Προς το περιεχόμενο

ψαχνω εκτυπωτη-πολυμηχανημα που να παιρνει imitation μελανια


IKARIWTHS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια,για ενα ιατρειο ψαχνω εκτυπωτη με τα εξεις χαρακτηριστικα.

γρηγορο,καλη αναλυση(οχι υπερβολες)α4,να εκτυπωνει ικανοποιητικα τις εγχρωμες εικονες,και κυριως να μπορω να του γεμιζω τα μελανια που και που

τωρα αν βγαινει και σε πολυμηχανημα ,πιο καλα!

θελω να ειναι το πολυ 100 ευρω(οσο λιγοτερα τοσο καλυτερα)

εχω εναν canon pixma mx310 για το σπιτι και μου αρεσει αρκετα.

ακουω προτασεις

ευχαριστω

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:22 ----------

 

παντως αν γνωριζει καποιος καποιο μοντελο ας το πει γιατι αυριο λογικα θα κανω την παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.450142

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.450141

 

κάνουν και τα δύο τέλεια δουλεία. γεμίζεισ τα μελάνια και αν κάτι δεν πάει καλά απλά παίρνεις καινούργιο μελανάκι. Αν έχεις stand by μελάνι λογικά το μαύρο δεν θα το αλλάξεις για χρόνια απλά θα το γεμίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ φιλε μου,φαξ δεν εχουν ε?

τα μελανια τα πηγαινω σε μαγαζι και τα γεμιζει ετσι?

ξερεις αν λειτουργει η ασπρομαυρη εκτυπωση πχ,αν τελειωσει το εγχρωμο μελανι?

ακουω και αλλες προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις αν λειτουργει η ασπρομαυρη εκτυπωση πχ,αν τελειωσει το εγχρωμο μελανι?

 

Λειτουργεί κανονικά. Απλά θα σου βγάζει το μήνυμα για την αντικατάσταση του έγχρωμου μελανιού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους canon και ποιο συγκεκριμενα τους mx310 k mp540 τι εχετε να μου πειτε?τους εμπιστευομαι λιγο περισσοτερο,αν γεμιζουν τα μελανια τους και αν λειτουργουν με τα υπολοιπα χρςματα αφου τελειωσει καποιο απο αυτα ,τοτε μαλλον θα τους προτιμήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα προτεινα να πας σε canon που εχουν παμφθηνα μελανια και μεγαλης διαρκειας .Εγω στη δουλεια εχω πολλους εκτυπωτες αλλα σαν τον canon κανεις δεν ειναι,πολυ απδοτικος και φθηνη εκτυπωση με καλα χρωματα επισης σαν εμπειρος σου προτεινω να πας στη σειρα pixma ip καθως τα ενλογω μελανια ειναι πολυ φθηνα.

Αλλιως κοιτα να παρεις εκτυπωτη με σειρα μελανιων cli.

Επισης αν θες μελανια για τον εκτυπωτη σου μπορεις να τα παιρνεις απο εμας καθως ειμαστε οι ειδικοι στο θεμα των μελανιων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τα ξαναγεμιζω σε εσας η να αγοραζω καινουρια?για ξαναγεμισμα φυσικα κ θα ερχομαι αν υπαρχει καποιο μαγαζι σας κοντα μου!ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες!

θα κοιταξω τωρα για τα μοντελα που μου ειπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες ξαναγεμισματα μακρια απο τους EPSON και απο τους CANON με τα 2 μελανοδοχεια .Οποιοςδηποτε ΗΡ και οι CANON με τα 4 ανεξαρτητα μελανακια θα σε καλυψουν.Απο ποιοτητα εκτυπωσης οι CANON ειναι ανωτεροι , αλλα και ακριβοτεροι.

 

Μανετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε ξανακοιταω προς τον mp540 που εχει ξεχωριστα μελανια,μιας και αυτος που προτεινε ο φιλος ποιο πανω εχει 2 δοχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...