Προς το περιεχόμενο

Κατεβάστε όλα τα παιχνίδια του PSN δωρεάν στο PS3 σας!!!


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK δεν θέλω να πανικοβληθείτε,ανακάλυψα ένα τρόπο για να κατεβάζουμε όλα τα παιχνίδια του PSN εντελώς δωρεάν,το exploit το ανακάλυψα εγώ και δεν το έχω ανακοινώσει πουθενά,όπως καταλαβαίνετε δεν μπορώ να δώσω τέτοιες οδηγίες γιατί είναι παράνομο αλλά θέλω να πω ότι όποιος ξέρει να χειρίζεται προγράμματα που αρπάζουν πακέτα από το δίκτυο όπως το ethreal και με λίγη φαντασία θα τον βρείτε τον τρόπο.Αυτή τη στιγμή κατεβάζω όλα τα παιχνίδια(μιας κι έχω 160GB δίσκο και θα ποστάρω φωτογραφίες).

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΜ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΜΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!!!

 

Αυτή τη στιγμή ανεβάζω τις φωτογραφίες ως αποδεικτικό στοιχείο.

4qmozr.jpg

2znmhqw.jpg

15wcjh3.jpg

1b638.jpg

 

Αυτά προς το παρόν,βαρέθηκα να κατεβάζω :P

 

Όλα τα παραπάνω παιχνίδια μου τα χάρισαν 2 χρήστες,δεν υπάρχει exploit μια πλακίτσα έκανα για να δω αντιδράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απαντάς σε pm... δεν γράφεις παραπάνω... τουλάχιστον βγάλε φωτό χωρίς φλας

(όχι για μένα... για τα παιδιά που θα το ψάξουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αξίζει να τα κατεβάσεις τσάμπα παίδες μην το ψάξετε άμα σας ανακαλύψουν πάει το online network θα σας μπαναρουν για πάντα αργά η γρήγορα θα σε ανακαλύψουν ένα φιλαράκι μου είχε αγοράσει ένα game από το playstation store και το κατέβασε με του προφίλ του σε πάνω από 5 ps3 και έφαγε ban από το internet 5 μήνες "γιαυτο" προσέχετε μην σας κάνουν και καμια μήνυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X_MEN_SAGIAS και στο ίντερνετ θα ξαναμπώ και θα σου γράψω(μα τι λέω αφού αυτή τη στιγμή σου γράφω και είμαι και στο ίντερνετ 2-0 λοιπόν :P )

 

δεν σου είπα για τώρα αλλα αργά η γρήγορα ναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X_MEN_SAGIAS κι εμένα η γιαγιά μου έφαγε ΒΑΝ από το PSN επειδή κατέβασε με το προφίλ της ένα παιχνίδι σε όλες τις γιαγιάδες τα PS3 της γειτονιάς!!!Μα τι λέω;Αφού οι γιαγιάδες δεν παίζουν PS3!!!

Ρε συ καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς,δεν υπήρχε και ούτε θα υπάρχει ΒΑΝ στο PSN,και ειδικά για κάτι που είναι νόμιμο(το sharring σε 5 PS3s).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για λίγο χάρηκα και εγώ ,είπα θα παίξω λίγο megaman 9 .........

βασικά απορώ πως ακόμα τα psn games δεν τα έχουν σπασει,full install στον δίσκο κάνουν τόσο δύσκολο είναι να τα σπάσουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...