Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

by the way απο οσα διαβαζω ο Πλεσις δεν εχει καμια σχεση με τη θεση του σεντερ μπακ. Χαφ ειναι το παιδι που μπορει να παιξει και αμυντικο χαφ.

 

Δε θα μου κανει καθολου εντυπωση βεβαια να δουμε το εργο που ειχαμε δει και με Σιμαο/Κατσου/Σιλβα. Δηλαδη επειδη δεν εχουμε σεντερ μπακ, βαζουμε τα αμυντικα χαφ να παιζουν εκει κι οτι βγει. Θα μου πεις, και τον Πετροπουλο να βαλει σεντερ μπακ, απτον Καντε και τον Σαριεγκι καλυτερος θα ναι, ο Σιλβα και ο Σιμαο θα σκαλωσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μόνο η Κάρλα Μπρούνι θα μας λείπει στο τέλος. Βρε λατρεία τού Τζίγκερ με τους Γάλλους! Σίγουρα είμαστε πρωταθλητές από τώρα στο ... μήκος? Τι λέτε τις βγάζουμε να τις μετρήσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η ομαδούλα! Απλά έγιναν πολύ βιαστικά και την τελευταία στιγμή οι απαραίτητες μεταγραφές και τώρα θα πάρει χρόνο μέχρι να δέσει η ομάδα.

 

Όσο για τον Πλεσίς, ας μην καταδικάζουμε έναν παίκτη πριν καν τον δούμε να παίζει. Μπορεί για την Λίβερπουλ να ήταν λίγος, ή να μην χωρούσε στην 11άδα, αλλά για τον Παναθηναϊκό να αρκεί και με το παραπάνω.

 

Ανυπομονώ να δω τον Luis Garcia να ανασταίνεται :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο η Κάρλα Μπρούνι θα μας λείπει στο τέλος. Βρε λατρεία τού Τζίγκερ με τους Γάλλους! Σίγουρα είμαστε πρωταθλητές από τώρα στο ... μήκος? Τι λέτε τις βγάζουμε να τις μετρήσουμε?

 

Λες και ξερει ο Τζιγκερ ποσους Γαλλους εχει στην ομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανυπομονώ να δω τον Luis Garcia να ανασταίνεται :D

Καλά δεν το συζητώ ότι είναι μακράν ο πιό ποιοτικός παίχτης του Παναθηναϊκού στα ..χαρτιά. Γιατί του λείπουν προπονήσεις και τελευταία είχε χάσει το κέφι του γιά μπάλα. Κάτι τέτοιο είχε πάθει ο Βραζιλιάνος της Ίντερ πέστε τον ρε σείς και κόλλησα τώρα? Αλλά αυτόν τον έφαγαν οι γκομενες και τα ξενύχτια.Αυτόν που θα ερχόταν γιά τον Ολυνπιακό.Και γιά ΠΑΟ είχε ακουστεί. Κοίτα τώρα πώς δεν θυμάμαι και είναι απλό το όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παίκτης με πολύ καλό πόδι. Ακόμα και να μην τρέχει, μια μ@μημένη σέντρα ή μπαλιά θα τη βγάζει που και που.

Εγώ για Attacking Midfielder τον κόβω. Έτσι κι αλλιώς εκεί έπαιζε τα τελευταία χρόνια. Θα δούμε πολύ 4-4-1-1 φέτος μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωτοσελιδο της πρασινης εχει ΤΟ γελιο

τους διαφευγει το οτι ο γαλλος εχει να παιξει 2 χρονια μπαλα αλλα σιγα το πραγμα θα μου πεις:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωτοσελιδο της πρασινης εχει ΤΟ γελιο

τους διαφευγει το οτι ο γαλλος εχει να παιξει 2 χρονια μπαλα αλλα σιγα το πραγμα θα μου πεις:lol::lol:

Όχι δεν είναι το αστείο που προσπαθεί να κάνει καζούρα στον Ολυμπιακό αλλά που γράφει το ύψος τού παίχτη. (1.93).

Λέτε να νομίσανε ότι κάνανε μεταγραφή στο μπάσκετ? Α ρε Δημητράκη παλαβέ! Νομίζεις ότι όλοι έχουν το μυαλό σου. Πόσα θύματα πιά να παρασύσρει η εφημερίδα σου. Ο κόσμος ξύπνησε και χαμπάρι δεν το πήρανε.

 

*Μαργαρίτα είναι βέβαια ένα ερώτημα αυτό που σού βάζει ο Μίκα πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωτοσελιδο της πρασινης εχει ΤΟ γελιο

τους διαφευγει το οτι ο γαλλος εχει να παιξει 2 χρονια μπαλα αλλα σιγα το πραγμα θα μου πεις:lol::lol:

 

O Ριερα ποσο ειχε να παιξει μπαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...