Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξαναθέτω γιατί προφανώς η απάντηση είναι δύσκολη όταν κάλεσε ο Τζίγγερ Βγενόπουλο-Πατέρα να έρθουν φέτος στην αύξηση μετοχικού κεφαλαίου στην αρχή ναι μετά κοκοκο

Oταν τους ειπε για 15Μ ΑΜΚ δλδ αντι για 60 που του ειπανε?

Βλεπεις στα 15Μ το 54% ειναι 8, κατι γινεται

Στα 60% ειναι 35 αρα θα εχανε την πλειοψηφια

 

btw τι γινεται ρε ματια μου αυτη η ΑΜΚ?

Γιατι μεχρι στιγμης ουτε καν τα 5Μ ΑΜΚ δεν εχουμε δει!(ακου 5...)

Κατι για ενα δανειο 5Μ απο την Πειραιως μαθαινουμε για να βγει ο Ιουλης, κατι για ενα αλλο δανειο 11Μ λεει με εγγυητικη τα εσοδα του ΤΛ, τετοιες ομορφιες

Ξερεις, ειναι 2 σε μια ΟΜΑΔΑ, ο Α και ο Β ας πουμε τυχαια ονοματα, κανει κουμαντο ο Β

1. χρεωνει την ΟΜΑΔΑ

2. παιρνοντας δανειο απο μια αλλη εταιρεια, πχ την εταιρεια ΤΡΑΠΕΖΑ που ειναι του ιδιου του Β!!

3. βαζει εγγυηση εσοδα της εταιρειας ΟΜΑΔΑ και οχι δικα του

4. και αρα αν τελικα πουλησει ο Β την εταιρεια ΟΜΑΔΑ στον Α, ο Α θα πρεπει εκτος απο τα λεφτα της πωλησης να δωσει ΚΑΙ λεφτα ως ιδιοκτητης της ΟΜΑΔΑ για το δανειο στον παλιο ιδιοκτητη της ΟΜΑΔΑ αλλα ακομα ιδιοκτητη της ΤΡΑΠΕΖΑ απο την οποια ειχε παρει το δανειο!

 

4β ΜΠΟΝΟΥΣ

Αν δεν το καταφερει, θα εκπεσει η εγγυητικη που ειναι εσοδα της ΟΜΑΔΑ προς την ΤΡΑΠΕΖΑ δηλαδη παλι τα λεφτα θα τα παρει ο Β

,

όταν τους είπε τους όρους πώλησης της ΠΑΕ πάλι κοκοκο

Πες τους ορους να γελασει καθε πικραμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ποιοτικός παίκτης αλλά όχι ακριβώς αυτό που μας περιγράφανε ότι ψάχναμε..

Τέλος πάντων, μακάρι να έχει κίνητρο να δείξει πράγματα.

Γενικά, αν και σε πτωτική πορεία, καλή προσθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μπακαπ του Σισέ, μια χαρά επιλογή. Το θέμα είναι μην καταλήξει να είναι αυτός ο βασικός...

 

Το θέμα είναι μην καταληξει ο Πετρόπουλος βασικός..:X:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου πάει για backup του σισε.

Πιο πολύ πρώτη αλλαγή μου κάνει για όλες τις θέσεις των χαφ.

Επιτελικός και στα δυο άκρα.

Θα παίξει και κορυφή αλλά νομίζω πιο πολύ θα τον βλέπουμε γύρω από την περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο μπακ απ του σισε ρε παιδια

ο ανθρωπος μεσοεπιθετικος ειναι, οπως λεει κ ο απο πανω. περυσι 0 γκολ ειχε. Καλη μεταγραφη αλλα επιθετικος οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα τον κολλήσει και στην κορυφή της επίθεσης, εδώ είναι Ελλάδα, πολυθεσίτης και ερημοσπίτης. Εκτός αν θεωρήσυμε ότι αλλαγή του Σισέ είναι ο Πετρόπουλος, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα πρέπει κι αυτός να πάρει χρόνο, αλλιώς δεν βλέπω το λόγο να τον κρατάει.. Συνήθως όποτε έχει πάρει ευκαιρίες σκόραρει, σε μικρά ματς βέβαια. Ας παίξει και με σοβαρότερους αντιπάλους να τον κρίνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παιξει αυτος σεντερ φορ ποτε του?

10ρι τον θυμαμαι κατα κυριο λογο, αν δεν με απατα η μνημη μου.

 

Και btw ποτε μου δεν τον ειχα συμπαθησει ως παικτη, εχω την εντυπωση οτι οποια καριερα εκανε την εκανε επειδη σταθηκε αρκετα τυχερος, πχ του βγηκαν κατι ακυρα γκολ σε σημαντικα ματς και εκανε ονομα κλπ.

 

Ποσο θα στοιχησει ξερουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναθέτω γιατί προφανώς η απάντηση είναι δύσκολη όταν κάλεσε ο Τζίγγερ Βγενόπουλο-Πατέρα να έρθουν φέτος στην αύξηση μετοχικού κεφαλαίου στην αρχή ναι μετά κοκοκο,όταν τους είπε τους όρους πώλησης της ΠΑΕ πάλι κοκοκο. Πότε θέλησαν να βοηθήσουν φέτος, πότε θέλησαν πραγματικά να αγοράσουν την ΠΑΕ μάλλον μόνο ντόρο ήθελαν να κάνουν με πυροτεχνήματα που έσκασαν στα χέρια τους

Γιά πες μας εσύ σοφέ φίλε πότε πραγματικά ήθελε να πουλήσει ο Τζίγκερ?

Γιατί άμα δεν στη δίνουν τη κλέβεις. Αλλά σόρυ νόμιζα ότι μιλάμε γιά κοπελιές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, καθαρό σέντερ φορ δεν έχει παίξει ποτέ και μου κάνει εντύπωση. Δεξί εξτρέμ είναι κυρίως, άρα έρχεται για μπακάπ του Γκοβού? Γιατί τόσο καιρό άλλα έλεγε ότι ψάχνει ο ΠΑΟ.

 

Εξού και το ενδιαφέρον για Νέμεθ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναθέτω γιατί προφανώς η απάντηση είναι δύσκολη όταν κάλεσε ο Τζίγγερ Βγενόπουλο-Πατέρα να έρθουν φέτος στην αύξηση μετοχικού κεφαλαίου στην αρχή ναι μετά κοκοκο,όταν τους είπε τους όρους πώλησης της ΠΑΕ πάλι κοκοκο. Πότε θέλησαν να βοηθήσουν φέτος, πότε θέλησαν πραγματικά να αγοράσουν την ΠΑΕ μάλλον μόνο ντόρο ήθελαν να κάνουν με πυροτεχνήματα που έσκασαν στα χέρια τους

αγαπητέ υπάλληλε η απαντηση σου ειναι εδω!

Εκεί ξέχασες να απαντήσεις....

Περιμένω αγαπητέ μου υπαλληλε.... ΕΙΔΙΚΑ σε τύπους σαν εσένα, δε θα αφήνω ΚΟΥΒΕΝΤΑ να πεφτει κατω...

 

ΥΓ: ΑΜΚ, για να ασκήσουν μια πολιτική....που θα αγοράσουν ΜΗΔΕΝ παίχτες, και θα πληρώσουν χιλιάδες ευρω χωρίς έλεγχο, προς παιανία (ενοίκιο/συντηρηση)?

Και ο σοφέρ, γιατι δε βαζει αντίστοιχα τα 30-40 που ελεγε οτι βαζει ΜΟΝΟΣ του?

ΥΓ2: Είπαμε, είσαι ο τύπος που θεωρεί οτι ο σοφέρ δε φεύγει, γιατι θεωρεί οτι βοηθάει την ομάδα της καρδιάς του (τον οσφπ δηλαδή)! Και αυτό το επικροτείς! Ρεζίλι τον εκανες το σύνδεσμο του κροκίδη "τζιγγεριακός-1979"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πιο πολύ χρειαζόμαστε εκεί παίκτη.

Βγαίνει ο γκοβου, ποιος μπαίνει?

Βγαίνει ο λετο, ποιος μπαίνει?

Για τον νίνη πλεον πιστεύω πως έχει φανεί ότι πρέπει να παίζει στο κέντρο.

Μένει μόνο ο χριστοδουλόπουλος. Πλέον έχεις ποιοτική αλλαγή στα άκρα που αν χρειαστεί θα είναι και 3ος επιθετικός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκολτζη δεν εχουμε μετα τον Σισσε ομως. Και οταν λεω γκολτζη δε λεω Ιντσαγκι, λεω εναν να μπορει να βγει τετ-α-τετ και να στραβοπλασαρει εστω.

Ο Πετροπουλος δε μπορει να βγει τετ-α-τετ, και ο Μαντζιος αν δεν πατησει την μπαλα μεχρι να βγει στο τετ-α-τετ θα σημαδεψει κανα αποδημιτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...