Προς το περιεχόμενο

www.moneybookers.com


zaxoys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω χρησιμοποιήσει μόνο για να κάνω κατάθεση ,έχεις κάνει ποτέ ανάληψη?Μήπως ξέρεις τι βάζεις εκεί που σε ρωτάει για short code τράπεζας?Ρώτησα στην τράπεζαμου (Αγροτική) και μου είπαν να βάλω κάτι σαν:ABGRGRAA ξέρεις αν είναι σωστό?Επίσης μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες κάνουν τα χρήματα να μπουν στον (τραπεζικό) λογαριασμό σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Originally posted by zaxoys:

<strong>Το έχω χρησιμοποιήσει μόνο για να κάνω κατάθεση ,έχεις κάνει ποτέ ανάληψη?Μήπως ξέρεις τι βάζεις εκεί που σε ρωτάει για short code τράπεζας?Ρώτησα στην τράπεζαμου (Αγροτική) και μου είπαν να βάλω κάτι σαν:ABGRGRAA ξέρεις αν είναι σωστό?Επίσης μήπως γνωρίζεις πόσες μέρες κάνουν τα χρήματα να μπουν στον (τραπεζικό) λογαριασμό σου?</strong></font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">SWIFT CODE for ATE:ABGRGRAA

bank code:043

Tyxeros eisai giati exoume thn idia trapeza,emena mou to exoun arghsei polles fores,kai gi auto ftaiei h agrotikh,eidika mia fora pou htan kai kati diakopes pasxa endiamesa ekane kapou 3 evdomades,ypo fysiologikes sinthikes stis 2 weeks eisai ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...