τηλέφωνα αφής, πάω πάσο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για multimedia κινητο το ηχειο του μεχρι το 3g,ειναι πολυ κατωτερο απο ενταση ηχου σε σχεση με τα κινητα που ανεφερα.

αυτο ειναι κατι που επισημαναν και πολλοι χρηστες iphone,εαν π.χ. θελεις να ακουσεις μουσικη χωρις ακουστικα,ασε ειναι για κλαμματα.

επισης εαν εισαι σε δρομο πολυβουο,παλι εχεις προβλημα να ακουσεις εαν σε καλει καποιος.

μπορει για καποιους αυτο να ειναι δευτερευον αλλα για αλλους ειναι σημαντικο.

 

για αυτο ανεφερα τα music κινητα της ericsson και της nokia που εχω τιμησει δεοντως κατα καιρους,ολα εχουν 2 ηχεια και ενισχυση stereo,μπασων κ.λ.π.

πιστευω οτι σε αυτο το θεμα πρεπει να δωσει ιδιαιτερη προσοχη η apple,δεν νοειται καλο κινητο σημερα χωρις 2 καλα ηχεια.

 

Δηλαδή προσπαθείς να μας πείσεις τώρα ότι, όταν διαθέτεις ακουστικά με αξιόλογη απόδοση, pc με ηχεία πολύ καλύτερα από το οποιοδήποτε τηλέφωνο, έξοδο ήχου στο τηλέφωνο για να συνδέσεις εξωτερικά ηχεία, και ενδεχομένως και κάποιο ηχοσύστημα στο σπίτι/αυτοκίνητο, εσύ παρ' όλα αυτά έχεις φάση της ημέρας/εβδομάδας που ακουμπάς το κινητό στο γραφείο σου και ακους (πραγματικά ακούς όμως, όχι "κοίτα τι καινούργιο παρατράγουδο έβγαλε ο Κατέλης") από κει μουσική?? Δουλευόμαστε? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή προσπαθείς να μας πείσεις τώρα ότι, όταν διαθέτεις ακουστικά με αξιόλογη απόδοση, pc με ηχεία πολύ καλύτερα από το οποιοδήποτε τηλέφωνο, έξοδο ήχου στο τηλέφωνο για να συνδέσεις εξωτερικά ηχεία, και ενδεχομένως και κάποιο ηχοσύστημα στο σπίτι/αυτοκίνητο, εσύ παρ' όλα αυτά έχεις φάση της ημέρας/εβδομάδας που ακουμπάς το κινητό στο γραφείο σου και ακους (πραγματικά ακούς όμως, όχι "κοίτα τι καινούργιο παρατράγουδο έβγαλε ο Κατέλης") από κει μουσική?? Δουλευόμαστε? :rolleyes:

 

δεν προσπαθω να πεισω κανεναν για τιποτα,απλα επισημαινω οτι τωρα που ολοι εχουν βγαλει toutchscreen,ολοι οι αλλες εταιρειες εχουν επικεντρωσει την προσοχη τους στην βελτιωση του ηχητικου αποτελεσματος και το hd video.

δηλαδη ειναι κοροιδα ολες οι αλλες εταιριες πλην της apple;

εδω το επομενο toshiba tg03 θα εχει πολυκαναλο ηχο,εκτος φυσικα απο ολα τα αλλα.

ναι οταν πληρωνω ενα κινητο πανω απο 500 ευρω απαιτω να εχει τα παντα,ασχετα εαν καποια απο αυτα δεν τα χρησιμοποιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...