Προς το περιεχόμενο

Free e-mail αλλά για εξωτερικό !!!!!!!!!


wert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως ξέρετε κάνα site για free mail pop3 όχι όμως για την Ελλάδα.. Πρόκειται για ένα φίλο μου στη Γερμανία .... Του πρότεινα την www.freemail.gr από την οποία όμως του είπαν ότι θα το εξετάσουν και θα το δούν... Οπότε μένει κάτι άν κάποιος ξέρει κάτι απ'έξω να μας πεί...

Πείτε κάτι ρε γιατί αυτός είναι τούβλο και με έχει σκάσει... :confused: :smirk: :grin: Ευχαριστώ πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den katalavainw poio einai to problhma me to freemail.. Kai ego Agglia eimai kai ennoeitai xrhsimopoio to freemail san email, den exei sxesh to pou eisai ston kosmo.. Settings exeis akrivws ta idia san na hsoun Ellada.. Px kai to email ths OTEnet as poume mporo na to tsekarw apo Agglia san na hmoun Ellada, kanonika apo ton Internet Explorer.. Bazeis mail.freemail.gr ekei pou zhtaei POP alla kai SMTP kai ka8arises..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιο τούβλο που είναι τι περιμένεις να κάνει; Καλό αποκλείεται.. Τρέχα γύρευε τώρα τι μαλακία έχει κάνει... Κοίτα να δείς που έχω μπλέξει... Θα το σκοτώσο ρε .. Δεν μου την γλυτώνει με τίποτα αυτή τη φορά.. Ήθελα να είμαι δίπλα του και κάθε που κάνει μαλακία να του ρίχνω και μία μπάς και ξυπνήσει.... :confused:

Αλάζω λοιπόν την ερώτηση..

Τι να του κάνω τώρα ; έτσι μου έρχεται να πάω πάνω να τον πλακώσο στο ξύλο να ηρεμήσω και εγώ και αυτός... Ενα e-mail του είπα να φτιάξει και έχει γυρίσει όλη την υφήλιο και δεν τα καταφέρνει...

τελείωσε κύριοι θα το σκοτώσο δεν την γλυτώνει.....

B) :) :( :grin: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote @_zerocool:</font><hr> ε??? Πές του να παέι στο www.web.de είναι ο καλύτερος στη γερμανία. <hr /></blockquote>

Και ο φίλος μου είναι ο χειρότερος στη Γερμανία....

Θα του το δώσω αμέσως όμως μπάς και δώ άσπρη μέρα και εγώ και αυτός ...

:D :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...