Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

γιατι ρε παιδια.Ολες οι σεντρες του σπυροπουλα αουτ πανε.Απο τις 60 σεντρες οι 5 θα ειναι καλες και οι αλλες χεστα.Σπυροπουλος μπακ δεν υπαρχει.Δεν ειναι δυνατο παιδι ,δεν ειναι ψυλο παιδι,μπαλα δεν ξερει,πασα δεν ξερει να κανει,τεχνικη δεν εχει ,σεντρα δεν εχει ,το μονο που εχει και παιζει στον Παο ειναι ταχυτητα και οτι ειναι αριστεροποδαρος.Θελω να δω τον Ιωαννιδη τι θα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε παιδια.Ολες οι σεντρες του σπυροπουλα αουτ πανε.Απο τις 60 σεντρες οι 5 θα ειναι καλες και οι αλλες χεστα.Σπυροπουλος μπακ δεν υπαρχει.Δεν ειναι δυνατο παιδι ,δεν ειναι ψυλο παιδι,μπαλα δεν ξερει,πασα δεν ξερει να κανει,τεχνικη δεν εχει ,σεντρα δεν εχει ,το μονο που εχει και παιζει στον Παο ειναι ταχυτητα και οτι ειναι αριστεροποδαρος.Θελω να δω τον Ιωαννιδη τι θα κανει.

 

Δεν είπες όμως το πιο βασικό, είναι μπακ και δεν κόβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ο Λουκάς φημίζεται για τα κοψίματά του. Λουκάς και Σπυρόπουλος δεν έχουν καμία θέση στον Πάο. Το να αντικαθιστάς τον έναν άμπαλο(σπυρόπουλο) με έναν άλλο(λουκά) δεν αλάζει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο βυντρας ειναι μια χαρα στα κοψιματα.Κανεις δεν τον κατηγορει για ατυα.Ολοι τον κατηγορουν για τα τραγικα τσαφ που κανει ορισμενες φορες και στοιχιζουν στην ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος δεν εκανε πασα στα 5 μετρα .. ??

 

Ο Σιμαο εκανε φοβερα πραγματα στο κεντρο ..

Αν δεις ποσες φασεις εκοψε θα το καταλαβεις ...

Εχει σωσει τον Παο σε παρα πολλες φασεις ...

 

Οι μπαλιες του Σιμαο θα λειψουν δλδ .. ??:-D

 

xaxaxaxaxaxxa>.....Πες μου,ειναι κολλητός σου ο περισσότερο αμπαλος του ελλ.πρωταθλήματος? Αν ειναι δυνατόν πια....

όταν λείπει ο ζιλμπέρτο, το πάρτυ που γίνεται στο κέντρο μας, ειναι όλα τα λεφτά!

 

ΥΓ : Τον τυπάκο που επαιζε δεξιά στην ξάνθη, πρόλαβε να δει τη φατσα καποια στιγμή σπυρόπουλος? γιατι ολο την πλάτη του εβλεπε!

ΥΓ2: Για τον μπουμσόνγκ, σας τα ελεγα, ότι ειναι ο γαλλός βύντρα!

ΥΓ3: Ξερω ξέρω, πάλι οι οπαδοί φταίνε, που εβριζαν τον τζιγγερ στο φιλικό με τη τζενοα!

ΥΓ4: τελικά 350κ το συμβόλαιο του λουίς γκαρσία!!!! και μονοετες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ο Λουκάς φημίζεται για τα κοψίματά του. Λουκάς και Σπυρόπουλος δεν έχουν καμία θέση στον Πάο. Το να αντικαθιστάς τον έναν άμπαλο(σπυρόπουλο) με έναν άλλο(λουκά) δεν αλάζει κάτι.

Ακριβώς. Και γι' αυτό προβλέπω σκληρό πορνό στο Κάμπ Νού.

Εγώ υποστήριζα και βέβαια θα εξακολουθώ να υποστηρίζω τον Νιόπλια αλλά αν τα πράγματα πάνε όπως τα απευχόμαστε, τότε δεν θα είναι κι αυτός αμέτοχος. Ναί ζήταγε παίχτες. Αλλά υποχρεώθηκε να αναδιπλωθεί μετά το φιάσκο Γκαλάς και να στηρίξει την απόφαση της διοίκησης λέγοντας πως ο Μπουμσόνγκ είναι παιχτης αξίας πράγμα που δεν το πιστεύει. Η τρέλα του να κάτσει τόσο νωρίς(45 χρονλων είναι) στο πάγκο της ομάδας μπορεί και να τον κάψει γιατί θα αναγκαστεί να συμβιβαστεί. Ευτυχώς που σήκωσε μαπϊράκι με τους Μελίσση, Μάντζιο και είπε ξεκάθαρα ότι δεν κάνουν.Θα μπορούσε και γι αυτούς να πεί ναι όπως ζητούσε η διοίκηση.

 

Ελεύθερο σχόλιο:

Διαβάζω στα Prasina Nea αναλύσεις επι αναλύσεων ότι γιά πολλά μπορεί να φταίει ο Τζίγκερ αλλά θα πρέπει λέει να τού πιστώσουμε ότι δεν διέλυσε την περυσινή ομάδα του Πατέρα και την ενίσχυσε κιόλας.

Δεν λέει όμως ο δημοσιογράφος το αυτονόητο.Ότι ηγέτης γίνεσαι και δεν είναι μιά ιδιότητα που στη χαρίζουν.Μπορεί η ομάδα να μην αποδυναμώθηκε αλλά αυτή η χαρά και η ελπίδα που κουβαλούσε ο Πατέρας και τη μετέδιδε στον κόσμο δεν υπάρχουν πλέον. Με τον άκεφο, ανίκανο και γκαντέμη Τζίγκερ στο τιμόνι(Δεν μιλώ γιά Κωνσταντόπουλο γιάτί απλά δεν υπάρχει πουθενά) δεν μπορεί να προχωρήσει η ομάδα. έφυγε ένας άνθρωπος που ένωνε το 80% τού κόσμου και έμεινε ο άνθρωπος που δεν μπορεί να ενώσει την παρέα του!

Αυτό λοιπόν που θα λείψει φέτος είναι η αύρα τού Πατέρα, το οξυγόνο δηλαδή που υπήρχε πέρυσι και τη θέση του πήρε ο μάυρος καπνός τού Τζίγκερ.

Ερώτηση.

Αν ήξερε ο Τζίγκερ τι θα επακολουθούσε πριν από δύο χρόνια πιστεύετε ότι θα άνοιγε τις πόρτες στην πολυμετοχικότητα?

Η απάντηση είναι προφανής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να κάνετε πλάκα για τον Σιμάο δεν εξηγείτε αλλιώς. Παίχτης που δεν μπορεί να δώσει ελεύθερη πάσα λίγων μέτρων δεν κάνει. Για μαν του μαν σε ματς με μεγάλους να κλωτσάει και να βαράει καλός είναι.

 

Έπεσα έξω για τον Μπουμσόγκ που ήλπιζα αρκετά. Ούτε να στρίψει το σώμα του δεν μπορούσε σε μερικές φάσεις. Καλύτερα ο Βύντρα μέσα!

 

2rom7om.jpg

 

Προσέχτε καλά οικονομοτέτοιοι. Το ότι είστε πιόνια δεν αποτελεί δικαιολογία για τα πάντα.

 

Καλά τον πρόεδρο δεν τον αναφέρω καν, αυτός δεν υπάρχει πουθενά. Το ανέκδοτο του αιώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν συμφωνω. Βρισκω τον σιμαο πολυ παικταρα. Το οτι δεν εχει την πασα, δεν πειραζει. και ο γκατουζο δεν μπορουσε να δωσει πασα στο 1 μετρο, αλλα με τα δικα του πνευμονια επαιζε ο πιρλο και εφτιαχνε ολο το παιχνιδι.

 

Για μενα το θεμα ειναι απλο σιμαο+ζιλμπερντο = φοβερο κεντρο. Ο ενας χωρις τον αλλον (ειδικα χωρις ζιλμπερντο) δεν γινετε..

 

Υ.Γ. η ιστορια με τους 2 αμυντικους ακραιους μονο λυπη μπορει να προκαλεσει. δεν τα εβλεπε κανεις τα χαλια τους περυσι, επρεπε να ερθει το παιχνιδι με την... ξανθη για να βγουνε στην επιφανεια??? προγραμματισμος γτπ...

 

Υ.Γ.2 καποιος στο διπλανο τοπικ, σχολιαζε την.. αμπαλοσυνη του παικτη τοροσιδη... για να δουμε σημερα συγκριση τορο με σειταριδη/βυντρα/σπυροπουλο.... (ολους μαζι, οχι με τον καθενα ξεχωριστα φυσικα, too easy..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχα..

Ειστε ωραιοι ...

Ο ανθρωπος που σας εσωσε τοσες φορες χτες με τα κοψιματα του στο κεντρο και δε βγηκαν περισοοτερες αντεπιθεσεις εσεις τον κοροιδευετε ...

Αν δεν ηταν αυτος ακομα παρτι θα καναν οι της Ξανθης ..

Ενας Τζιωλης σας χρειαζεται ...:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κακό να ζητάω το κάτι παραπάνω. Δηλαδή να είμαι ευχαριστημένος που απλά έκανε την δουλειά του, να κόψει? Πλάκα μου κάνεις? Αυτό έλλειπε να μην έκοβε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κακό να ζητάω το κάτι παραπάνω. Δηλαδή να είμαι ευχαριστημένος που απλά έκανε την δουλειά του, να κόψει? Πλάκα μου κάνεις? Αυτό έλλειπε να μην έκοβε κιόλας.

 

Αν θες να μιλησουμε αντικειμενικα εγω χτες ειδα εναν ανθρωπο στο κεντρο που εκανε τρομερη δουλεια ...

Δλδ ο Κατσουρανης που την εχει την πασα τι στο διαολο παραπανω εκανε ???

Ποιος ηταν πιο χρησιμος ...???:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λοιπόν που θα λείψει φέτος είναι η αύρα τού Πατέρα, το οξυγόνο δηλαδή που υπήρχε πέρυσι και τη θέση του πήρε ο μάυρος καπνός τού Τζίγκερ.

 

Έχω απορία, να συνάντησε τους παίχτες ο γλάστρας και να τους έτριξε τα δόντια? Να τους είπε κανονίστε γιατί δεν θα τα πάμε καλά, θα σας κρεμάσω τα δελτία, αν σας κάνουν ξανά γιογιό μερικοί πικραμένοι?

 

---------- Post added at 15:16 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

 

Αν θες να μιλησουμε αντικειμενικα εγω χτες ειδα εναν ανθρωπο στο κεντρο που εκανε τρομερη δουλεια ...

Δλδ ο Κατσουρανης που την εχει την πασα τι στο διαολο παραπανω εκανε ???

Ποιος ηταν πιο χρησιμος ...???:rolleyes:

 

Δεν είναι μόνο το χθεσινό ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κακό να ζητάω το κάτι παραπάνω. Δηλαδή να είμαι ευχαριστημένος που απλά έκανε την δουλειά του, να κόψει? Πλάκα μου κάνεις? Αυτό έλλειπε να μην έκοβε κιόλας.

 

Άστους να λένε Linus.

Είμαστε γηπεδούχοι, πρέπει να κάνουμε παιχνίδι και μας λένε ότι ο Σιμάο ήταν ο καλύτερος γιατί έκοβε μπαλιές. Κατ' αρχήν δεν έχει στυλ ποδοσφαιριστή ο Σιμάο.Και δεν στρίβει και εύκολα.

Και άμα έχει καλά πνευνόνια που λέει ο vlach τότε να πάει στο στίβο.

Μάθετε να βλέπετε μπάλα. Γιά να μάθετε να βλέπετε μπάλα πρέπει να ξέρετε από μπάλα.Έχετε παίξει μπάλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...