Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυτό θα ήταν το σωστό αλλά εδώ είναι Παναθηναϊκός!

 

 

Μην το λες και στον Ολυμπιακό με τον Κοκκαλη γινόταν . Εκει μάλιστα σε ολους τους προπονητές. Ενας απο τους λόγους που χάλασαν τις καρδιές τους με τον Βαλβερδε ηταν και το οτι δεν τον άφηνε σε ησυχία. Χωνόταν παντού.

Αυτο που θελω να πω ειναι, πως επιτέλους οι πρόεδροι πρεπει να πάψουν να τον παιζουν ειτε λέγονται Βαρδινογιάννης, Κόκκαλης, Μακαρος ειτε δεν ξερω και γω πως. Οταν προσλαμβάνεις κάποιον για προπονητή το κανεις επειδη τον ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ και οχι για τα ματια του κοσμου.

Οταν ο προπονητής δέχεται εντολες, πρπει να πατάει ποδι και αν τον γραφουν να παραιτείται.

 

Βεβαια ωραια μπορει να τα γραφω εγω πισω απο μια οθονη, αλλα στην πράξη ειναι δύσκολα. Το καταλαβαίνω, αλλα πρεπει τα πράγματα να αλλάξουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι τον θελατε ρε μαργαριτα αφου εχει να παιξει 2 χρονια;

 

Άλλο αυτοί. Αυτοί πήγανε στο αεροδρόμιο γιατί προέρχονταν από μεγάλες χρονιές, σπουδαίας μπάλας, και είναι στα ντουζένια του.

 

Για αυτό άλλωστε ήρθε Ελλάδα.

 

Φαντάζεσαι να χαν πάρει Γκαρσία? Ακόμα θα ήταν κλειστοί οι δρόμοι στο αεροδρόμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φαντάζεσαι να χαν πάρει Γκαρσία? Ακόμα θα ήταν κλειστοί οι δρόμοι στο αεροδρόμιο.

 

υπερβολη σε ολο της το μεγαλειο... as usual...

 

Η μεταγραφη παντος του γαλλου ειναι... απιστευτη.. Στην θεση που κατα την γνωμη μου εχει την λιγοτερη αναγκη η ομαδα του παο...

 

Και το πιο καλο κλασσικα οι δημοσιογραφοι.. Που οσοι ειναι υπο το φτερο του ραλιστα, αμεσως να δικαιολογησουν την μεταγραφη... Μου θυμιζει αντιστοιχως στο μπασκετ που με την ανακοινωση του λουκας απο τον ολυμπιακο, λες και πηρε τον.. billups εκαναν οι δημοσιογραφοι... πουλημενοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά η πράσινη σήμερα θα μπορούσε να έχει τίτλο:

 

"ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΥΞΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΑΣ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον η πρασινη οπως και οι λοιπες πρασινες φυλλαδες, εχουν χαμηλοτατες πωλησεις.

 

Σε αντιθεση με τις κοκκινες φυλλαδες που γραφοντας τις ιδιες αρλουμπες με αλλο χρωμα, κανουν χρυσες δουλειες.

 

Εγω προσωπικα αν μπορουσα να ανοιξω οπαδικη εφημεριδα, ξεκαθαρα προσκειμενη στον Ολυμπιακο θα ηταν, αν και Παναθηναικος.

Σιγουρα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστό, έπρεπε να είχα συνυπολογίσει οτι είστε και πολύ λιγότεροι...

 

(ωωπ καταλάθος έγραψα στο topic του παο)

 

Κανε τους μαγικους σου υπολογισμους και πες μου ποσοι ειστε εσεις και ποσοι οι Παναθηναικοι, ωστε να δικαιολογουνται τα παρακατω επισημα νουμερα για το ετος 2009

2.5-poliseis-athlitikon-efimeridon-2009.jpg

 

Παμε και στο σημερα μιας και ο πολυαριθμος κοσμος του Ολυμπιακου εχει ακομα μια εξαιρετικη επιλογη στα χερια του πλεον, τον Γαυρο:

60056670.jpg

22.000 αντιτυπα οι κοκκινες εφημεριδες, 3.600 οι πρασινες.

 

Ειστε λοιπον περιπου 8πλασιοι απο τους Παναθηναικους συμφωνα με τη λογικη σου. Fail

Aν δηλαδη υποθεσουμε οτι απο τα 10.000.000 Ελληνων ειναι Παναθηναικοι γυρω στα 2.000.000, τοτε με τη λογικη σου οι Ολυμπιακοι ειναι 16.000.000 :lol:

 

Αν παλι υποθεσουμε οτι απο τα 10.000.000 Ελληνων μονο το 1.000.000 ειναι Παναθηναικοι, τοτε προκυπτει οτι ολη η αλλη Ελλαδα ειναι μονο ΟΣΦΠ και τιποτα αλλο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστό, έπρεπε να είχα συνυπολογίσει οτι είστε και πολύ λιγότεροι...

 

(ωωπ καταλάθος έγραψα στο topic του παο)

 

 

 

Είμαστε ποιότητα γιαυτό...ενώ εσείς έχετε ποσότητα με ότι αυτό συνεπάγεται [ame]http://www.youtube.com/watch?v=sDCaEOa-A-0[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε τους μαγικους σου υπολογισμους και πες μου ποσοι ειστε εσεις και ποσοι οι Παναθηναικοι, ωστε να δικαιολογουνται τα παρακατω επισημα νουμερα για το ετος 2009

2.5-poliseis-athlitikon-efimeridon-2009.jpg

 

Παμε και στο σημερα μιας και ο πολυαριθμος κοσμος του Ολυμπιακου εχει ακομα μια εξαιρετικη επιλογη στα χερια του πλεον, τον Γαυρο:

60056670.jpg

22.000 αντιτυπα οι κοκκινες εφημεριδες, 3.600 οι πρασινες.

 

Ειστε λοιπον περιπου 8πλασιοι απο τους Παναθηναικους συμφωνα με τη λογικη σου. Fail

Aν δηλαδη υποθεσουμε οτι απο τα 10.000.000 Ελληνων ειναι Παναθηναικοι γυρω στα 2.000.000, τοτε με τη λογικη σου οι Ολυμπιακοι ειναι 16.000.000 :lol:

 

Αν παλι υποθεσουμε οτι απο τα 10.000.000 Ελληνων μονο το 1.000.000 ειναι Παναθηναικοι, τοτε προκυπτει οτι ολη η αλλη Ελλαδα ειναι μονο ΟΣΦΠ και τιποτα αλλο :lol:

όλα αυτά είναι δική σου λανθασμένη λογική για τον απλό λόγο οτι δεν προσμέτρησες κι ένα 60% το λιγότερο από τις δήθεν ανεξάρτητες εφημερίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά είναι δική σου λανθασμένη λογική για τον απλό λόγο οτι δεν προσμέτρησες κι ένα 60% το λιγότερο από τις δήθεν ανεξάρτητες εφημερίδες.

 

Τι δικια μου λανθασμενη λογικη ρε ανθρωπε? Επισημα νουμερα σου παρεθεσα :lol:

 

Και επισης δεν με απασχολει ποια ομαδα αντιπροσωπευουν οι δηθεν αντικειμενικες.

 

Η συζητηση μας ξεκινησε για τις βαμμενες/χρωματισμενες/οπαδικες ΦΥΛΛΑΔΕΣ aka πρασινη/derby/γαυρος/πρωταθλητης/φως. Για την ακριβεια:

Τουλαχιστον η πρασινη οπως και οι λοιπες πρασινες φυλλαδες, εχουν χαμηλοτατες πωλησεις.

 

Σε αντιθεση με τις κοκκινες φυλλαδες που γραφοντας τις ιδιες αρλουμπες με αλλο χρωμα, κανουν χρυσες δουλειες.

 

Εγω προσωπικα αν μπορουσα να ανοιξω οπαδικη εφημεριδα, ξεκαθαρα προσκειμενη στον Ολυμπιακο θα ηταν, αν και Παναθηναικος.

Σιγουρα λεφτα.

 

σωστό, έπρεπε να είχα συνυπολογίσει οτι είστε και πολύ λιγότεροι...

 

(ωωπ καταλάθος έγραψα στο topic του παο)

 

 

Κανε λοιπον σουμα των προχθεσινων πρασινων και κοκκιων φυλλαδων και δες οτι με αυτο που ειπες ΕΣΥ, βγαινετε 8πλασιοι σε πληθυσμο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δικια μου λανθασμενη λογικη ρε ανθρωπε? Επισημα νουμερα σου παρεθεσα :lol:

 

Και επισης δεν με απασχολει ποια ομαδα αντιπροσωπευουν οι δηθεν αντικειμενικες.

 

Η συζητηση μας ξεκινησε για τις βαμμενες/χρωματισμενες/οπαδικες ΦΥΛΛΑΔΕΣ aka πρασινη/derby/γαυρος/πρωταθλητης/φως.

 

Κανε λοιπον σουμα των προχθεσιων φυλλων και δες οτι με αυτο που ειπες ΕΣΥ, βγαινετε 8πλασιοι σε πληθυσμο :lol:

 

ρε άνθρωπε πέρα από την πλάκα μόλις απέδειξες μόνος σου αν δεν το κατάλαβες οτι ο γαύρος φίλαθλος αγοράζει τη μέρα 1-3 οπαδικές/κόκκινες εφημερίδες και 1-3 ανεξάρτητες.

είναι πολύ απλά τα πράγματα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...