Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν φοβάσαι το πρώτο σου αγώνα? Εγώ σε αυτόν στηρίζω πολλά...

 

Προφανώς και στηρίζεις πολλά στους άλλους, γιατί 8η αγωνιστική έχει ταρίφα. Τα κλασικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο τρίτο γκρουπ δυναμικότητας να μείνουμε, υπάρχουν βατοί αντίπαλοι που με αρκετή τύχη μπορεί να μας πέσουν.

Το θέμα όμως είναι να παρουσιάσουμε σοβαρή ομάδα. Έχουμε πάρει προκρίσεις από σοβαρές ομάδες και έχουμε πάθει και ζημιές από στουρμ γκρατς και σια...

Προσωπικά έχω εμπιστοσύνη στο Νιόπλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κοιτωντας την διαμορφωση των ομιλων δυναμικοτητας μια "προκριση" στο δευτερο μας φερνει σε πολυ καλη θεση. Αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο για εμας τους ελληνες βεβαια.

http://www.sport-fm.gr/article/288960

Το 2ο γκρουπ δυναμικοτητας παλι εχει καποιες ομαδες που ισως να κοντραρουμε και αλλες παλι που οχι. Στο 3ο τα πραγματα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα ενω θα ελεγα και οτι το 4ο γκρουπ ειναι σχετικα αποδυναμωμενο.

Θα δειξει σημερα το πως θα βγει το πραμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και στηρίζεις πολλά στους άλλους, γιατί 8η αγωνιστική έχει ταρίφα. Τα κλασικά ;)

 

Προφανώς και στηρίζω πολλά σε τέτοια ματς, τα ντέρμπι δεν κρίνουν πρωταθλήματα.

 

Όσον αφορά την 8η αγωνιστική, αν σπάσουν πάλι τα δοκάρια δεν πειράζει, κλέψε την νίκη. Χαλάλι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να γίνει κάνα θαύμα σήμερα? Πολύ ψιθυρίζεται..

 

ε ναι! Θα βγει σήμερα μετά το ΔΣ, και θα πει:

"σήμερα, διατρανώθηκε ότι υπάρχουν αλεξιπτωτιστές στον παο. Μόνο οι 2 οικογένειες, φάρος ενότητας στα δύσκολα, εβαλαν χρήματα στην ΑΜΚ. Εγω πουλάω, αλλάΠως να συζητήσεις με κάποιους αναξιοπιστους που δε θέλουν να αγοράσουν? Η τιμ΄η εχει οριστεί, ειναι πολύ καλή προσφορά, θα σας την παρουσιάσει η κυρία μιραράκη! ειναι επιστημονικά τεκμηριωμένη,την εβγαλα εγω και ο μπαμπας μου!Λίγοι εγκάθετοι που χαλάνε το άριστο κλίμα της ΔΕΥΤΕΡΗΣ καλύτερης ομάδας στην ελλάδα, θα απομονωθουν απο τους υπάλληλους..εεεε, σόρρυ, απο τους υπόλοιπους! Οσο για την επιλογή μαρινάκη, το εκανα για να μην κακοκαρδίσω τον νικόλα πατέρα. Και βασικά, σας αφήνω, γιατι δεν μου εχουν πει τι αλλο πρέπει να πω, και όταν μιλάω μόνος μου, τα κανω μουσκεμα, όπως τότε με το εκπληκτικό σχέδιο-απαντηση στην πεκ, για...ακαδημίες που θα ανήκουν σε οργανισμό ΕΚΤΟΣ παναθηναικού"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα μην ελπιζεται για θαυματα.. Να πουλησει τωρα που εδωσε λεφτα για μεταγραφες, ειναι πρακτικα αδυνατο..

 

Λετε να ανακοινωση ιδρυση ακαδημιων εκ κοινου με τον ολυμπιακο??? (ναι, δεν ειναι αστειο, αλλα τετοιες ωρες ολα ειναι πιθανα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα μην ελπιζεται για θαυματα.. Να πουλησει τωρα που εδωσε λεφτα για μεταγραφες, ειναι πρακτικα αδυνατο..

 

δε διαφωνώ ότι είναι αδύνατο, αλλά.....οχι και ΕΔΩΣΕ ΛΕΦΤΑ!

με την πώληση ρούκα, πλήρωσε το signing on fee γκοβού.

εβαλε κανα 400 το πολύ για μπουμσονγκ, και ξεφορτωθηκε 5-6 παίχτες τουλάχιστον.

Επίσης, εφυγε ενα βαρυ συμβόλαιο (σάλπι), μειωθηκε του βασκου αυτονομιστή στο μισο, και εφερε ενα βαρύ του γκοβου,και ενα μέτριο του μπουμπ.

Και ολα αυτα, τα χρηματοδοτησε απο δάνειο που επιβαρύνει ΟΛΟΥΣ τους μετόχους...

Μιλάμε...για οικονομική αιμμοραγία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...