Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Μαρινάκης σκέφτηκε και είναι γενικότερη παραδοχή ότι υπάρχει ή μπορεί να υπάρξει θέμα με την ύπαρξη ενός μόνο αμυντικού χαφ στον Ολυμπιακό.

 

Κοίταξε πρός Λίβερπουλ μεριά που έχει άριστες σχέσεις, του πρότειναν τον πιτσιρικά και αυτός από την πλευρά του τον πρότεινε στο Βαλβέρδε σαν μπακάπ.

 

Ο Βαλβέρδε αρνήθηκε, γιατί δεν θέλει μεγαλύτερο ρόστερ (ήδη το θεωρεί πολύ μεγάλο) και πιθανώς ο Μαρινάκης να σκέφτηκε ότι στα λεφτά που τον έδιναν, αφού δεν τον ήθελε ο Βαλβέρδε, θα μπορούσε να τον δώσει δανεικό κάπου, για να τον παρακολουθεί και σε περίπτωση που φύγει ο Βαλβέρδε, να τον φέρει στην ομάδα για τον επόμενο προπονητή.

 

Τον παίχτη τον έδιναν στο Μαρινάκη κυριολεκτικά τσάμπα. Εκεί επενέβη κάποιος μάνατζερ, τον πρότεινε στον ΠΑΟ με την ανάλογη μίζα και τον απέκτησε ο ΠΑΟ καθαρά για επικοινωνιακούς λόγους...

 

αλλη φορα να δινεις και πηγή απο κει που τα αντεγραψες

 

http://www.sport-fm.gr/article/290108

 

:lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Για πες μας ρε Linus μία περίπτωση που έψαχνε ο Ολυμπιακός επιθετικό και πήρε αμυντικό χαφ για να την πει στον ΠΑΟ. :lol:

 

Για να ρχεσαι να μας μιλάς εδώ με τόση σιγουριά,για τις σκέψεις 5-6 ατόμων, για τα μεταγραφικά δύο ομάδων(όχι τοπικού πρωταθλήματος), πρέπει να σαι άτομο μέσα στα πράγματα. Πες μου πως τα καταφέρνεις και θα σου πω και εγώ μετά.

 

Αχαχαχα fun του Κώστα? Λιώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά με γιλέκα security είδαμε και στο οακα να πετάνε καπνογόνα στους φιλάθλους του άρη.

 

Μίλησα εγώ για άλλες ομάδες?? Άμα γράψω και για αυτά που έχετε κάνει στους άλλους τότε το σεντόνι θα ξεπεράσει αυτό του CL...ξέρεις Champions League :lol:

 

Άλλα στα σκούρα γινόμαστε Άρης, Barca κτλ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μ@λ@κι@ που κάνουν δημοσκοπήσεις κάθε τόσο και αλλάζουν κάθε τόσο στις εκλογές τα ποσοστά...

Εάν εσύ αλλάζεις την ομάδα σου με την ευκολία που αλλάζεις το κόμμα που ψηφίζεις τότε μπράβο σου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη φορα να δινεις και πηγή απο κει που τα αντεγραψες

 

http://www.sport-fm.gr/article/290108

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Το ήξερα πριν το γράψει ο Νικοβλακόπουλος και πριν το γράψει ο Μπαλάφας, απ' όπου και διάβασα περισσότερες λεπτομέρειες.

 

Νικοβλακόπουλο τελικά, μόνο οι βάζελοι διαβάζετε. Από βδομάδα που θα πάει και στο Γαύρο, να τον παίρνετε να τον διαβάζετε, να σας φτιάχνει τα λαμπάκια. :lol::lol::lol:

 

Εδώ το είχε γράψει ο Μπαλάφας, αλλά ανανέωσε το κειμενό του.

 

http://www.rednews.gr/football.aspx?nid=5995&cid=n

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδηση ότι ο ΠΑΟ πήρε τον Πλεσίς γιά σπάσιμο γιά τον Νέμεθ την έβγαλε ο φωστήρας Νικολακόπουλος. Μην την αναπαράγετε λοιπόν και δικαιώνετε τον λεβέντη. Παρακολούθησα όλα τα γεγονότα. Γύρω στη μιά και μισή μετά τα μεσάνυχτα βγαίνει στην εκπομή του Δεσύλα ο Νικολογιάννης και δίνει την είδηση γιά τον Πλεσίς

Μιά ώρα μετά βλέπω ανεβασμένο το άρθρο του Νικολακόπουλου.

 

http://www.sport-fm.gr/article/290108

 

Διασπορά λοιπόν υποθετικών σεναρίων και με ερωτηματικό. Ξέρει καλά το παιχνίδι, αφού επί χρόνια εγάζεται στο ΦΩΣ.

Τόσο πολύ λοιπόν σας έχουν διαβρώσει οι οπαδικές φυλλάδες? Λίγο μυαλό ρε παιδιά.Δεν είπαμε ότι έχουμε κι εμείς μυαλο? Μη μου το χαλάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα εγώ για άλλες ομάδες?? Άμα γράψω και για αυτά που έχετε κάνει στους άλλους τότε το σεντόνι θα ξεπεράσει αυτό του CL...ξέρεις Champions League :lol:

 

Άλλα στα σκούρα γινόμαστε Άρης, Barca κτλ :-)

 

σε σεντόνια γράφετε στο χωριό σου;;;:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν εσύ αλλάζεις την ομάδα σου με την ευκολία που αλλάζεις το κόμμα που ψηφίζεις τότε μπράβο σου :lol:

 

Αν σκεφτόσουν πριν γράψεις (ολυμπιακός είπαμε εεε??) θα ήξερες ότι υπάρχουν παράμετροι που αλλάζουν άρδην μία δημοσκόπηση... Ξέρεις πόσοι νέοι οπαδοί δημιουργήθηκαν αυτά τα 5 χρόνια? Όπως και με τους ψηφοφόρους...Ξέρεις πόσοι στις δημοσκοπήσεις απαντάνε λόγω "κύματος" ? Λόγω μόδας? Λόγω επιτυχιών... Δεν είμαστε εμείς ΜΟΝΟ στις δημοσκοπήσεις... Μετά...βάζεις μόνο Έλληνες στην δημοσκόπηση? Μέχρι και η ερώτηση που κάνεις έχει σημασία...

 

---------- Προσθήκη στις 18:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:07 ----------

 

σε σεντόνια γράφετε στο χωριό σου;;;:lol::lol::lol:

 

Χιούμορ επιπέδου πατημένης τυρόπιτας!!

 

Παραδίδονται μαθήματα ορολογιών forum... αλλά ξέχασα.... PIPLE, PIPLE :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ρχεσαι να μας μιλάς εδώ με τόση σιγουριά,για τις σκέψεις 5-6 ατόμων, για τα μεταγραφικά δύο ομάδων(όχι τοπικού πρωταθλήματος), πρέπει να σαι άτομο μέσα στα πράγματα. Πες μου πως τα καταφέρνεις και θα σου πω και εγώ μετά.

 

Σε λίγο θα ζητήσεις να μάθεις και πως με λένε :lol:

 

Χαλάρωσε, ο καθένας έχει τον τρόπο του. ;)

 

Αχαχαχα fun του Κώστα? Λιώνω.

 

 

Ο Μαρινάκης έκανε ότι περνούσε από το χέρι του να δημιουργήσει μια νέα ομάδα. Εδωσε λεφτά με το τσουβάλι και τα κλειδιά στο χέρι του Βαλβέρδε. Να κάνει ότι θέλει και όπως το θέλει. Για να μη μπορεί να του πει ποτέ ΚΑΙ ο Βάσκος ότι άλλους παίκτες ζητούσα και άλλους μου έφερνες...

 

Ο Μαρινάκης μάλιστα πρότεινε στον προπονητή του Ολυμπιακού να του κάνει άλλες δυο μεταγραφές τώρα που ολοκληρώνονται για να νιώθει ακόμα πιο άνετος. Μια στα χαφ και άλλη μία όπου ήθελε ο Βαλβέρδε. Ειδικά στα χαφ είχε προχωρήσει η κουβέντα με τη Λίβερπουλ για τον Πλεζίς... Ο Βαλβέρδε δεν ήθελε άλλους παίκτες και ο Μαρινάκης αφού του έχει δώσει τα κλειδιά για νάναι το απόλυτο αφεντικό έκανε πίσω. Ισως μάλιστα αυτόν τον Γάλλο αμυντικό μέσο να τον δούμε κάποια στιγμή και να λέμε τι χάσαμε... Είπαμε όμως αφεντικό είναι ο Βάσκος και εκείνος κανονίζει. Μη γυρίσει και πει κάποια στιγμή ότι ο Μαρινάκης έμπαινε στα πόδια του...

 

Αυτά τα ολίγα για να ξεκαθαρίζουμε από την αρχή τα πράγματα. Οπως και για την καθυστερημένη αποχώρηση του Μαρέσκα, το άγνωστο τι θα γίνει με τον Οσκαρ, την μη απόκτηση τερματοφύλακα και ενός ακόμη παίκτη που θα βοηθούσε στα χαφ. Θα μου πείτε εδώ κάποτε σε κάποιον χαρίζανε ένα ...γάιδαρο και κείνος τον κοίταζε στα δόντια! Αυτά για να μένουν.

 

http://www.rednews.gr/football.aspx?nid=6002&cid=n

 

Αλλά όχι, ο Τζίγκερ ο δεινός σκορπιστής χρημάτων, έκανε κίνηση ματ και πήρα μέσα από τα χέρια μας τον δανεικό της Κέρκυρας. Σώπα ρε παιδί μου, και μετά μιλάνε οι βάζελοι για πρόβατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδηση ότι ο ΠΑΟ πήρε τον Πλεσίς γιά σπάσιμο γιά τον Νέμεθ την έβγαλε ο φωστήρας Νικολακόπουλος. Μην την αναπαράγετε λοιπόν και δικαιώνετε τον λεβέντη. Παρακολούθησα όλα τα γεγονότα. Γύρω στη μιά και μισή μετά τα μεσάνυχτα βγαίνει στην εκπομή του Δεσύλα ο Νικολογιάννης και δίνει την είδηση γιά τον Πλεσίς

Μιά ώρα μετά βλέπω ανεβασμένο το άρθρο του Νικολακόπουλου.

 

Ο νικολακοπουλος την ειδηση για τον πλεσις την ηξερε απο το απογευμα και την ειπε στην εκπομπη του καραλη και του ειπε ο ιδιος να ρωτησεις τον νικολογιαννη για να το επιβεβαιωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτόσουν πριν γράψεις (ολυμπιακός είπαμε εεε??) θα ήξερες ότι υπάρχουν παράμετροι που αλλάζουν άρδην μία δημοσκόπηση... Ξέρεις πόσοι νέοι οπαδοί δημιουργήθηκαν αυτά τα 5 χρόνια? Όπως και με τους ψηφοφόρους...Ξέρεις πόσοι στις δημοσκοπήσεις απαντάνε λόγω "κύματος" ? Λόγω μόδας? Λόγω επιτυχιών... Δεν είμαστε εμείς ΜΟΝΟ στις δημοσκοπήσεις... Μετά...βάζεις μόνο Έλληνες στην δημοσκόπηση? Μέχρι και η ερώτηση που κάνεις έχει σημασία...

 

Τι προσπαθείς να μου αποδείξεις τώρα; Οτι μέσα σε αυτά τα 5 χρόνια μας ξεπεράσατε σε λαο; Να πω πως σε βάθος 5ετίας ήσασταν καλύτεροι, εντάξει.

 

Επίσης στο μέλλον όταν θα μου απευθύνεις τον λόγο, κομμένες οι εξυπναδούλες περι νοημοσύνης, αφενός δεν με ξέρεις απο χθές, αφετέρου δεν είμαι ούτε κολλητός σου, ούτε γκόμενα σου.

 

Έχε και απο λιγότερα λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο θα ζητήσεις να μάθεις και πως με λένε :lol:

 

Χαλάρωσε, ο καθένας έχει τον τρόπο του. ;)

 

http://www.rednews.gr/football.aspx?nid=6002&cid=n

 

Αλλά όχι, ο Τζίγκερ ο δεινός σκορπιστής χρημάτων, έκανε κίνηση ματ και πήρα μέσα από τα χέρια μας τον δανεικό της Κέρκυρας. Σώπα ρε παιδί μου, και μετά μιλάνε οι βάζελοι για πρόβατα.

 

To erwdios μου αρκεί.

 

Έχετε καταλάβει ότι κάνατε θέμα από το πουθενά μόνοι σας? Κανείς δεν προσπάθησε να την πει σε κανέναν για το παλικαράκι που πήραμε. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πρόχειρο που βρήκα είναι αυτό: http://sport24.gr/football/ellada/article344370.ece

 

Και αν ψάξεις θα βρείς και άλλά, απο μεγαλύτερες εταιρίες δημοσκοπήσεων που δίνουν μεγαλύτερο ποσοστό στους οπαδούς του Ολυμπιακού.

 

Εκτός και αν όλοι αυτοί είναι πληρωμένοι απο τον Κόκκαλη ε.

 

Και τα παιδιά στα σχολεία που κατα συντριπτική πλειοψηφία είναι Ολυμπιακοί, εντολοδόχοι του Κόκκαλη είναι.

 

ένα πρόχειρο λινκ απο τα πολλά που υπάρχουν για μια 15ετή έρευνα, με αποτελέσματα μιας δημοσκόπησης του 2004 για την οποία μας λεει πως απο έρευνα το 2000 το 32,8% ασχολείται με το ποδόσφαιρο.

 

τελικα τα ληγμένα κυκλοφορούν αβέρτα εκει έξω...

 

κρατήστε και λίγο σανό για μένα

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

μισο

 

το 2009 οι γαυροι ήσαντε 4,392.180

το 2004 2,000,000

 

οι παναθηναικοι απο 1,5 μυριο εγιναν 3,4

 

κοκ οι αεκτζηδες

 

 

με μεγιστη αυξηση πληθυσμου 216.500 συμφωνα με το 43300 το χρονο

 

φερτε μου να πιώ να ξημερωθω τετοιες ερευνες γουστάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...