Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν παρακολουθείτε προσεκτικά τα τεκταινόμενα του Παναθηναϊκού μου φαίνεται.

 

Ο Νιόπλιας έκαψε με δηλώσεις του σε δημοσιογράφους ένα από τα πουλέν του Φρέιτας (αμυντικό) που έπαιζε ζεστά για μεταγραφή πριν πάρουμε τον Μπουμσόνγκ. Επίσης σνόμπαρε τρελά το ΒελιτσοΓκοτζοσυνάφι με το να έχει τον Φερναντέζ τρίτη επιλογή για τέρμα. Από εκεί και πέρα προπονητής είναι και μάλιστα Έλληνας. Θα ήταν αστείο αν περίμενε κανείς να ξεβρακώσει την συγκεκριμένη διοίκηση φόρα παρτίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παρακολουθείτε προσεκτικά τα τεκταινόμενα του Παναθηναϊκού μου φαίνεται.

 

Ο Νιόπλιας έκαψε με δηλώσεις του σε δημοσιογράφους ένα από τα πουλέν του Φρέιτας (αμυντικό) που έπαιζε ζεστά για μεταγραφή πριν πάρουμε τον Μπουμσόνγκ. Επίσης σνόμπαρε τρελά το ΒελιτσοΓκοτζοσυνάφι με το να έχει τον Φερναντέζ τρίτη επιλογή για τέρμα. Από εκεί και πέρα προπονητής είναι και μάλιστα Έλληνας. Θα ήταν αστείο αν περίμενε κανείς να ξεβρακώσει την συγκεκριμένη διοίκηση φόρα παρτίδα.

 

Επισης ο Νιοπλιας αδειαζει τις μεταγραφες Τζιγγερ ζητωντας χαφ για να παει ο κατσουρ πισω

http://www.gazzetta.gr/football/supe...83%CE%AF%CF%82

 

πηραμε τον Πλεσις

 

ΥΓ. Απαντηση στο Νεμεθ ειναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πλεσίς στον Παναθηναϊκό

 

 

τεράστια μεταγραφή.

 

Eιρωνικά το λες ή είναι όντως αρκετά καλός ?

 

Να παίρνανε και Gallas εξ'αρχής καλά θα ήταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και το λέω ειρωνικά.Σέντερ φόρ θέλαμε και πήραν 2 χαφ ως τώρα.Κάποιοι θα φύγουν.......

 

Βλεπω οτι οσα site ειχαν κανει αναρτηση για τον Πλεσις την κατεβασαν.

 

Αλλα αν υποθεσουμε οτι η μεταγραφη ισχυει, τι παιχτης ειναι αυτος ακριβως?

 

edit: Βλεπω τωρα στο sport24. Μπισκαν περιπτωση. Πιτσιρικι της Λιβερπουλ, αμυντικο χαφ (τι να το κανουμε?), που δεν επιασε ποτε εκει και τον σουταρουν. Eπισης εχει 1.91 υψος, για μεσο δεν ειναι και οτι καλυτερο ε? Καλα ΡΕ. Επιθετικο δε θελαμε? Τωρα τη σεζον με 2 σεντερ φορ θα την βγαλουμε? Δηλαδη αν τραυματιστει ο ενας για κανα 2μηνο, ο αλλος δε θα παιρνει ποτε ανασες? Δε συζηταω καν για γκολτζηδες πλην του Σισε.

 

Επανερχομαστε στα πετρινα χρονια με τη μαεστρια που μονο ο Τζιγκερ κατεχει. Περαστικα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι οσα site ειχαν κανει αναρτηση για τον Πλεσις την κατεβασαν.

 

Αλλα αν υποθεσουμε οτι η μεταγραφη ισχυει, τι παιχτης ειναι αυτος ακριβως?

 

edit: Βλεπω τωρα στο sport24. Μπισκαν περιπτωση. Πιτσιρικι της Λιβερπουλ, αμυντικο χαφ (τι να το κανουμε?), που δεν επιασε ποτε εκει και τον σουταρουν. Eπισης εχει 1.91 υψος, για μεσο δεν ειναι και οτι καλυτερο ε? Καλα ΡΕ. Επιθετικο δε θελαμε? Τωρα τη σεζον με 2 σεντερ φορ θα την βγαλουμε? Δηλαδη αν τραυματιστει ο ενας για κανα 2μηνο, ο αλλος δε θα παιρνει ποτε ανασες? Δε συζηταω καν για γκολτζηδες πλην του Σισε.

 

Επανερχομαστε στα πετρινα χρονια με τη μαεστρια που μονο ο Τζιγκερ κατεχει. Περαστικα μας

 

Ρε 'σεις δεν παίζεστε!!! Ψάχναμε για φορ φωνάζατε για την άμυνα, παίρνουμε αμυντικό φωνάζετε για φορ... Τα γεροντάκια του mapet show μου θυμίζετε :lol:

 

Πως λες "Μπίσκαν περίπτωση" όταν υπάρχουν ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ διαφορές μεταξύ τους σε όλα τα πεδία (αγωνιστικά, πολιτογραφικά, ηλικιακά κτλ)??

 

Πως γίνετε τη μία να γράφεις για πουλέν και την άλλη ότι δεν έπιασε...ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ???

 

Η προπαγάνδα καλά κρατεί!!!

 

Τέλος να σου θυμίσω ότι η μεταγραφική περίοδος λήγει σήμερα το βράδυ οπότε κράτα λίγο μπάστα μπας και ξαφνιαστείς πάλι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ξερεις τι ρωτας ...

Ολα αυτα ειναι μεσα στο κλιμα της καθημεινης κλαψας και στο οτι πρεπει να κατι να βρεθει να λενε για να τα χωνουν στο Τζιγγερ ...

Ακομα και εμεις εχουμε βαρεθει αυτο το πραγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να γκρινιάξω, για τις φήμες που θέλουν τον Κατσουράνη στο κέντρο της άμυνας?

 

Δηλαδή μετά από 2 μήνες μεταγραφικής περιόδου, και πολύ ψάξιμο στην αγορά, και διάθεση για σπρώξιμο ρευστού καταλήγουμε σε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Linus έχεις δίκιο. Τα μαγειρέματα που γίνονται και οι πειραματισμοί μέσα στην ομάδα είναι άλλο πράγμα. Δεν ξέρω με ποιό τρόπο αποφασίζουν εκεί στον Παναθηναϊκό και αμφιβάλλω αν αφήνουν τον Νιόπλια να εισηγείται κι αυτός κάτι αλλά αν κρίνω από την περίπτωση Γκαλάς, ότι και να ζητάει ο Νιόπλιας πάει στο βρόντο. Εγώ βλέπω μέχρι στιγμής τις μεταγραφές να τις κάνουν ο Φρέιτας με τον Γόντικα. Και δεν είναι απίθανο γιατί κάτι τέτοιο κάνει μπαμ, να πείστηκε ο Νιόπλιας να χρησιμοποιήσει από δω κι εμπρός τον Κατσουράνη στο κέντρο της άμυνας(Πιστεύω ότι μπορεί βέβαια να τη παίξει τη θέση καλύτερα από πολλους γεννημένους ...κίλλερς)

Εγώ ήξερα τον Κστσουράνη κάποτε να έπαιζε πίσω από τους επιθετικούς.Μετά έγινε καθαρά κεντρικός μετά αμυντικό χαφ και τώρα θα γίνει μάλλον σέντερ μπακ.Ελπίζω να μην τον δούμε και τερματοφύλακα στο τέλος!

Ετσι πάντως όπως πανε με το σχεδιασμό που κάνουν, έπειτα από τόσες μεταγραφές, νομίζω ότι θα μείνει πάλι κενή κάποια θέση, που έπρεπε να καλυφτεί. Δεύτερο καλό σέντερ φορ δεν πήραμε μέχρι στιγμής.Και αν τραυματίζεται ο Σισσέ δεν βλέπω πόσο μπορεί να βοηθήσει ο Πετρόπουλος.Εμένα δεν μου λέει τίποτα το γκολ πού έβαλε στη Ξάνθη Μιά κεφαλιά ήταν.Με τη μπάλα κάτω δεν με πείθει.Και είναι και αργός. Όποτε σκοράρει ο Σισσέ συνήθως κερδίζουμε ενώ δεν συμβαίνει το ίδιο με τον Πετρόπουλο.Δεν έχει το είδικό βάρος ο Πετρόπουλος και αυτό θα φανεί στα δύσκολα ματς.Βέβαια δεν του δίνονται πολές ευκαιρίες του Αντώνη να μας δείξει τι μπορεί να κάνει.Εγώ δεν έχω καταλήξει πόσα πράγματα μπορεί να κάνει αλλά τον είχα δεί τότε που έπαιξε στον ΟΦΗ και είναι απλά ένας καλός παίχτης και μέχρι εκεί.Ούτε τον κόσμο μπορεί να ξεσηκώσει ούτε νε πάρει την ομάδα πάνω του όπως κάνει ο Σισσέ.Άλλες προσωπικότητες.

 

Ρε 'σεις δεν παίζεστε!!! Ψάχναμε για φορ φωνάζατε για την άμυνα, παίρνουμε αμυντικό φωνάζετε για φορ... Τα γεροντάκια του mapet show μου θυμίζετε :lol:

Δικαίως φωνάζει ο κόσμος αφού χρειαζόμαστε δύο παίχτες γιά δύο θέσεις με τον σέντερ φορ να επείγει.Δεν είναι δύσκολο να το σκεφτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να γκρινιάξω, για τις φήμες που θέλουν τον Κατσουράνη στο κέντρο της άμυνας?

 

Δηλαδή μετά από 2 μήνες μεταγραφικής περιόδου, και πολύ ψάξιμο στην αγορά, και διάθεση για σπρώξιμο ρευστού καταλήγουμε σε αυτό?

 

 

Εγω παλι πιστευω πως ο Κατσουρ ειναι ο καταλληλος που ταιριαζει να παιξει με τον Μπομσονγκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι πιστευω πως ο Κατσουρ ειναι ο καταλληλος που ταιριαζει να παιξει με τον Μπομσονγκ...

 

Ένας εκ των Καντέ ή Βύντρα είναι απαραίτητοι στο δίδυμο. Όλοι οι υπόλοιποι είναι αργοί και κακοί (πλην Κατσουράνη) στο παιγνίδι με την μπάλα κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...