Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Τοροσίδης είναι ένας πολύ καλός παίχτης γιά τα Ελληνικά δεδομένα. Έχει πάθος στο παιχνίδι του και κάνει ακριβώς αυτό που τού ζητούν οι προπονητές. Δεν ξέρω όμως αν θα μπορούσε με αυτά τα στοιχεία μόνο να σταθεί στο εξωτερικό όπου οι απαιτήσεις είναι διαφορετικές. Γιατί ο Τοροσίδης είναι ενας καλός, αλλά όχι ένας μεγάλος παίχτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο Τοροσίδης μου θυμίζει την περίπτωση Μαλαδενη παλιότερα (και οι δυο ξεκινήσανε από τη Ξάνθη).

 

Στην ΑΕΚ επειδή είχε ταλέντο το παιδί έπαιζε σχεδόν παντού - από πλάγιο μπακ και στόπερ έως επιθετικό χαφ τελικά δε βελτιώθηκε αρκετά σε μια θέση ώστε να κάνει τη καριέρα που μπορούσε κι έμεινε μια χρυσή μετριότητα που μπάλωνε τρύπες. Κάτι αντίστοιχο προβλέπω για τον Τοροσίδη.

 

Επίσης κάποιος στον Ολυμπιακό πρέπει να ασχοληθεί σοβαρά με τον φετφατζιδη από πλευράς τακτικής και αγωνιστικής συμπεριφοράς γιατί θα πάει χαμένο το ταλέντο του. Κρατάει πολύ τη μπάλα, κάνει άσκοπες ντριπλες, δίνει χρόνο στην άμυνα να οργανωθεί - πρέπει να απλουστεύσει το παιχνίδι του αν θέλει να σταθεί σε τέτοιο επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τοροσιδης ειναι παικτταρας και χαραμιζετε στην ελλαδα και στον γαυρο.Ο ολυμπιακος δεν μου πολυγεμιζει το ματι.ανετοιμος φαινετε ,χωρις τιπς πολλες ευκαρειες για γκολ[3 εναντιον 1]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τοροσιδης ειναι παικτταρας και χαραμιζετε στην ελλαδα και στον γαυρο.Ο ολυμπιακος δεν μου πολυγεμιζει το ματι.ανετοιμος φαινετε ,χωρις τιπς πολλες ευκαρειες για γκολ[3 εναντιον 1]

 

Ξεκινησαν καλα κι αυτοι. Το πρωταθλημα φετος θα κριθει αναμεσα στον τυφλο και τον μονοφθαλμο.

 

Καλο το γεγονος να μην μαζευει απο τωρα βαθμους ο γαυρος, μας δινει περιθωρια για τις αναμενομενες γκελες απο την κουραση του Τσου Λου, χωρις να μας ξεφυγει πολυ στη βαθμολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζήσετε :lol:

 

Επειδή έχεις χάσει κάποια επεισόδια, με συγκρίσεις μέχρι και μεταξύ Βύντρα - Μέλμπεργκ, συγχωρείσαι. Καλό γάμο.

 

Το χεις κάνει πιστήμη να αλλάζεις την κουβέντα, Μου αρκεί αυτό ;)

 

Να ζήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαυρα μας τα χαλια ειχαμε εμεις το ιδιο και οι απεναντι.

Παντως χωρις να θελω να κανω τον κατα γεωργιου προφητη την καλυτερη ομαδα φετος την εχει ο ΠΑΟΚ.μαχητικοτητα(με αγιαξ και φενερμπαχτσε) αυτοματισμους,καλη αμυνα.αν τον παιξει η διαιτησια ισια προβλεπω να παιρνει το πρωταθλημα ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παροτι Βαζελος εχω τυψεις που τους ποσταρα στα Γαβρακια του insomnia σημερα το σκιτσο του Μητσοτακουλα για αντιποινα,(καθοτι μερικοι εινα καλοι τυποι)επειδη μας το ειχε κανει και εμας ο privateer.:rolleyes:

 

Αλλα πετυχε!:devil::devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με δεν θα εβαζα κανενα βιντεακι, δεν εχω ορεξη..

 

απλα πιστευω πολυ στον αθλητη τοροσιδη.. αν βγαλει μια χρονια χωρις τραυματισμους, και τον αφησουν να παιξει στην φυσιολογικη του θεση, θα βγαλει ματια...

 

Απλά εγώ δεν πιστεύω στον αθλητή Τοροσίδη, και απορώ για πόσο ακόμα θα περιμένετε να βγάλει μάτια..

 

Αυτό δεν μπορείς να το σεβαστείς? Γιατί αρχίζεις τα ότι να ναι σχόλια για αμπαλοσύνες? :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά εγώ δεν πιστεύω στον αθλητή Τοροσίδη, και απορώ για πόσο ακόμα θα περιμένετε να βγάλει μάτια..

 

Αυτό δεν μπορείς να το σεβαστείς? Γιατί αρχίζεις τα ότι να ναι σχόλια για αμπαλοσύνες? :eek:

 

Βασικά συμφωνώ μαζί σου εδώ, ούτε εγώ πιστεύω ότι είναι ένας μεγάλος παίχτης, οι γαύροι υπερβάλουμε για αυτόν. Αλλά είναι από τους καλύτερους έλληνες στη θέση που παίζει ή μάλλον στη θέση που θα έπρεπε να παίζει και συνήθως έχει καλή έως πολύ καλή απόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μοναδικός αντίπαλος του ΠΑΟ για να κατακτήσει το πρωτάθλημα είναι ο κακός εαυτός του. Είχαμε 10 βασικούς παίκτες στο Μουντιάλ και αυτό σίγουρα παίζει τον ρόλο του στην διάρκεια που θα έχει η ομάδα στην απόδοσή της αλλά και στην ετοιμότητά που παρουσιάζει αυτή την εποχή. Πρέπει η ομάδα παρά το δύσκολο πρόγραμμα που έχει να πάρει 2-3 νίκες σερί για να πιάσει ρυθμό και ψυχολογία νικητή. Μετά δεν θα πιάνεται.

 

Από τους απέναντι η χθεσινός αγώνας είναι διδακτικός. Ομάδα που ξεκίνησε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις εδώ και 1.5 μήνα κατάφερε να χάσει από τον άφραγκο Ηρακλή που άλλαξε προπονητή εν μέσω προετοιμασίας. Ο Βαλβέρδε αποθρασύνθηκε τελείως και νομίζει πως η αγάπη που του έχουν οι γαύροι τον δικαιολογούν να κάνει ο,τι γουστάρει. Αν δεν έχουμε διαιτητικές ομορφιές άλλων ετών θα βαρεθούν να γκελάρουν, αυτό είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκολ πίσω από τη σέντρα δέχτηκε o γκολκίπερ της Ρούμπιν Καζάν (vid)

 

Δειτε το βιντεο..

Δεν υπαρχει αυτος ο τερματοφυλακας ...:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκολ πίσω από τη σέντρα δέχτηκε o γκολκίπερ της Ρούμπιν Καζάν (vid)

 

Δειτε το βιντεο..

Δεν υπαρχει αυτος ο τερματοφυλακας ...:lol::lol::lol:

 

θεούλης!!! Με μας θα πιάνει τα άπιαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...