Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά, πλάκα κάνουμε? Σιγά μην εκμεταλλευτούμε την μεταγραφή του πουθενά Πλεσσίς για να κάνουμε καζούρα στους γαύρους όπως έκαναν αυτοί με τον Νέμεθ.

 

Ειδικά φέτος που αυτοί ψήνονταν για τον Γκοβού που κατέληξε στην Πανάθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κάθε φορά που κάνει μιά μεταγραφή ο Παναθηναϊκός παθαίνεις ένα πανικό και κάνεις μιά αγωνιώδη προσπάθεια να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Κάτσε καλά γιά να μην αναγκαστείς αργότερα να βάλεις την ουρά στα σκέλια. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω. Και έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε. Λες και ΄ήξερες κι από χθες τον Πλεσίς και έχεις και εμπεριστατυωμένη άποψη γιά τον παίχτη. Ακόμη λοιπόν και να μην χρειαζότανε ο παίχτης αφού υπάρχουν παίχτες σε αυτή τη θέση έπρεπε να κρατάς την πισινή γιατί δεν ξέρεις αν κερδίσαει τη θέση και εκτιοπίσει μκάποιον άλλο.Εμείς δεν μιλάμε αν είμαι καλός ή κακός γιατί δεν τον ξέρουμε.Μπορούμε όμως να μιλάμε αν χρειαζόταν σε αυτή τη θέση. Κατάλαβες? Μη καρφώνεσαι έτσι ωμά. δΔεν χάλασε ο κόσμος.Ένας ακόμη Γάλλος είναι. Μπορεί να τον κάνει μιά χαψιά ο Φετφατζίδης.

 

Όχι μόνο πανικό έπαθα με τον Πλεσίς, αλλά με έπιασε ταραχή και τρέμουλο. Μάλλον μου προκάλεσε αλλεργικό σοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)εγω με το ποστ μου δεν ηθελα να εκφρασω τη γνωμη μου για τον παιχτη, δε τον εχω δει ποτε αλλωστε. Απλα σχολιασα το ηλιθιο πρωτοσελιδο. Λεει οτι εμεις ειμαστε οι βλακες που πηραμε τον Νεμεθ απο τις ρεζερβες ενω εκεινοι εκλεισαν τον παιχταρα απο τη πρωτη ομαδα. Κι εδω ερχομαι και αναφερω τις συμμετοχες του. Αν δεν ειναι ηλιθιο αυτο που γραφουν τοτε ποιο ειναι;

 

2)Νομιζω οτι η συγκριση του συγκεκριμενου παιδιου με τον Ριερα ειναι λιγαααακι αστοχη. Αλλωστε ξαναλεω εγω τη φυλλαδα ηθελα να θιξω

 

3)οσο για γαυρους, πρασινες κλπ ειναι στο κεφαλι του καθενος μας να μην επηρεαζεται απο οσα γραφουν

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο πανικό έπαθα με τον Πλεσίς, αλλά με έπιασε ταραχή και τρέμουλο. Μάλλον μου προκάλεσε αλλεργικό σοκ.

 

Τότε ποιά η αγωνία σου να μας πείς ότι όλη η Ελλάδα είχε βάλει στο μάτι τον Πλεσίς? Είσαι μήπως μάνατζέρ του?

Αλλά μάλλον εννοείς ότι δεν άρεσε ούτε στη Λάρισα ούτε στον Άρη και προφανώς ούτε στον Ολυμπιακό? Τον έπεισες τουλάχιστον τον εαυτό σου με αυτά που λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρινάκης σκέφτηκε και είναι γενικότερη παραδοχή ότι υπάρχει ή μπορεί να υπάρξει θέμα με την ύπαρξη ενός μόνο αμυντικού χαφ στον Ολυμπιακό.

 

Κοίταξε πρός Λίβερπουλ μεριά που έχει άριστες σχέσεις, του πρότειναν τον πιτσιρικά και αυτός από την πλευρά του τον πρότεινε στο Βαλβέρδε σαν μπακάπ.

 

Ο Βαλβέρδε αρνήθηκε, γιατί δεν θέλει μεγαλύτερο ρόστερ (ήδη το θεωρεί πολύ μεγάλο) και πιθανώς ο Μαρινάκης να σκέφτηκε ότι στα λεφτά που τον έδιναν, αφού δεν τον ήθελε ο Βαλβέρδε, θα μπορούσε να τον δώσει δανεικό κάπου, για να τον παρακολουθεί και σε περίπτωση που φύγει ο Βαλβέρδε, να τον φέρει στην ομάδα για τον επόμενο προπονητή.

 

Τον παίχτη τον έδιναν στο Μαρινάκη κυριολεκτικά τσάμπα. Εκεί επενέβη κάποιος μάνατζερ, τον πρότεινε στον ΠΑΟ με την ανάλογη μίζα και τον απέκτησε ο ΠΑΟ καθαρά για επικοινωνιακούς λόγους...

 

So simple

 

Για την Πράσινη, Γαύρο κλπ, τα έχουμε πει. Αν υπήρχε δικαιοσύνη στην Ελλάδα, θα τους είχε κλείσει χρόνια τώρα για ηθική αυτουργία και για κατάχρηση της μ@λακίας. Δεν υπάρχει όμως, γιατί κάθε φορά βγαίνει η ΕΣΗΕΑ και κλαίει για τις δουλειές που θα χάσουν τόσες οικογένειες.

 

Λες και χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι για τους κομπλεξικούς τύπου Μπατή και Αναστασιάδη που γράφουν σε αυτά τα κωλόπανα, που από το γλείψιμο έχουν βγάλει εκατομμύρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μιλάω για τις δημοσκοπήσεις που δημοσιεύονται κατα καιρούς.

 

Για δώσε στοιχεία για τις δημοσκοπήσεις... Εταιρεία, εντολέας, δείγμα, ηλικίες κτλ

Εγώ με δημοσκοπήσεις μπορώ να σου βγάλω ότι θέλουν να γυρίσει πίσω ο βασιλιάς... Δεν μου λέει κάτι αυτό... Επίσης τα exit polls έχουν πέσει έξω κατά πολύ πάμπολλες φορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε στοιχεία για τις δημοσκοπήσεις... Εταιρεία, εντολέας, δείγμα, ηλικίες κτλ

Εγώ με δημοσκοπήσεις μπορώ να σου βγάλω ότι θέλουν να γυρίσει πίσω ο βασιλιάς... Δεν μου λέει κάτι αυτό... Επίσης τα exit polls έχουν πέσει έξω κατά πολύ πάμπολλες φορές...

 

Ενα πρόχειρο που βρήκα είναι αυτό: http://sport24.gr/football/ellada/article344370.ece

 

Και αν ψάξεις θα βρείς και άλλά, απο μεγαλύτερες εταιρίες δημοσκοπήσεων που δίνουν μεγαλύτερο ποσοστό στους οπαδούς του Ολυμπιακού.

 

Εκτός και αν όλοι αυτοί είναι πληρωμένοι απο τον Κόκκαλη ε.

 

Και τα παιδιά στα σχολεία που κατα συντριπτική πλειοψηφία είναι Ολυμπιακοί, εντολοδόχοι του Κόκκαλη είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνουμε. Εμείς ποτέ δεν είχαμε παιδιά των λουλουδιών, ούτε ΝΟΠΟ, ούτε περίστροφα στις φυσσούνες. Αν αυτή είναι η ποιότητα σας έναντι της ποσότητας μας, τότε πάσο.

 

Είχατε παιδιά με γιλέκο security να μιλάνε στον Μπασινά, είχατε φυσούνα ξεσκισμένη στην Ριζούπολη, είχατε στιλέτα με νεκρό τον Φιλόπουλο από υπαλλήλους της ΠΑΕ, καλόπαιδα που έδειραν τον Γρανίτσα κτλ κτλ

Άσε μας ρε "φίλε" που πας να κάνεις σύγκριση ποιότητας... Πες μας κάτι άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δεν το καταλαβαίνεις ούτε όταν σε βολεύει :lol:

 

Ελπίζω να συνεχιστεί αυτή η έκρηξη αντικειμενικότητάς σου, και σε άλλη αντίστοιχη περίπτωση με διαφορετική κατάληξη του παίχτη. Θα το θυμάμαι το πόστ σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχατε παιδιά με γιλέκο security να μιλάνε στον Μπασινά, είχατε φυσούνα ξεσκισμένη στην Ριζούπολη, είχατε στιλέτα με νεκρό τον Φιλόπουλο από υπαλλήλους της ΠΑΕ, καλόπαιδα που έδειραν τον Γρανίτσα κτλ κτλ

Άσε μας ρε "φίλε" που πας να κάνεις σύγκριση ποιότητας... Πες μας κάτι άλλο..

 

Εντάξει, κέρδισες, είστε ποιό ποιοτικοί. Στροφή στην ποιότητα λοιπόν. Γίνε Παναθηναικός :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχατε φυσούνα ξεσκισμένη στην Ριζούπολη,

η καραμέλα/ψέμα "έφαγαν ξύλο οι παίκτες στη ριζούπολη" αντικαταστάθηκε ε;

είναι μια πρόοδος αυτή.

παιδιά με γιλέκα security είδαμε και στο οακα να πετάνε καπνογόνα στους φιλάθλους του άρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πρόχειρο που βρήκα είναι αυτό: http://sport24.gr/football/ellada/article344370.ece

 

Και αν ψάξεις θα βρείς και άλλά, απο μεγαλύτερες εταιρίες δημοσκοπήσεων που δίνουν μεγαλύτερο ποσοστό στους οπαδούς του Ολυμπιακού.

 

Εκτός και αν όλοι αυτοί είναι πληρωμένοι απο τον Κόκκαλη ε.

 

Και τα παιδιά στα σχολεία που κατα συντριπτική πλειοψηφία είναι Ολυμπιακοί, εντολοδόχοι του Κόκκαλη είναι.

 

Με κοροϊδεύεις? Τα στοιχεία της έρευνας που είναι? Δείγμα, εποχή, ηλικιακά group, εταιρεία δημοσκοπήσεων, τρόπος συλλογής δείγματος κτλ κτλ

 

Επίσης για διάβασε καλύτερα....

 

Τα παραπάνω νούμερα μπορεί να είναι λίγο διαφοροποιημένα μετά από περίπου 5 χρόνια αλλά σίγουρα δίνουν μια εικόνα της απήχησης στις 5 ομάδες και δεν διαφέρουν κατά πολύ από τωρινά δεδομένα.

 

Να σημειωθεί πως στη συγκεκριμένη έρευνα δεν έχουν υπολογιστεί οι ομογενείς από τους οποίους ένα μεγάλο ποσοστό είναι από την Βόρεια Ελλάδα και σίγουρα οι συλλογικές τους προτιμήσεις είναι προς τις δύο ομάδες της

Θεσσαλονίκης.

 

Έχουν περάσει 5 χρόνια και δεν έχουν συμπεριλάβει μέσα την ομογένεια... Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν :lol:

 

Και βέβαια βγάζει και το αυθαίρετο συμπέρασμα ότι "αλλά σίγουρα δίνουν μια εικόνα της απήχησης στις 5 ομάδες και δεν διαφέρουν κατά πολύ από τωρινά δεδομένα." :lol::lol:

Τότε μ@λ@κι@ που κάνουν δημοσκοπήσεις κάθε τόσο και αλλάζουν κάθε τόσο στις εκλογές τα ποσοστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...