Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αν θα ήμουν στη θέση του Τζίγγερ, και εδω και 10 χρόνια με έβριζαν θα είχα πουλήσει και θα είχα φύγει...

 

Πούλα και δρόμο...

 

Πολύ ευαίσθητος είσαι βρε. :-) Επειδή σε βρίζουν κάποιοι... σιγά το λόγο! Άμα ήταν έτσι θα είχαμε αλλάξει κυβέρνηση εδώ και 20 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πρωτοπώ τώρα, βόμβα πάντως δεν έριξε..

*Έκραξε γκόντζο, πρασινοφρουρό.

*Είπε διπλωματικά ότι ο τζιγγερ δεν του έκανε πόλεμο αλλά δεν τον στήριξε κιόλας.

*Κατά την γνώμη του ο Βγενόπουλος αγοράζει, αν πωλείται η ομάδα.

*Δεν στήριξε καννελόπουλο, για την ακρίβεια είπε "αστειεύεστε?"

*Αναρωτήθηκε τι θα γινόταν σήμερα αν ψήφιζε αυτός Μαρινάκη.

*Σεβαστός ο Κωνσταντόπουλος αλλά έξω από τα νερά του.

*Ο Παναθηναικός και οι άλλες ομάδες δεν είναι απλά μαγαζιά, ζούνε λόγω του κόσμου και της ιστορίας τους

*ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΑΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ

*Προσπάθησε πάρα πολύ να τον αποδεχτεί ο κόσμος που στην αρχή κάποιοι τον θεώρησαν τσάτσο του τζιγγερ

*Το καλοκαίρι βρέθηκε με παίκτες και σε κάποιους που είχαν προτάσεις τους είπε να μην σκέφτονται και να μείνουν προσηλωμένοι στον Παναθηναικό

*Δεν πήραμε γκαλας πριν δυο χρόνια γιατί μας ζήταγαν τα λεφτά που πήρε μετά ο σισε

 

Ανακατεμένα αλλά τι να κάνω..

Και πολλά πολλά άλλα που τώρα δεν θυμάμαι...

Πάντως μίλησε ωραία και ήταν πειστικός...

Σε λίγο θα τα γράψουν και τα site να τα διαβάσεις ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μηλαμε για πορειες και κλπ κλπ αλλα που θα γινουν οι πορειες σε αλανα δεν μπορουμε να παιξουμε .χαχα ειναι γελοιο να μιλαμε για μπαλα απο την στιγμη που δεν εχουμε μπαλα .lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση. Για ποιο λογο εκανε δηλωσεις ο Πατερας?

Θελω να πω ετσι του καπνισε να βγει και να αρχισει αλλη μια φορα δηλωσεις εφολης της υλης, απο αυτες που εχουμε χορτασει εδω και χρονια, ή ηταν κατι προγραματισμενο στα πλαισια καποιας τακτικης συνεντευξης/συναντησης πχ?

 

Και κατι ακομα. Ο Πατερας για προσωπικους/οικογενειακους λογους δεν ειχε δηλωσει οτι σταματαει να ασχολειται με την προεδρια του ΠΑΟ? Θεωρητικα οταν αποσυρεσαι επικαλουμενος τετοιους λογους, δεν πολυκολαει να βγαινεις μονος σου απτο πουθενα στα καλα καθουμενα και να δινεις συεντευξεις εφολης της υλης περι ΠΑΟ, προεδρων, ιδιοκτησιακου, μεταγραφων κλπ κλπ. Ειναι καπως ανακολουθος σε οσα ελεγε ο ιδιος πριν λιγους μηνες. Και γιατι δεν ελεγε τοτε οτι αποχωρει λογω εσωτερικου πολεμου που δεχεται απτους μετοχους και μας το ειπε εκ των υστερων? Θα εχανε κατι αν ηταν εξαρχης ειλικρινης ?

 

Κατα τ'αλλα τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου οι δηλωσεις. Εγω ειμαι ο καλος προεδρας και ο Τζιγκερ ο κακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση. Για ποιο λογο εκανε δηλωσεις ο Πατερας?

Θελω να πω ετσι του καπνισε να βγει και να αρχισει αλλη μια φορα δηλωσεις εφολης της υλης, απο αυτες που εχουμε χορτασει εδω και χρονια, ή ηταν κατι προγραματισμενο στα πλαισια καποιας τακτικης συνεντευξης/συναντησης πχ?

 

Και κατι ακομα. Ο Πατερας για προσωπικους/οικογενειακους λογους δεν ειχε δηλωσει οτι σταματαει να ασχολειται με την προεδρια του ΠΑΟ? Θεωρητικα οταν αποσυρεσαι επικαλουμενος τετοιους λογους, δεν πολυκολαει να βγαινεις μονος σου απτο πουθενα στα καλα καθουμενα και να δινεις συεντευξεις εφολης της υλης περι ΠΑΟ, προεδρων, ιδιοκτησιακου, μεταγραφων κλπ κλπ. Ειναι καπως ανακολουθος σε οσα ελεγε ο ιδιος πριν λιγους μηνες. Και γιατι δεν ελεγε τοτε οτι αποχωρει λογω εσωτερικου πολεμου που δεχεται απτους μετοχους και μας το ειπε εκ των υστερων? Θα εχανε κατι αν ηταν εξαρχης ειλικρινης ?

 

Κατα τ'αλλα τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου οι δηλωσεις. Εγω ειμαι ο καλος προεδρας και ο Τζιγκερ ο κακος.

 

Midi δεν λεχεις δίκιο. Μιλάει όλος ο κόσμος εχθροί και φίλοι γιά τον Παναθηναϊκό και δεν έχει δικαίωμα να μιλήσει γιά τα τεκταινόμενα ένας άνθρωπος που διετέλεσε πρόεδρος γιά δυό χρόνια και μάλιστα κατάφερε ως ένα βαθμό να ενώσει?

Γιατί κάθε φορά που θα μιλάει ο Πατέρας θα πρέπει να φανταζόμαστε κατασκόπους και σκοτεινές δυνάμεις?

Κατά 99% όταν μιλάει ο Πατέρας λέει σωστά πράγματα. Ας μιλάει λοιπόν.

Βλέπουμε τον Τζίγκερ να μη μιλάει να μη γελάει και γενικώς να μην κάνει τίποτα μόνο να είναι ένας καλός "νοικοκύρης". Εμείς όμως δεν θέλουμε τέτοιους ανθρώπους.

Έπειτα ο Τζίγκερ συνήθως σύρεται από τις εξελίξεις και ποτέ δεν είναι μπροστάρης στις εξελίξεις.Όπως γιά παράδειγμα έγινε με την πολυμετοχικότητα που απέτυχε τελικά ελέω κυρίως Παύλου Γιαννακόπουλου.Αυτός είναι ο μέγας ένοχος.

Ας μιλάει λοιπόν ο Πατέρας και ας λέει και καμιά υπερβολή. Σίγουρα δεν πρόκειται να ξεχαστεί εύκολα η εποχή Πατέρα και θα την επικαλούμαστε όποτε στραβώνουν τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τ'αλλα τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου οι δηλωσεις. Εγω ειμαι ο καλος προεδρας και ο Τζιγκερ ο κακος.

 

Σωστά, αυτο ακριβώς είπε και έτσι ακριβώς είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μιλάει ο μέτοχος και πρώην πρόεδρος Πατέρας? Και ποιος θέλετε να μιλάει? Ο Γκότζος και εμείς?

 

Τι περιμένατε να πει? Είπε αυτά που έπρεπε να πει, με τον τρόπου που έπρεπε να τα πει. Δεν έριξε λάδι στη φωτιά. Έχουμε και το πρωτάθλημα. Άλλοι παρακαλάνε για επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο στο νικόλα πατέρα, παρότι δεν εριξε...το μπαρούτι στη φωτιά , όπως θα γουσταρα!

Μιλησε πολύ σωστά, δε μπορείς να του βρεις κανένα σχεδόν φάουλ...

(καλα, ειναι γελοίο να αναρωτιόμαστε μετά από τόση λασπη που εφαγε, και αφού τελικα ο σοφέρ ψηφισε...μαρινάκη κ οσφπ, γιατι βγήκε να μιλήσει)!

Ο πατερας ΚΑΙ σήμερα, δήλωσε ότι θα παρεέμενε πρόεδρος αν υπήρχαν κάποιες εγγυησεις απο σοφέρ/παύλο...

Και εμμεσα είπε "ποτέ δεν ήθελα να αγοράσω, αλλά αν ο γιαννης πουλάει, ας μου το πει...Που ξέρεις, μπορεί να τον εκπλήξω"!

Ταυτόχρονα στήριξε την πρόταση βγενό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το point μου ειναι αλλο.

Καθε ποσο θα εχουμε "ενωτικες εμφανισεις" Πατερα?

 

Ξεκιναμε με ενα δεδομενο. Υπαρχει καρκινος Τζιγκερ στην προεδρια.

 

Ο Πατερας τον πολεμαει και πολυ καλα κανει. Το point μου ειναι, οτι καθε ποσο θα εχουμε "σου δινω λεφτα να φερεις τον Γκαλας", "εγω στη θεση σου θα χα φυγει απτη προεδρια", "κανεις λαθος επιλογες για την ομαδα" κλπ κλπ?

 

ΟΚ εχουμε τον καρκινο, ο αλλος για ποιο λογο κανει στενο μαρκαρισμα καθε 1 μηνα με δηλωσεις, εμφανισεις, επανεμφανισεις κλπ? Αυτο το γαιτανακι θα εχουμε τωρα? Γλεντια στα ραδιοφωνα καθε μηνα με φοντο την ΠΑΕ Παναθηναικος? Γραπτες ανακοινωσεις της μιας και της αλλης πλευρας καθε 20 μερες?

 

Καταλαβαινω οτι ο μεσος Παναθηναικος, ικανοποιειται με τις κινησεις Πατερα και ειναι λογικο εφοσον το ονειρο ειναι να φυγει με καθε τροπο ο καρκινος. Και με αυτες τις κινησεις Πατερα ο κοσμος του ΠΑΟ ελπιζει, τι καλυτερο απο την ελπιδα. Ομως, ο Πατερας μηπως παραειναι λαικιστης? Και ξερετε, ο λαικισμος χρησιμοποιειται σε συγκεκριμενες περιπτωσεις.

 

Που θελω να καταληξω. Δεν νομιζω οτι χρειαζεται λαικισμος για να πολεμησεις τον Τζιγκερ. Πολεμο μπορεις να του κανεις πολυ ουσισαστικοτερο χωρις φανφαρες στα ραδιοφωνα καθε λιγο και λιγακι.

 

Προσωπικα θελω να φυγει ο Τζιγκερ, ευχομαι να φυγει το συντομοτερο δυνατο, αλλα δεν μπορω να πω οτι συντασσομαι τυφλα με τις επιλογες Πατερα και τον τροπο που ακολουθει. Για αλλους ο σκοπος αγιαζει τα μεσα, και θεωρουν οτι αυτες οι κινησεις ειναι οτι καλυτερο εχει να κανει. Επισης η Παναθηναικοφροσυνη που πουλαει ο Πατερας γενικα, δεν με γεμιζει σωνει και καλα εμπιστοσυνη για το προσωπο του. Εξαλλου υπαρχουν παραδειγματα οπου αλλα ελεγε για την Παναθα της καρδιας του (σ.σ για τα αυτια του κοσμου) και αλλα εκανε στην πραξη...Επιτρεψτε μου λοιπον να ειμαι επιφυλακτικος -οχι μονο με τον Πατερα- ιδαιτερως με τον κ. Βγενοπουλο.

 

ΥΓ. Ισως να επεισε κανεναν 10χρονο οταν δηλωσε οτι ηταν κατα των υβριστικων συνθηματων που ακουστηκαν για τον Τζιγκερ...Αλλα ειπαμε, πρεπει να ειναι "καθως πρεπει" στα ματια του κοσμου. Και ο καθωσπρεπισμος ενος προεδρου επιβαλλει να καταδικαζεις τις ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ βρισιες του κοσμου, προς τον καρκινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...