Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eμενα προσωπικά με χαροποιεί ιδιαιτέρως αυτό:

 

17/10 Παναθηναικος-Παοκ

20/10 Παναθηναικος-Ρουμπιν

24/10 Αεκ-Παναθηναικος

31/10 Παναθηναικος-Ολυμπιακος

2/11 Ρουμπιν-Παναθηναικος

7/12 Κοπεγχαγη-Παναθηναικος

12/12 Αστερας Τριπολης-Παναθηναικος

 

Σε συνδυασμο με το προγραμμα του Ολυμπιακου οπου με στοιχειωδη σοβαροτητα μπορει να κανει το 7 στα 7 μεχρι το ντερμπι στο Οακα ισως λεω ισως να δημιουργηθει βαθμολογικό προβάδισμα απο νωρις

 

Επισης ειναι μια απαντηση για οσους χαρακτήριζαν το προγραμμα του Champions League ως τελειο....Εγω δεν το βλεπω και τοσο τελειο οταν βασικοι διεκδικητές της δευτερης θεσης ειναι ο Παναθηναικος με την Ρουμπιν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Που κολαει το προγραμα μας στο τσου λου με το προγραμα στο ελληνικο πρωταθλημα?

 

Οτι προγραμα και να χαμε στο τσου λου, παλι θα επιβαρυνε την ομαδα μας οσον αφορα το ελληνικο πρωτ.

 

Το προγραμα ειναι καλο, οχι το καλυτερο ομως, αλλα δεν εχει να λεει κατι σε σχεση με τις εγχωριες διοργανωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και υπαρχει επιβαρυνση οταν αγωνιζεσαι σε δυο διοργανώσεις..Αλλα...

 

Οι αγωνες με την Ρουμπιν ειναι αναμεσα σε ολα τα ντερμπι.Επισης οπως δηλωσε ο ιδιος ο Νιοπλιας (επίκληση στην αυθεντια :P ) οι βασικοι διεκδικητες της δευτερης θεσης ειναι ο Παναθηναικος με την Ρουμπιν.Εγω θα εβλεπα ως ευνοικοτερο προγραμμα το να εχεις εκει ανάμεσα στα ντερμπι την Μπαρτσελόνα καθως κανενας δεν θα εχει την απαιτηση να παρεις βαθμο ή βαθμούς

 

Που κολαει το προγραμα μας στο τσου λου με το προγραμα στο ελληνικο πρωταθλημα?

Εχεις βασιμες ελπιδες μετα την προχθεσινή κληρωση για προκριση στους 16?Εχεις

Θεωρητικα δεν διεκδικεις την δευτερη θεση με την Ρουμπιν?Ναι

Εχεις στοχο και το πρωτάθλημα?Ναι

 

Ειναι σε θέση η ομάδα σου να βγαλει 5 συνεχόμενα ντερμπι με ελαχιστη συγκομιδη τους 13 βαθμους (9 στο πρωταθλημα και τουλαχιστον 4 στο Champions League) ?

 

Μια χαρα λοιπον κολλαει το προγραμμα στο εγχωριο πρωτάθλημα με το προγραμμα στο Ch.L

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου πεις ότι διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες, δυσκολεύτηκες να καταλάβεις ποιοι ειρωνεύονταν και ποιοι προσπαθούσαν να μιλήσουν σοβαρά.... :shock:

 

Την οποία ειρωνεία προκάλεσες εσύ με τα ειρωνικά σου posts στο άλλο thread.

Μη ζητάς και τα ρέστα τώρα. :whistle:

 

---------- Προσθήκη στις 16:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:22 ----------

 

Το προγραμα ειναι καλο, οχι το καλυτερο ομως, αλλα δεν εχει να λεει κατι σε σχεση με τις εγχωριες διοργανωσεις.

 

Επειδή ας πούμε έχετε 2 ισάξιες ενδεκάδες και δεν έχει άμεση συνάρτηση η κούραση στην Ευρώπη με τα παιχνίδια στην Ελλάδα, όταν μάλιστα πρόκειται για ντέρμπι. NOT

 

Πόσο μάλιστα δε όταν η χθεσινή εικόνα του ΠΑΟ ήταν το λιγότερο... εξουθενωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ας πούμε έχετε 2 ισάξιες ενδεκάδες και δεν έχει άμεση συνάρτηση η κούραση στην Ευρώπη με τα παιχνίδια στην Ελλάδα, όταν μάλιστα πρόκειται για ντέρμπι. NOT

 

Πόσο μάλιστα δε όταν η χθεσινή εικόνα του ΠΑΟ ήταν το λιγότερο... εξουθενωτική.

 

Αυτο που ειπα ειναι πως οτι προγραμμα και να ειχαμε στο Τσου Λου η επιβαρυνση οσον αφορα τις εγχωριες διοργανωσεις θα ηταν ιδια.

 

@Dropseef: Ισα ισα που με τη Μπαρτσελονα θα παιξουν πανω απτο 100%, ανεξαρτητα του αποτελεσματος. Δε γινεται -και να θες- να μπεις χαλαρος με τετοια ομαδα. Ασε που τετοια παιχνιδια σε "αδειαζουν" και ψυχολογικα. Με κατι Ρουμπιν κλπ τους φοβαμαι μη μπουν ανετοι και κοιμισμενοι, βλεπε Ξανθη χθες.

 

Ουδείς.. άσφαλτος που λέει και η Άντζελα.

To οποιο ειναι και σωστο κατα τον Μπαμπινιωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την οποία ειρωνεία προκάλεσες εσύ με τα ειρωνικά σου posts στο άλλο thread.

Μη ζητάς και τα ρέστα τώρα. :whistle:

 

 

Ή άποψη μου ότι δεν θεωρώ ικανό τον Tόρο να γίνει o ηγέτης μετά από τόσα χρόνια και να τραβήξει την ομάδα στα δύσκολα θεωρείτε ειρωνία? wtf? :shock:

 

Άρα όντως υπήρξε ειρωνία στο τόπικ μας, τις τελευταίες σελίδες, και απλώς η διαφωνία υπάρχει για τον λόγο τον οποίο άρχισε. Αρχίζουμε να συννενούμαστε επιτέλους. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή άποψη μου ότι δεν θεωρώ ικανό τον Tόρο να γίνει o ηγέτης μετά από τόσα χρόνια και να τραβήξει την ομάδα στα δύσκολα θεωρείτε ειρωνία? wtf? :shock:

 

Άρα όντως υπήρξε ειρωνία στο τόπικ μας, τις τελευταίες σελίδες, και απλώς η διαφωνία υπάρχει για τον λόγο τον οποίο άρχισε. Αρχίζουμε να συννενούμαστε επιτέλους. :-)

 

Για να τελειώνει το παραμυθάκι.Ο Τόρο μπορεί να σταθεί σε οποιαδήποτε μεγάλη ευρωπαική ομάδα. Κάθε χρόνο τον ζητάνε καμια δεκαριά, αλλά παραμένει στην ομάδα της καρδιάς του από αγάπη στον πύρινο λαό, και σεβασμό στην ιστορία της ομάδας. Κλέβει σε κάθε αγώνα λίγο από το πάθος της εξέδρας, ανατριχιάζει όταν βλέπει την 7, πετυχαίνει κρίσιμα γκολ μία στις δεκαπέντε και σύντομα αναμένεται να τραβήξει και την ομάδα από το χεράκι σαν άλλος Τζόλε...

 

Ο Βύντρα από την άλλη είναι μόνο για άκυρα topic στο insomnia, και για avatar σε πικραμένους.

 

Μας βλέπουν :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, και όποιος ενδιαφέρεται μπορεί εύκολα να ψάξει και τα παραπάνω μηνύματα, και να βγάλει τα συμπεράσματα ;)

 

Υπάρχει ειρωνία στο post σου ναι ή ου?

 

Η ειρωνία εστιάζεται μόνο στις ηγετικές ικανότητες του Τοροσίδη ή γενικά στις ποδοσφαιρικές του ικανοτητές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ειρωνία στο post σου ναι ή ου?

 

Η ειρωνία εστιάζεται μόνο στις ηγετικές ικανότητες του Τοροσίδη ή γενικά στις ποδοσφαιρικές του ικανοτητές?

 

Θα σου κάνω την χάρη να παίξω το παιχνιδάκι σου, αν και ετοιμάζομαι για γάμο.

 

 

 

 

 

Ποιος Τορο ρε ...

Πλακα μας κανετε ....

Μεγαλο παλτο ...

 

Στην Ελλαδα αυτη την εποχη μονο ο Βυντρα υπαρχει σε αυτη τη θεση ..

Τοπ κλαση , κανει τα παντα ....

 

 

:lol::lol::lol:

 

Άσε που είναι και καλύτερος του Μέλμπεργκ...

 

Linus διαφωνω ...

Εγω θεωρω τον Λουκα τοπ κλασης παιχτη ....

Μαλον τον υποτιμας λεγοντας πως δεν ειναι τοπ...

 

Εδω ειχε σβησει τον Ροναλντινιο πριν λιγα χρονια ...

Τι να λεμε τωρα .....

:whistle:

 

Άσε που είναι και καλύτερος του Μέλμπεργκ...

 

Όχι, περιμένουμε να μας πεις και για την κόντρα Τοροσίδη - Βύντρα, στο μυαλό του Μουρίνιο...

 

Δωρεάν μαθήματα ποδοσφαίρου. Σήμερα στο Ινσόμνια.

 

Και ο Μπουμσόνγκ με τον Βάσκο αυτονομιστή που θα χωρέσουν στην εντεκάδα της Ρεαλ? :rolleyes:

 

Εκεί που ήταν η προσωπικότητα του Καραγκούνη 10 χρόνια τώρα.

 

Η αλήθεια είναι ότι ο Μαρέσκα μας βγήκε Γκαλίνοβιτς :lol:

 

 

 

 

Τώρα το πως μπήκε στην κουβέντα ο Βύντρα και ο Μέλμπεργκ δεν πολυκατάλαβα, μάλλον θα ήτανε μέσα στην προσπάθεια να ειρωνευτώ.

 

Αν ολα τα παραπάνω ποστ που προηγούνται του τελευταίου δικού μου, που αναφέρεις δεν θεωρούνται ειρωνικά, ζητώ συγνώμη που νόμισα ότι απάντησα όπως έπρεπε στα ειρωνικά ποστ σας. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου κάνω την χάρη να παίξω το παιχνιδάκι σου, αν και ετοιμάζομαι για γάμο.

 

Να ζήσετε :lol:

 

Επειδή έχεις χάσει κάποια επεισόδια, με συγκρίσεις μέχρι και μεταξύ Βύντρα - Μέλμπεργκ, συγχωρείσαι. Καλό γάμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ζήσετε :lol:

 

Επειδή έχεις χάσει κάποια επεισόδια, με συγκρίσεις μέχρι και μεταξύ Βύντρα - Μέλμπεργκ, συγχωρείσαι. Καλό γάμο.

 

Μα ρε Ερώδιε αγόρι μου μάθε μπαλίτσα..Καταρχάς ο Σπυρόπουλος(ναι ο γνωστός) είναι o αριστεροποδαρος Maicon και όσο για το Βύντρα - Μέλμπεργκ, ο Βυντρα θέλει 3 Πικέ και 2 Λούσιο..Ποιος Μέλμπεργκ?

 

Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου...:P

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπερβολές όπως πάντα. ΚΑνείς δεν μίλησε για αμπαλοσύνη. Αλλά όταν διαβάζω για ηγέτες, και πάρσιμο του θρύλου από το χεράκι για τον Τοροσίδη δεν μπορώ... τρελαίνομαι. Πριν μου δείξεις κανα βιντεάκι στο youtube να σε προλάβω.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vVB_U7isuKo

 

πιστεψε με δεν θα εβαζα κανενα βιντεακι, δεν εχω ορεξη..

 

απλα πιστευω πολυ στον αθλητη τοροσιδη.. αν βγαλει μια χρονια χωρις τραυματισμους, και τον αφησουν να παιξει στην φυσιολογικη του θεση, θα βγαλει ματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...