Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί τόσο πολύ κάψα για το αποτέλεσμα της Οσέρ ρε παιδιά;

 

Γι αυτο ...

Οι ελπίδες του Παναθηναϊκού στην Οσέρ

 

 

Πλακιτσα για να περασει η ωρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κάψα δεν θα το έλεγα αλλά με τον ενδεχόμενο αποκλεισμό της ζενιτ ο Παναθηναικός μπαίνει αύριο στο 2ο γκρουπ δυναμικότητας

 

Εγω προσωπικα παντως θα ειχα αυτη την καψα αν ηταν σε αντιστοιχη θεση η ομαδα μου ....:-D

 

Εχει διαφορα το 2ο με το 3ο γκρουπ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα παντως θα ειχα αυτη την καψα αν ηταν σε αντιστοιχη θεση η ομαδα μου ....:-D

 

Εχει διαφορα το 2ο με το 3ο γκρουπ ...

 

Προφανεστατα και αμα μεινουν καποια αποτελεσματα ετσι μπορει να ειναι αρκετα ευνοικη η κληρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα παντως θα ειχα αυτη την καψα αν ηταν σε αντιστοιχη θεση η ομαδα μου ....:-D

 

Εχει διαφορα το 2ο με το 3ο γκρουπ ...

 

Κοίτα, η κλήρωση μπορεί να είναι καλή και από το 3ο γκρουπ, μπορεί να είναι και κακή και από το 2ο γκρουπ. Σίγουρα πάντως οι πιθανότητες καλής κλήρωσης είναι περισσότερες.

 

Όπως είπα και το μεσημέρι όμως, εγώ προσωπικά προτιμώ δυνατές κληρώσεις στο τσουλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ τουλαχιστον το επαιξες??? :P

 

Eνοειται πως πηγε καρφωτο ...:-D

 

Οταν μπαινει στη μεση ο Παο και η κολοφαρδια του δε γινεται να μη παιξεις ...:P:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μωρε οπως ειπε και ο Slim με λιγο τυχη μπορεις να εχεις καλη κληρωση και στο 3ο ....

Και με λιγο ατυχια ακομα και στο δευτερο να εχεις μια χαλια κληρωση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ο συγκεκριμένος γυμναστής που έχει ο ΠΑΟ φέτος φημίζεται για τα κοκτέιλ του. Οι συγκεκριμένοι τραυματισμοί είναι απόρροια των φιλικών με Ίντερ - Μίλαν που οι μεν πετούσαν και οι δε σερνόντουσαν. Αυτά παθαίνεις όταν προσπαθείς να δείξεις στα φιλικά ότι είσαι πλήρης, για να μη σε σταυρώσουν για την μη πραγματοπόιηση μεταγραφών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...