Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε σεις τωρα μεταξυ μας. Εχουμε χορτασει απο Πετροπουλους κλπ κριαρια... Τι χρονο να του δωσει, οσο χρονο και να παρει θα μαθει μπαλα? Εναν παιχτη να νιωθουμε καλα οποτε θα λειπει ο Σισε θελαμε, και δυστυχως δεν υπαρχει.

 

Τον Γκαρσια ουτε εγω τον πολυπιστευω, λογω ηλικιας και ποδοσφαιρικης ανυπαρξιας τα τελευταια χρονια. Βλεπω ναναι μεταγραφη τυπου Φλαβιο Κονσεισαο. Γιαυτο ειμαι περιεργος ποσο στοιχησε.

 

ΥΓ. Για να ξερουμε τι λεμε. Ο παιχτης που μας φερανε ως μπακαπ του Σισε στους τελευταιους 95 αγωνες εχει πετυχει 9 γκολ, ενω δεν εχει σκοραρει στους τελευταιους 34 αγωνες του με τη Ρασινγκ Σανταντερ. Α ρε Φρειτας μεγαλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γκοβού την έχει την θέση του σέντερ φορ.

 

Για μένα χρειαζόμασταν περισσότερο μια καλή εναλλακτική στην μεσοεπιθετική τριάδα, οπότε η κίνηση για Λουίς Γκαρσία με βρίσκει σύμφωνο ως προς την λογική της. Μένει φυσικά να δούμε τι έχει να προσφέρει και ο ίδιος ο παίκτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γκοβού την έχει την θέση του σέντερ φορ.

 

Για μένα χρειαζόμασταν περισσότερο μια καλή εναλλακτική στην μεσοεπιθετική τριάδα, οπότε η κίνηση για Λουίς Γκαρσία με βρίσκει σύμφωνο ως προς την λογική της. Μένει φυσικά να δούμε τι έχει να προσφέρει και ο ίδιος ο παίκτης.

 

Δηλαδή θα παίζει κορυφή ο Γκοβού και δεξί εξτρέμ ο Γκαρσία? Περίεργοι πειραματισμοί λέω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα παίζει κορυφή ο Γκοβού και δεξί εξτρέμ ο Γκαρσία? Περίεργοι πειραματισμοί λέω εγώ.

 

Αν χρειαστεί γιατί όχι. Προτιμώ έναν ζεστό Γκοβού, παρά έναν περιστερά Μάτζιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο ειμαι περιεργος ποσο στοιχησε.

μονοετες συμβόλαιο, 700κ (ΛΕΝΕ)! μονο αυτο.

Εγώ δεν καταλαβαίνω το όλο θέμα με το Μάντζιο γιατί έχει βαλτώσει...

γιατι ο παο στην αρχη ζητησε προσφορά, αυτός θέλει να φύγει ελεύθερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γιατι ο παο στην αρχη ζητησε προσφορά, αυτός θέλει να φύγει ελεύθερος.

 

Δε λέω να τον πουλήσεις, να του δώσεις ευκαιρίες λέω, έστω στο κύπελλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ρε midi, κι εγώ θέλω αντί του πετρόπουλου έναν δεύτερο σισε αλλά δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Ποιος παίχτης τέτοιου επιπέδου θα δεχτεί να κάτσει πάγκο σε ελληνική ομάδα? Και σε ποιον παίκτη πάγκου θα δώσει ο ανοιχτοχέρης έστω τα μισά απ'όσα δίνει του σισε μπας και τον δελεάσει??

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.. Από το να πάει να μου φέρει τίποτα ρουις, νουνιες και τοργκελε, προτιμώ πετρόπουλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω να τον πουλήσεις, να του δώσεις ευκαιρίες λέω, έστω στο κύπελλο

 

ρε με δουλεύεις? εδω καναμε αμαν να ξεφορτωθούμε τον αλεχανδρο, και τώρα θα δώσουμε ΝΕΕΣ ευκαιρίες στο αδιαφορο παλτό? 1000 φορες καποιον απο τις ακαδημίες, από τον μάντζιο! Συν-αγωνιζεται σε ανικανοτητα τον τζιγγερ!

Ασε που σκοράρει πιο..αραία και απο τις κούπες του τζιγγερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο ότι μπορεί ο Νιόπλιας να τον βάλει και στις 3 θέσεις λέει πολλά...

Εγώ τον πιστεύω και θα δείτε ότι θα παίξει μπάλα...

Έχει συμβεί πάμπολλες φορές να "αναστηθούν" παίχτες στο Ελληνικό πρωτάθλημα...

 

ρε με δουλεύεις? εδω καναμε αμαν να ξεφορτωθούμε τον αλεχανδρο, και τώρα θα δώσουμε ΝΕΕΣ ευκαιρίες στο αδιαφορο παλτό? 1000 φορες καποιον απο τις ακαδημίες, από τον μάντζιο! Συν-αγωνιζεται σε ανικανοτητα τον τζιγγερ!

Ασε που σκοράρει πιο..αραία και απο τις κούπες του τζιγγερ!

 

Συμφωνώ 100%!!! Και αυτός και ο κλέιτον έχουν πάρει τις ευκαιρίες τους... ΦΤΑΝΕΙ πια... Είναι αδικία για τους άλλους στην τελική!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ Ισπανία ρε παιδί μου. Φτάνει να μη γίνουμε ο ποδοσφαιρικός σκουπιδότοπος της Ιβηρικής.Είναι μήπως Βάσκος κι αυτός? Μη μαζευτί καμιά ΕΤΑ στην Ελλάδα χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ρε midi, κι εγώ θέλω αντί του πετρόπουλου έναν δεύτερο σισε αλλά δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Ποιος παίχτης τέτοιου επιπέδου θα δεχτεί να κάτσει πάγκο σε ελληνική ομάδα? Και σε ποιον παίκτη πάγκου θα δώσει ο ανοιχτοχέρης έστω τα μισά απ'όσα δίνει του σισε μπας και τον δελεάσει??

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.. Από το να πάει να μου φέρει τίποτα ρουις, νουνιες και τοργκελε, προτιμώ πετρόπουλο

 

Ε καποτε ειχες Μιχαλακη, Λυμπε, Παπ πχ.

Τραυματιζοταν ο Μιχαλακης ειχες αλλους 2 να μυριζουν γκολ (ο Παπ αν και μεγαλη μυτη δε το πολυμυριζε αλλα οκ Πετροπουλος δεν ητανε).

 

Τωρα εχεις Σισε και κανεις ευχελαιο να βαλει ο Λετο κανα γκολ, αντε και ο Κατσουρανης με το ζορι. Κι αν βγει ο Γκοβου, που δεν ηταν και γκολτζης ποτε του, απλα ειχε το σουτακι και την κινηση μεσα στην περιοχη χωρις τη μπαλα.

Τον Πετροπουλο ουτε που τον σκεφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας παίξει λοιπόν να δούμε αν μπορούμε να βασιστούμε σ'αυτόν.. Αυτό λέω..

Και που'σαι, θεωρητικά το κορμί του πετρόπουλου σε αυτή την ομάδα είναι ότι πρέπει..

Πλαγιοκοπήσεις και ένα δυνατό κορμί στην περιοχή για τελειώματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...